Bulaşık makinenizin programlarını biliyor musunuz?

Bugün yalnız yemek yiyorsunuz, geceleri partnerinizle akşam yemeği yiyeceksiniz ve hafta sonları arkadaşlarınızı eve bir içki için davet edeceksiniz. Günlük rutin farklıdır… ve sizin ihtiyaçlarınız da öyle! Bosch’ta bunlara uyum sağlamak istiyoruz ve bu nedenle cihazlarımızda çeşitli programları ve fonksiyonlar, farklı anlar için ideal. En iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı biliyor musunuz? bulaşık makinesi?

Bir düğmeye basmaktan daha kolay bir şey yoktur. Bilgisayar başında geçirdiğiniz bir günün ardından, bulaşıklarınıza en uygun programın hangisi olduğunu merak edip durmanızı istemiyoruz. programları nın-nin bulaşık makinemiz Bulaşıklarınızın her seferinde ihtiyaç duyduğu bakımı alması için işinizi çok kolaylaştırırlar.

Bosch bulaşık makinesi

Bulaşık makinesi programı türleri

Ayrıca, bulaşık makinesinin her zaman uyum sağlayacağını bilmelisiniz. otomatik olarak programın sıcaklığı, su basıncı ve süresi, ne kadar kirli ve kaç bulaşık olduğuna bağlı olarak değişir. Programı seçebilirsiniz narin, normal Ö yoğun az ya da çok dayanıklı bir sofra takımı olup olmadığına ve ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak.

Şimdi tüm programlarımızı tanımanın tam zamanı!

  • 1 saatlik program: Aceleniz varsa ve bulaşıklarınız çok kirli değilse bu program mükemmel. Sadece bir saat içinde temiz ve kuru hale gelir ve her zaman en üst düzeyde bakımı garanti eder.
  • 60ºC programı: Harika bir sos ve renk şöleni olduğu durumlar için, bulaşık makinenizin tüm kirleri temizleyen yüksek bir sıcaklık kullanması gerekir. Bu programla karşı koyabilecek hiçbir sofra takımı yok!
  • Hızlı Program: Yalnızca 30 dakika içinde bulaşık makinesi Bulaşıklarınızı pırıl pırıl bırakabilir. Bu programın özellikle yarım yükte hafif kirli bulaşıklar için önerildiğini unutmayın.
  • 40ºC Kupalar Programı: Artık kristal bardakları elde yıkamak yok! Düşük sıcaklık, biraz daha parlatıcı kullanarak ve kuruma süresini uzatarak cam eşyalarınız pamuk gibi olacaktır.

Çanak çömlek

Bulaşık makinesi ECO programı

  • ECO programı: Çevre bilincine adanmıştır. Bunu seçerek minimum su ve enerji tüketirsiniz. Nasıl çalıştığını biliyor musun? Programın bitiminden birkaç saniye sonra kapı kendiliğinden açılır. VE, çevreyi önemsiyorsan, bu yazıyı okuyorsunuz ve hala evde bulaşık makineniz yok, bilmelisiniz ki elde yıkamak harcıyorsunuz 30 litre daha su bununla bulaşık makinesi. Yine de kum tanenize katkıda bulunabilirsiniz!
  • Prelavado programı: Bulaşık makinesini henüz doldurmadınız ve yerine koymak için bekleyecek misiniz? Kötü kokulardan kaçının ve bu programı seçin. Sadece 15 dakika sürer ve soğuk su kullanır.
  • Tank temizleme programı: İçin tasarlanmış bulaşık makinenizin yıllarca dayanacağını, bu program tankın olası kalıntılarını ortadan kaldırabilir. Seçtiğinizde içinde yük olmaması gerektiğini unutmayın. Herhangi bir normal makine temizleyicisi ile sorun yaşamazsınız.
  • Gecikmeli başlatma: Bulaşık makinesini gece koymanın daha ucuz olduğunu biliyor muydunuz? Örneğin tatlı rüyalar görürken, döngünün başlamasını istediğinizde de programlayabilirsiniz.

Biliyorsun, neye ihtiyacın olursa olsun, bulaşıkların her zaman mükemmel olacak.

Yazar hakkında

'src =