Bir origami çiçeği nasıl yapılır

Yaratıcılığınızı hayata geçirmeniz için yeni bir öneri ile Temmuz ayını başlatıyoruz. Masayı süslemek ve ona daha yazlık ve zarif bir dokunuş katmak için fikir arıyorsanız, bir tane yapmanızı öneririz. origami çiçek bir bez peçete ile buharlı ütü.

Origami nedir?

Özellikle, bir Lotus çiçeği, Nil’in kutsal nilüfer veya gülü olarak da adlandırılır. Kuşkusuz bu figür sizin tarafınızdan iyi bilinmektedir, çünkü Oryantal kültür. Anlamı ile ilgili olarak, lotus çiçeği meditasyon, saflık ve güzellikhem manevi hem de beden. Budist dininde kutsal çiçekler olduklarını biliyor muydunuz? Bu nedenle, tanrısallığının çoğu üzerinde görünür.

Ayrıca bu çiçekler özellikle dikkat çekicidir çünkü su üzerinde büyümek ve harika bir renge ve çok özel bir şekle sahipler. Bu nedenle bu rakamı şu şekilde kullanacağız: Masa dekorasyonu veya bulaşıklardan. Bu küçük ayrıntıyla misafirlerinizi şaşırtmak için her fırsat mükemmel!

Origami çiçeği nasıl yapılır?

Meydan okuma? Gerçekleştir origami çiçek ütünüzle. Bu vesileyle yeniyi kullandık Sensixx’x DI90 enjeksiyon plakası çünkü, enjeksiyon motoru sayesinde buhar kumaşa daha iyi nüfuz ederek figürün kıvrımlarını işaretlememize yardımcı olur.

Origami çiçek adım adım

Tıpkı yaptığımız gibi Cisne ve ok Japon kağıt katlama sanatıKare bir peçeteye, pürüzsüz bir yüzeye, nişastaya ve bir doz sabra ihtiyacınız olacak. Denemeye cesaretin var mı?

Yapmak için pdf dosyasını indirin origami çiçek adım adım!

Origami çiçek talimatları

Masanıza usta bir dokunuş katmak için çiçeğin ortasına bir broş, düğme veya şekerleme yerleştirin ve …masayı göstermeye hazır!

Yazar hakkında

'src =