Bulaşık makinenizin yeni gibi görünmesini sağlamak için ipuçları

Bulaşık makineniz … onsuz ne yapardınız? En sıkıcı an geldiğinde, büyük bir aradan sonra veya işte uzun bir günün ardından her zaman oradadır… kirli bulaşıkları temizlemek. Hak ediyor en iyi bakım her gün bir ilkmiş gibi çalışabilmek. Bunları takiben bulaşık makinenizi korumak için püf noktalarıtakdir edecek.

Bulaşık makinesi filtresini temizleyin

  • Filtreleri temizleyin. Yıkama suyunda çözülmüş yiyecek ve kir kalıntılarının temizlenmesinden sorumlu oldukları için bulaşık makinenizin temel unsurlarıdırlar. Bu kalıntıların filtreleri tıkamasını önlemek için şunları yapmalısınız:
  1. Her yıkamadan sonra filtrelerde kir birikip birikmediğini kontrol edin.
  2. Silindirik filtreyi gevşetin (saat yönünde çevirerek) ve filtre grubunu cihazdan çıkarın.
  3. Filtrelerde biriken yemek kalıntılarını giderin ve musluk altında yıkayın.
  4. Filtreleri çıkardığınız sıranın tersine göre birleştirin. Sıktıktan sonra ok işaretlerinin birbirine baktığına dikkat edin.
Filtreleri temizleyin, bulaşık makinenizin temel unsurlarıdır

Filtreleri temizleyin, bulaşık makinenizin temel unsurlarıdır

  • Tuz ekleyin ve suyun sertliğini ayarlayın. En iyi sonucu elde etmek için bulaşık makinesi yumuşak suya, yani bulaşıklar veya cihaz üzerinde kireç tortuları ve lekeleri önlemek için kireçsiz su gerektirir. Bu nedenle musluk suyunun yumuşatılması gerekir. Bu, cihazın içerdiği su yumuşatıcıdaki özel bir canlandırıcı tuzla sağlanır. Size tavsiye ederiz bu kireç çözücü ürün ne bulaşık makinesindeki kireç birikintilerini hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Düzenli kullanımla bulaşık makinenizin ömrünü uzatır ve enerji tasarrufu sağlarsınız.

Bulaşık makinesinde parlatıcı

  • Parlatıcı ekleyin. Pırıl pırıl bardaklar ve tabaklar için bulaşık makinesinin parlatıcıya ihtiyacı vardır. Yani, kireç veya su lekesi izi olmadan. Ayrıca, evdeki bulaşıklarınızı temizlemek için hafif bir deterjan kullanmanız önerilir.

Bulaşık makinesinin düzenli bakımı ve gresi ve tortuyu gidermek için bunu tavsiye ediyoruz bulaşık makinesi temizleyici Bu, bakımı garanti eder ve cihazın kullanım ömrünü uzatır.

Artık bulaşık makinenizin bakımı için en iyi püf noktalarını biliyorsunuz, iyice temizleyin böylece ilk günkü kadar temiz. Yeni gibi olmasına ek olarak, bulaşıklarınızın rekor sürede temizlenmesini istiyorsanız, deneyin VarioSpeed ​​işlevi nın-nin bulaşık makinemiz. Üç kata kadar daha hızlı mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.

Yazar hakkında

'src =