Bosch’un en çok aranan cihazları hangileri?

Kesinlikle aynı soruyu kendinize sormuşsunuzdur, özellikle de bunu düşünüyorsanız cihazlarınızı yenileyin. Bosch olarak cevabı bizde, ne olduklarını biliyoruz Bosch’un en çok aranan ev aletleri 2016 boyunca.

bizim buzdolabı KGN39XW41 ve WAQ24468EE çamaşır makinesi oğul 2016’da internette en çok aranan üçüncü ve dördüncü ürün idealo.es fiyat karşılaştırması * tarafından yapılan bir çalışmaya göre. Bu iki ürün, televizyon ve kamera arkasında İlk 10’da ilk sıralarda yer alıyor.

O buzdolabı KGN39WX41 2016 yılında İspanyollar tarafından internette en çok aranan üçüncü üründür.

Bosch'un en çok aranan buzdolabı

Neden en çok arandığını size söyleyemeyiz, ancak bir fikir edinebiliriz. Belki çünkü VitaFresh alanı meyve-sebze, et ve balık gibi taze ürünlerin tüm vitamin ve mineralleriyle daha uzun süre muhafaza edildiği. Veya sahip olduğu için enerji sınıflandırması A +++ daha verimli hale getiriyor.

Dördüncü pozisyonda, WAQ24468EE çamaşır makinesi.

İnternette en çok tavsiye edilen Bosch çamaşır makinesi

İnternet kullanıcılarının en çok aradığı çamaşır makinesi neden olmuştur? Senin yüzünden olabilir enerji sınıflandırması A +++, piyasadaki en iyi sınıf. Tarafından VarioPerfect işlevi Su ve enerjiden tasarruf etmek için çok hızlı veya daha uzun bir yıkama seçebilirsiniz. Çevreye ve cebinize özen göstermek için minimum su tüketimi sağlayan ActiveWater teknolojisi sayesinde. Ve ayrıca tüm kumaş türleri için çok çeşitli programlar: tüyler, koyu renk giysiler, gömlekler ve bluzlar, anti-alerji, spor, hızlı 15 dakika veya Mix.

Kullanıcıların en çok aranan cihazlar hakkında ne düşündüğünü bilmek ister misiniz?

Of the Buzdolabı Web sitemizde bize diyorlar ki …

KGN39XW41 buzdolabının görüşleri

Öte yandan, çamaşır makinesi kullanıcılar şunları düşünüyor:

WAQ24468EE çamaşır makinesi yorumlar

Bize hangi Bosch cihazını aradığınızı söyleyin? Yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yazar hakkında

'src =