Bosch Bulaşık Makineniz Suyu Nasıl Verimli Kullanır?

O çevre Bu herkesin işidir ve kaynakların ve enerjinin verimli kullanımının giderek daha fazla farkına varıyoruz. İşte bu nedenle Bosch olarak, evlerde enerji tüketimini en aza indiren teknolojiler geliştirmek için çalışıyoruz, örneğin: su tüketimi of bulaşık makinesi.

Hiç evde suyun yarısını kullanmayı denediniz mi? Yaparız. 1990 yılından bu yana cihazlarımızın kullandığı su miktarını yarıdan fazla azalttık. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin Bosch bulaşık makinesi her damladan en iyi şekilde yararlanabiliyorlar. Avantajlarının tüm avantajlarını keşfedin.

1 litre su 300’ün işini yapabilir mi?

bulaşık makinesi bosch verimliliği

Bulaşık makinelerimizdeki yenilikçi teknoloji ile su verimliliğini çeşitli şekillerde en üst düzeye çıkarırlar. Bulaşık makinesinin tükettiğini bilmelisiniz 10 litreden az tüm yıkama döngüsü içinde, yani elde yıkamadan on kat daha az su. Bu kadar az suyla nasıl yıkarsın? Kullandığınız her litre su, sensörler temiz suyun tekrar eklenmesi gerektiğini algılayana kadar tekrar tekrar kullanılmak üzere filtrelenir. Böylelikle bulaşık makinesine giren her litre bulaşıkla temas halinde 300 litreye dönüştürülür.

Daha az kirli bulaşık su tasarrufu sağlayabilir mi?

tasarruf-bulaşık makinesi-bosch

O AquaSensor Bosch bulaşık makineleri, bulaşıkların içerdiği kirin türüne ve derecesine göre su kullanımını düzenler. Durulama sırasında sensör, bulaşıklarınızı mükemmel şekilde temizlemek için gereken su miktarını tam olarak eklemek için suyun ne kadar kirli olduğunu ölçer. Bu, yalnızca gerektiği kadar su kullanılmasını ve her döngüde 4 litreye kadar tasarruf edilmesini sağlar.

Ek olarak, Bosch’tan bulaşıklarınızı bulaşık makinesine koymadan önce temizlediğinizden emin olmanızı tavsiye ederiz. kalıntılar iyi yemek. Böylelikle fazladan çaba sarf etmek zorunda kalmazsınız ve filtrelerin tıkanmasını önlersiniz. Bulaşık makinesi tüm kirleri temizlediğinden, ihtiyacınız olmayan şey onları musluktan geçirmektir. Musluğu bir dakika açmanın 11 litreye kadar tükettiğini unutmayın.

Daha az yük, daha az su tüketimi mi demektir?

bulaşık makinesi bosch için optimize

Enerji ve su kullanımını optimize etmek için artık bulaşık makinesini doldurmak için beklemenize gerek yok. Yalnız yaşıyorsanız veya bir hafta boyunca çok fazla bulaşık kullanmadıysanız, hiçbir şey israf etmeden yükü yıkayabilirsiniz. Bunun için bulaşık makinelerimizin işlevi var Yarım yük, her iki sepette de yarım yükte yıkamaya olanak tanıyarak tüketimi azaltır. Ayrıca işlevi var Yoğun BölgeÜst ve alt sepete farklı basınç ve sıcaklık uygulayan, sonrakine çok yapışkan kir içeren tencere yerleştirildiğinde ideal bir seçenektir.

Çevreye evden de yardım etmek istiyor musunuz? İle başlayın Bosch bulaşık makinesi su tasarrufu.

Yazar hakkında

'src =