Boyalı saç bakımı – Hayatınız için yenilik.

Köklü bir değişiklik yapmaya karar verdiniz ve ilk kez saçınızı kesip boyamayı seçtiniz. Tanıdık geliyor mu? Yeni görünümünden memnunsun ama ne olduğunu bilmiyorsun ütü ve kurutma bakımı ihtiyaç duymak boyalı saç.

Doğal saçtan farklı olarak, bir tür boya veya parlaklığa sahip olanlar, rengini korumak ve saçın doğal keratinini korumak için özel bir bakıma ihtiyaç duyar, çünkü saç rengi ile birlikte daha kırılgandır.

Bu pratik ipuçları ile renkli saç bakımı saçlarınız sağlıklı, güçlü ve parlak olacaktır. Güzellik ritüellerinizi değiştirmek zorunda değilsiniz, sadece saçınızı şımartacak şekilde uyarlayın.

Güçlü ve parlak boyalı yeleler

Renkli saçlar nasıl kurutulur?

Doğal saçta olduğu gibi çok önemlidir saçları havluyla kurutmak. Bu, saçtaki tüm nemi emer ve kuruma daha hızlıdır. Renkli yelelerde, uzun süre kurutucunun yüksek sıcaklıklarına maruz bırakılması tavsiye edilmediğinden daha da önemlidir.

A kullanır profesyonel kurutucu ile iyonlaşma elektriklenmeyi azaltmak veya KeratinAdvance kurutucumuz ayrıca saçın doğal keratinini korur.

Ardından yoğunlaştırıcıyı yerleştirin ve bir renk koruyucu, Bu sayede saçınıza ekstra koruma sağlayarak sıcak havadan zarar görmesini önleyeceksiniz. Seç orta-düşük hızlar ve sıcaklıklar böylece saç rengini kaybetmez ve aşırı kurumaz.

Renkli saçlar için ipuçları, düşük sıcaklıkta fönleyin

renkli saçları kurutmanın en iyi yolu dır-dir baş aşağı çevir ve kurutucunun odağını saçın köküne yerleştirerek ve doğrudan saç derisine ısı uygulamayarak kurutun. Böylelikle, her zaman açılma eğilimi gösteren uçları koruruz ve ısının etkisi saçın geri kalanını kurutur. Ekstra fayda olarak ek ürünler kullanmadan saçınıza hacim kazandıracaksınız 😉

Boyalı saçları ütülemek için püf noktaları

Boyalı saçları ütülemek için ipuçları

İlk adım Demir boyalı saç susuz kalmaması için tamamen kuru olup olmadığını kontrol etmek ve tam bir pürüzsüzlük sağlamaktır. Aksi takdirde, nem ile saçlar asi hale gelebilir ve yeleyi düzeltemezsiniz.

Ütü sıcaklığını seçin göre saç tipiniz. Bu durumuda boyalı saç, sıcaklığın 150ºC – 160ºC arası saçınızın dalgalı, kıvırcık veya kıvırcık olmasına bağlı olarak.

Ütüyü maksimum sıcaklığa ayarlamayın çünkü saçınız zarar görebilir ve ayrıca renk etkilenebilir, bu nedenle renge rötuş yapmak ve uçları temizlemek için daha sık kuaföre gitmeniz gerekir.

Saçı düzeltmek için çok fazla vuruş yapmaktan kaçının. Saçınız için doğru demir sıcaklığında 1 ila 2 geçiş, mükemmel sonuçlara ulaşmak için yeterli olacaktır. Daha fazla geçiş vermek saçların daha pürüzsüz olmasını garanti etmez. Aksine, sadece daha kuru ve donuk olmasını sağlarsınız.

Boyalı saçları düzleştirmek için 5 numara

Son olarak, bir saçınıza iyi bakan demir, olarak yeni KeratinAdvance Protect demir, Saçlarınızı ütülerken saçın doğal keratinini koruduğu ve elektriklenmeyi önlediği için size mükemmel ve dikkatli bir düzleştirme sunar.

Bu hileleri takip ettikten sonra saçınız pürüzsüz ve kolay şekil alacaktır. Bu ipuçları ile bazı saçınız için mükemmel sonuçlar ve en iyi bakım.

Yazar hakkında

'src =