Bosch Akıllı Çamaşır Makinesi. Cep Telefonundan Her Şey!

Bu, gelecekte yaşanacak gelişmelerden biri olarak bilim kurgu filmlerinde görülebilecek şeylerden biridir. Ve şimdi gerçek: akıllı cihazlar Varlar ve nerede olursanız olun onları uzaktan kontrol edebilirsiniz. / Smart-devices-home-connect /

Akıllı çamaşır makinesi nasıl çalışır?

Bosch olarak bunu sayesinde başarıyoruz Home Connect teknolojisi, ürünlerimizin birçoğunda mevcuttur. Örneğin, bir akıllı çamaşır makinesi. Bir Wi-Fi bağlantısıyla çalışır ve mobil cihazınızdan çok sayıda işleve erişmenize olanak tanır. Her zaman daha etkili olmak ve hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla.

akıllı çamaşır makineleri

Bosch akıllı çamaşır makinesiyle ne yapabilirsiniz?

Evde Home Connect ile akıllı bir çamaşır makinesine sahip olmak, aşağıdaki gibi özellikler sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilir:

  • Unutun programı seç Çamaşırlarınızın ihtiyacı olan. Easy Start fonksiyonu sayesinde çamaşır makineniz en uygun olanı etkinleştirecektir. Nasıl çalıştığını biliyor musun? Çamaşır makineniz, çamaşırlarınıza, yıkayacağınız kumaşın cinsine, giysilerin rengine, miktarına … ve her seferinde yıkama tercihlerinize (hijyen, hız vb.) Bağlı olarak, çamaşır makineniz size hangi programı kullanacağınızı söyleyecektir. ihtiyaçlarınıza daha uygun.
  • Akıllı wifi ile bir çamaşır makinesi olmasının yanı sıra, bu aynı zamanda i-DOS teknolojisine de sahiptir. otomatik deterjan ve yumuşatıcı dozajı yani kumaş cinsini belirlemeseniz veya otomatik programları kullanmasanız bile, ihtiyaç duyduğu tam deterjan ve yumuşatıcı miktarını her programda dozlayacaktır. 1,3 litre deterjan ve 0,5 litre yumuşatıcı ekleyebilirsiniz, Ve bitene kadar daha fazlasını eklemeyi unutun Yalnızca 3 döngü için miktar olduğunda, çamaşır makinesi, bunları kısa süre içinde yeniden doldurabilmeniz için sizi uyaracaktır. Yalnızca doğru miktarda kullandığınız için, deterjanı veya yumuşatıcıyı bir daha israf etmeyecek ve dolayısıyla sudan da tasarruf etmiş olursunuz, çünkü çamaşır makinesinin fazla sabunu çıkarmak için gereğinden fazla kullanması gerekmeyecektir.
  • Hemen yıkayıp yıkamayacağınızı bilmeseniz bile, kıyafetleri tambura koyun. İçinden Home Connect uygulaması Planlarınızın ne olacağını veya size en uygun zamanı ve nerede olursanız olun, Wi-Fi çamaşır makinesini cep telefonunuzdan veya tabletinizden etkinleştirebilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir planı bir kenara bırakmak zorunda kalmazsınız çünkü ıslak giysileri çıkarmak için eve gitmeniz gerekir. Artık, eve geldiğinizde çamaşır makinesinin bitirmeye başlamasını seçebilirsiniz.
  • Uzaktan çalıştırmanın yanı sıra, Home Connect akıllı çamaşır makinesinin bir başka avantajı da size bilgi göndermesidir. gerçek zamanda gerçekleştirdiğiniz sürecin.

Akıllı bir Bosch çamaşır makineniz varsa, yalnızca Home Connect uygulamasını ücretsiz indirmeniz gerekir ve cihazınızı uygulama ile eşleştirin. Her zamankinden daha birleşik! Bahsettiğimiz faydalara ek olarak, bir çok giysilerinize dikkat etmeniz için ipuçları ve püf noktaları.

Artık akıllı çamaşır makinenizi tek parmağınızla koyabilirsiniz. Ve bu bir film değil!

Yazar hakkında

'src =