Bulaşık Makinesi Yüksek Yüklensin mi? Bu muhteşem bir fikir

İlgilenip ilgilenmediğiniz ilk kez bulaşık makinesi satın almak (Tebrikler! Bu harika bir karar), sanki bu kadar ileri gittiniz çünkü yeni bir mutfak tasarlıyorsunuz, kesinlikle bu cihazı yerleştirmek için farklı seçeneklerle ilgileniyorsunuz. Zaten daha yaygın olanlara, çok rahat yeni bir trend katıldı ve bu muhtemelen takipçi kazanmaya devam edecek: bulaşık makinesini yükseğe kurun. Daha fazla ayrıntı için bizi takip edin?

Bulaşık makinesinin kurulması: farklı seçenekler

Her şeyden önce tezgahın altında bir deliğiniz varsa ve bulaşık makinesini orada istediğinizden eminseniz, endişelenme. ayaklı bulaşık makinesi hizmetinizdeyiz, size söylediğimiz gibi Bu makale. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmeniz yeterlidir ve kurulumuyla biz ilgilenelim.

Şimdi sizinle bulaşık makinesini yükseğe yerleştirmenin rahatlığı hakkında konuşmak istiyoruz.. Bulaşıkları yerleştirip çıkarmanın veya eğilmeden tuz ve parlatıcı doldurmanın çok kolay olacağı çok ergonomik bir pozisyondur.

bulaşık makinesi yüksekte

Bu seçeneği beğendiyseniz, Bosch olarak sizin için kolaylaştırıyoruz: ankastre sürgülü kapılı bulaşık makinelerimiz daha uzun tezgahlarda harika görünüyorlar. Bu şekilde, koyduğunuzda eğilmemenin bariz avantajına ek olarak, örneğin alt alana çekmeceler takarak mutfakta daha fazla alan kazanabilirsiniz. Sürgülü kapı sayesinde başka ne elde ederiz? Özenli!

  • kullanımı daha ergonomik hale getirmek için yarım kolona monte etme imkanı, tahmin ettiğimiz gibi. Bulaşık makinesi kapağı ile alt çekmece kapağı arasındaki boşluk minimum olduğundan tasarımın geri kalanıyla koordinasyon konusunda endişelenmeyin.
  • Şunlar için de mükemmeldir: 5 cm’ye kadar minimum süpürgeliklerle kurun yüksek ve daha uzun mobilya kapakları ile.
  • Kapıda daha fazla ağırlığı destekler: 11 kg’a kadar.

Bulaşık makinesini yükseğe yerleştirmek için başka bir alternatif

İstediğiniz tüm alana sahip değilseniz veya bulaşık makinesini doğrudan tezgahın üzerinde bulundurma fikri sizi fethediyorBosch olarak sizin için de bir modelimiz var: Bu özellikle. 55 cm beyaz bulaşık makinasıdır, ölçüleri ve özel dizaynı sayesinde tezgah üzerine yerleştirmek için uygun. Beklediğinizle eşleşen avantajlardan yararlanabilmek için güvenli ve ısı kaynaklarından uzak bir yer seçin:

  • Motor EcoSilence böylece bulaşıkları parlak bırakmak evinizin huzurunu bozmak anlamına gelmez.
  • Otomatik Program: Bulaşıkların, bardakların ve çatal bıçakların ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak suyun sıcaklığını ve basıncını ayarlar.
  • Cam parçalarınızı koymaya korkuyor musunuz? Unutun gitsin: 40ºC Cups programı onları tüm incelikle halleder. Ve ayrıca GlassProtect, en hassas yemeklerin hizmetinde.

tezgah üstü bulaşık makinesi

Bulaşık makinenizi yükseğe kurma fikri hakkında ne düşündünüz? Yeniden giymek için eğilmemenin ne kadar rahat olduğunu hayal edin! Bununla birlikte, geleneksel bir kurulum kullanmayı tercih ediyorsanız, ancak ihtiyacınız olan şey bulaşık makinenizde daha fazla kapasite, 86,5 cm boyundaki bu model tam da aradığınız şey.

Bosch’ta her ihtiyaca yönelik çözümlerimiz olduğunu gördünüz! Ve bu çok teknik sorunların bazen biraz şüphe uyandırırlarDurumunuz buysa, çözmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yazının altına bir yorum bırakın veya bizi 976305 713 numaralı telefondan arayın.

Yazar hakkında

'src =