Bulaşık makinenize ne kadar tabak sığdırabilirsiniz?

Ne zaman satın alacaksınız bulaşık makinesiNormal olan şey şu gibi özellikleri hesaba katmanızdır: az su ve enerji tüketmesi, kullanımı pratik ve kolay olması, sessiz olması, bulaşıklarınızın ihtiyaçlarına göre uyarlanması ve tabii ki içine sığması. tüm mutfak eşyalarınız.

Bir bulaşık makinesinin kapasitesi ne kadar?

Servislerde bulaşık makinesi kapasitesi ölçülmektedir. Bir hizmetin ne olduğundan emin değil misiniz? Rahatlayın, bu, üreticilerin her cihaza uyan yemek miktarını tam olarak tanımlamak için kullandıkları bir terimdir.

Çoğu bulaşık makinesi 10 ila 12 servis yıkamaya hazırdır, en kompakt 6 ve bazı güncel modelleri barındırabilir 14’e bile ulaştılar. Peki bir hizmetin miktarı nedir? Temel olarak bir akşam yemeğinin tam bir yemek sırasında kullanacağı tüm yemekler: birinci ve ikinci kurslar, tatlı, su, kahve … Yani:

Ve sadece bu da değil, çünkü evde birkaç kişi için bir akşam yemeğini kutlarsanız, başka kaplara ihtiyacınız olacak: bir tabak, birkaç kase, birkaç servis kaşığı … Bu nedenle, bunları da yıkayabilirsiniz:

Bosch bulaşık makinesinin hizmetleri

Size bir fikir vermek için, bu gönderiye eşlik eden resme bakmanız yeterlidir. Tüm bunlar bir 14 servis bulaşık makinesi. Ve mutfağınızda az yer varsa endişelenmeyin çünkü 45 cm genişliğinde, küçük alanlar için mükemmel ve nerede yıkayabileceğiniz bir bulaşık makinesi seçebilirsiniz. 10 hizmete kadar!

Artık bulaşık makinenizin kapasitesinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sadece bulaşıkları koy tetris oynamayı unut Ve boş zamanınızın tadını çıkarın!

Yazar hakkında

'src =