Blender’ıma ne olacak?

cam karıştırıcılar sayısız malzemeyi kolayca ve hızlı bir şekilde çırpma, öğütme ve karıştırma becerisine sahiptirler, bu nedenle İspanyol evlerinde giderek daha fazla kullanılmaktadırlar.

Onarım blenderi

Bosch’ta farklı modellerimiz var. Bir yandan VitaBoost karıştırıcı Yüksek performanslı, en sert yiyecekleri bile birkaç saniyede öğüten 3.000 rpm’ye ulaşan güçlü 1.600 watt motora sahiptir. Öte yandan, batidora SilentMixx, sürahinin tasarımı ve motorun izolasyonu onu çok sessiz ve verimli kılan. Son olarak mini batidora kişisel VitaStyle Mixx2Go tariflerinizi istediğiniz yerde içmek için doğrudan hazırlayabileceğiniz ağzı olan bir şişe içermesi sayesinde son derece rahat.

Alışılmış olmamakla birlikte operasyon sırasında küçük sorunlar ortaya çıkabilir. İşte bunları kendiniz düzeltebilmeniz için bazı ipuçları.

Mikserim çalışmıyor

Mikser başlamıyor

Mikser siz kullanırken çalışmazsa veya bağlantısı kesilirse, karıştırma kabı tam olarak oturmamış veya gevşemiş olabilir. İçin bardağı doğru yerleştir mikseriniz için şunları öneriyoruz:

  • Blender kablosunu güç kaynağından ayırın.
  • Bardağı tabana doğru şekilde yerleştirin ve “klik” benzeri bir ses bekleyin.
  • Kabloyu tekrar güce bağlayın ve karıştırıcıyı açın.

Karıştırıcı iyi karışmıyor

Sorun, mikserinizin daha önce olduğu gibi kaşınmaması veya öğütülmemesi ise, bıçakların hasar görmüş ve artık keskin olmaması mümkündür. Bu, zaman geçtikten sonra veya aşırı sert yiyecekler verdiyseniz yaygındır. Senin de başına gelebilecek bir şey el blenderi.

Bizim Online mağaza hepsini bulacaksın yedek parça ve aksesuarlar mikserinize ihtiyacınız var.

Umarız size yardımcı olmuşuzdur! Başka sorularınız veya sorularınız varsa, bizi arayabilirsiniz. Resmi teknik servis 976 305 722’de.

Yazar hakkında

'src =