Bulaşık makineniz hakkında hayatınızı daha konforlu hale getiren 4 şey

Evde en çok değer verdiğimiz cihazlardan biri de bulaşık makinesi her zaman ve su için bizi kurtarır el ile bulaşık yıkamak. Ve Bosch bulaşık makinelerinde, bu görevi daha da mükemmel hale getiren farklı özelliklere sahip oldukları için daha da fazlası vardır. Evde Bosch’u seçerseniz, erişebileceğiniz tüm tesislere bakın!

1. Malzeme ne olursa olsun, gerçekten kuru bir sofra takımı.

En iyi kurutma sonuçları için, bulaşık makinemiz işleve sahip olmak Ekstra kuru, seçilen döngünün kurutma aşamasında daha yüksek bir sıcaklık uygulayan, özellikle kapları yıkadığınız durumlarda önerilir. plastik (bebeğinizin şişesi, işe getirdiğiniz tupperware veya salata kasesi). Bu özellik sayesinde, kurutma döngüsünü yoğunlaştırmak ve her şeyin tamamen kurumasını ve işi bitirmek için bez kullanmak zorunda kalmamanızı sağlamak için ekstra ısı açığa çıkar.

Ürünlerimizden birine sahipseniz mükemmel kurutma da garanti edilir. Zeolitli bulaşık makinesitamamen kuru ve parlak tabaklar sağlamak için nemi ılık havaya dönüştüren.

2. Yenilikçi kristal bakımı sayesinde ışıltılı bardaklar.

cam-koruma-bosch

Bizimle bulaşık makinesi ile Cam Koruması, arıtılmamış suyun ortadan kaldırılması, kristallerinize daha fazla parlaklık kazandırmak için suyun sertliğini optimize ettiği için artık cam eşyalar hakkında endişelenmeyeceksiniz. Ek olarak, program Bardaklar 40 Cup C bardak ve bardakları damla bırakmadan nazikçe yıkayın. Ve şarap kadehlerinize ekstra koruma sağlamak için, bardaklık Uzatılmış tabanı olan bardakları sabit bir pozisyonda tutmak ve sürtünme veya çizilme tehlikesinden uzak tutmak için sepetin alt kısmına yerleştirilebilir.

3. Sessiz bulaşık makinesi mevcuttur.

kurutma-bulaşık-bosch

Evinizdeki sessizliği bizim Gece programı, bulaşıklarınızı yıkamak için en sessiz döngü. Su spreyinin düşük basıncı, bulaşıklarınız köpüklü kalırken 36 dB * ‘nin altında gürültü seviyelerine neden olur. Karışık yükler için tavsiye edilir ve özellikle oturma odası ve açık alanlara bağlı mutfaklarda etkilidir.

4. Artık cep telefonunuz bile bulaşıkları yıkayabilir.

ev-bağlantı-bosch

Başlatmayı unuttun mu bulaşık makinesi? Sessiz Home Connect Eskiden sorun olan şey artık değil. Bu ücretsiz uygulama, mobil cihazınızı bulaşık makinesiyle eşleştirmenize ve her yerden çalıştırmanıza olanak tanır: Açın, kapatın, kaç tane deterjan kaldığını kontrol edin … Bir sorununuz olsa bile, teknik servisimiz uzaktan bağlanabilir ve bir teşhis koyabilir.

Bunlar, Bosch bulaşık makinelerinin size sunduğu kolaylıklardan sadece birkaçı. Hangisi senin favorin?

* Yalnızca seçili modeller: değerler modele göre değişebilir.

Yazar hakkında

'src =