Bosch cihazlarınız her zaman hazır

Evde kaç tane cihazımız var? İster bir veya daha fazlasına sahip olun, her zaman hazır olmasını isteyeceksiniz. Aradığın bu ekstraya sahip olmak için sana sunuyoruz ExtraBosch.

ExtraBosch nedir?

Dır-dir Bosch cihazlarınızın her zaman hazır olması için çözüm çünkü bakımı ve bakımı için ihtiyacınız olan her şey size yakın. Merak ediyor olabilirsiniz … ve nerede? İçinde Resmi bir ExtraBosch mağazası. Orada bulacağınızı gösteren pullar veya posterlerle özdeşleşmiş bir satış noktasıdır. Bosch’unuzun ihtiyacı olan her şey.

ExtraBosch bana hangi hizmetleri sunuyor?

Orijinal yedek parçalar

Ne için Bosch’unuz gerçek bir Bosch olmaya devam ediyor bir ExtraBosch mağazasında orijinal yedek parçalar. Cihazı tasarlayan bizleriz, bu nedenle cihazınızın her zaman mükemmel çalışmasını sağlayabilecek tek kişi biziz.

Orijinal aksesuarlar

Orijinal aksesuarlar cihazlarınıza en iyi bakanlar. Bulacaksın geniş bir yelpazede temizlik ve bakım ürünleri Bu, cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatmanıza ve ayrıca cihazınızdan yararlanmanız için diğer aksesuarlara olanak tanır. İhtiyacınız olanı değiştirin, böylece hiçbir şey değişmez.

Garanti uzatma

yalnızca orijinal Bosch garanti uzatması Bunu ExtraBosch mağazanızda bulacaksınız. Onunla eğleneceksin 5 tam yıl tam güvenlik ve güven.

Bosch cihazınız, satın alma tarihinden itibaren 2 yıllık garanti kapsamındadır. Orijinal üretici garantisiyle aynı avantajlarla bu iç huzurunun keyfini çıkarmak için üç yıl daha uzatabilirsiniz. Bosch cihazınızın her türlü revizyonu ve onarımı Resmi Teknik Servis teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

Bosch’unuz, ExtraBosch ile gerçek bir Bosch olarak kalacak.

Yazar hakkında

'src =