Bosch bulaşık makineleri ile boş zamanınızın tadını çıkarın

Hafta boyunca evde durmadığınızı kaç kez söylediniz? Görünüşe göre bu sadece bir söz değil. Son araştırmalar, her gün uyanık olduğumuz zamanın% 40’ından fazlasını işyerimizde geçirdiğimizi gösteriyor. Ulaşım, ayak işleri, dersler, spor salonu, alışveriş vb. Eklersek, sonunda yatmadan önce aileyle biraz zaman geçirecek kadar eve varırız. Regus firmasının yaptığı bir araştırmaya göre İspanya’da insanların yüzde 29’unun sevdikleriyle birlikte olmak için uyku saatlerini kısaltması şaşırtıcı değil.

Şu anda daha verimli bulaşık makineleri Daha uzun programları var. Bosch olarak, bu programların enerji tüketimini azaltmamıza ve dolayısıyla elektrik faturalarından tasarruf etmemize yardımcı olmasına rağmen, bize izin vermediklerini fark ettik. Zamandan tasarruf. Ve biliyoruz ki bugün değer verdiğiniz bir şey varsa, o da zamandır.

Böylece, aşağıdakileri içeren VarioSpeed ​​işlevi geldi en iyi bulaşık makinemiz, bu programların süresinin üç kata kadar azaltılabildiği.

Ve her şeyin üç kat daha az sürdüğü bir dünyanın nasıl olacağını keşfederken eğlenmeniz için bu videoyu sizin için hazırladık.

Ne kadar zaman kazandıracağını gördün mü? Peki VarioSpeed ​​fonksiyonlu bir bulaşık makinesi satın alın sadece onu kurtarmakla kalmazsınız. Ayrıca 475 € ‘dan bir tane aldığınız için ve hediye olarak 6 aylık Finish Quantum deterjanla (1 Şubat – 30 Haziran arası) paradan tasarruf edersiniz.

Bir tane alın ve kendinize huzur verin ve kendinizle daha fazla saat verin.

Yazar hakkında

'src =