Bosch bulaşık makinelerinin en iyi özellikleri

Her gece aynı rutini takip edersiniz: yemek tabaklarını hazırlarsınız bulaşık makinesindeayrıca tavalar ve tencere, hapı yerleştirirsin ve … başlat düğmesine basarsın. Bulaşık makineniz konuşursa, bu kadar çok kullanımdan sonra hangisinin en sevdiğiniz kupa olduğunu ve birçokları için ne zaman yemek pişirmeniz gerektiğini bilirdi. Ama … onu tanıyor musun?

Bosch bulaşık makinenizde:

Bulaşıklar her zamankinden daha kuru çıkıyor …

Bunu sayesinde başarıyoruz ZeolitlerKurutma aşamasında program sırasında oluşan nemi tutan ve bulaşıkları daha hızlı ve verimli bir şekilde kurutmak için kuru ve sıcak havaya dönüştüren bir mineral. Bu sürecin sonunda bulaşıklarınız her zamankinden daha kuru olacaktır. Damlacıkları veya nem izlerini gidermek için bez silmeniz gerekmeyecek. Bardaklarda ve en narin bulaşıklarda da. Ayrıca enerji tüketimi azaltılır, böylece elektrik faturasından tasarruf edersiniz.

Bulaşık makinesinin özellikleri

… biberonlar bile

Evet, evet, duyduğunuz gibi. Artık bulaşık makinesini elinizde bir bezle açmanıza gerek yok. İle yeni Ekstra Kurutma fonksiyonu nın-nin bulaşık makinemiz Tupperleriniz sadece tamamen temiz ve yağsız çıkmayacak, aynı zamanda tamamen kuru olacaktır. Bu program ön yıkamayı uzatır ve kurutma aşamasındaki sıcaklığı yükseltir. en dayanıklı malzemeler bulaşık makinesinde kurutulurplastikte olduğu gibi.

Bulaşık makinesini cep telefonunuzdan kontrol edin

Eğer varsa bağlı bulaşık makinesi nerede olursanız olun cep telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol edebilirsiniz. Home Connect uygulaması bulaşık makinenizi mobil cihazınıza bağlar ve size en iyi programı tavsiye eder, onu uzaktan başlatmanıza ve ayrıca programın bitmesine kadar ne kadar sürdüğünü bilmenize olanak tanır. Bulaşık makinenizde tuz veya parlatıcı yoksa, Uygulama sizi uyarır. Yani eve gitmeden önce satın alabilirsiniz.

Ve tüm bunlar hayatta bulaşık yıkamaktan daha önemli şeyler olduğunu bildiğimiz için.

Yazar hakkında

'src =