Bir mikser nasıl seçilir. En iyi ipuçlarımız

Sıcak veya soğuk kremler, çocuklarınız için bebek maması, işe veya spor salonuna götürmek için meyve suları hazırlayın … mikser Mutfaktaki en kullanışlı ve çok yönlü cihazlardan biridir. Ve mesele şu ki … her şey için çalışıyor! Bir mikser arıyorsanız, size anlatacağımız her şeyi bilmekle ilgileniyorsunuz. Bugün size en iyi tavsiyemizi sunuyoruz böylece ihtiyaçlarınıza en uygun mikseri seçebilirsiniz.

Soslar, kremalar veya lapalar için mikser istiyorsanız

Yemek hazırlarken yardımcı olarak kullanmak için bir blender arıyorsanız, bir tane düşünüyorsunuz el blenderi. Bu tip bir karıştırıcı aşağıdakiler için idealdir: bebeğiniz için soslar, çorbalar, mayonezler, smoothie’ler veya bebek maması hazırlayın. Ayrıca aksesuarları sayesinde karıştırabilir, doğrayabilir veya monte edebilirsiniz. Hepsi tek bir cihazla!

Durum böyle MasterChef programında yer alan MaxoMixx el mikseri. En popüler modelimiz çok çeşitli aksesuarlar, bir karıştırma bardağı, bir mutfak robotu, kapaklı bir doğrayıcı, bir karıştırma küreği ve farklı tipte bıçaklar gibi. Müşterileri suskun bırakmak için tüm potansiyelini kullanıyor.

Bosch el mikseri

Hamur karıştırıcı

Pasta tarifleriniz için miksere ihtiyacınız varsa

Tatlıları hazırlamayı ve ailenizle tadını çıkarmayı seviyorsanız, sizin için mükemmel miksere sahibiz. Bir hamur blenderi ile tatlılarınızı daha lezzetli ve sulu hale getireceksiniz. Ama bu her şey değil. En iyi hamur işi tariflerini hazırlamak için tasarlanmış olmasına rağmen, bu mikser ile kıyma yoğurmak hamburger veya ev yapımı köfte hazırlamak için.

  • Beğeneceksin çünkü … Ekstra ince çubukları sayesinde% 22’ye varan ekstra hacim elde edebileceğinizden, krema çırpmak veya pasta kreması hazırlamak için mükemmeldir.
  • Bu tür bir mikser ile hazırlayabileceğiniz bazı tarifler: yumurtalı börek, çikolatalı kurabiyeler.

Sağlıklı yiyecek ve içecekler hazırlamak için bir blender arıyorsanız

Sizinki meyve tatlıları ve sebze kremaları. Çok fazla ses çıkarmayan, kullanımı kolay ve temiz bir mikser arıyorsunuz. Sormanın çok fazla olduğunu düşünüyorsanız, cam blenderimizi bilmediğiniz içindir. SilentMixx. Sadece çok sessiz değil, aynı zamanda iki programa ve sevdiğiniz her şeyi hazırlamak için özel bir işleve sahiptir:

  • Programa smoothies. Meyveleri öğütmek ve onunla mükemmel bir dokuya sahip, topaksız bir meyve suyu veya yüzlü hazırlamak için kullanın.
  • Ezilmiş buz programı, evde buz kırmak için. Yaz kokteylleriniz ve sulu meyveleriniz için mükemmel bir çözüm.
  • Darbe işlevi, Seçiciye basıldığında aralıklarla maksimum güçte öğütür.

Bu yeterli değilmiş gibi, lezzetli meyve suları hazırlamanın yanı sıra, sürahisi sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklı olduğu için sıcak krema hazırlamak için mükemmeldir. Ve hazırlığı bitirdiğinizde, her zaman hazır olması için sürahiyi bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Daha kolay bir şey var mı? Bir cam blender almak istiyorsanız, bir tane de seçebilirsiniz. VitaBoost sıcak krem ​​hazırlamaya ek olarak, buz veya Mixx2go, meyve sularınızı doğrudan spor salonuna götürmeniz için hazır.

  • Hoşuna gidecek çünkü…. Hem sıcak hem de soğuk müstahzarlar hazırlamanıza olanak sağlar. Bileğinizi basitçe çevirerek bıçakları kolayca ve güvenli bir şekilde çıkarabileceğiniz için temizlenmesi de kolaydır.
  • Bu tür bir mikser ile hazırlayabileceğiniz bazı tarifler: çilek ile detoks sallamak, kabak ve avokado kreması

Vakumlu paketleme için de kullanmak isterseniz.

VitaMaxx blender ile yiyecekleri vakumlayabileceğinizi biliyor muydunuz? VitaMaxx, harmanlama ve vakumlu paketleme için Bosch’un 2’si 1 arada karıştırıcısıdır. Sadece Otomatik düğmesine basarak, bu blender meyve ve sebzelerden oksijenin% 75’ini çıkarır. Tüm besinlerini korurken artıkları saklamak için mükemmel!

  • Hoşuna gidecek çünkü…. Yiyecekleri vakumla paketleyerek her türlü sıvı ve katı müstahzarı 2 kata kadar daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi her türlü ihtiyaca uygun bir mikser bulunmaktadır. Bir modele karar vermeden önce, onu ne için kullanacağınızı düşünmenizi ve web sitemize bir göz atın. Sizin için mükemmel modeli bulacaksınız!

Yazar hakkında

'src =