Bir elektrikli süpürgede emiş gücünün en önemli şey olmadığını biliyor musunuz?

Ana olanlardan biri ev temizliğinde müttefiklerElektrikli süpürge, sayesinde çalışır tozu emen hava pompası ve zemin, mobilya, halı, perde ve diğer yüzeylerdeki diğer parçacıklar.

Elektrikli süpürge ne kadar emiş gücüne sahip olmalıdır?

Birçok insan bunu düşünüyor emiş gücü Bir elektrikli süpürgede en önemli şey budur, ancak onu gerçekten etkili kılan başka özellikler de vardır. Elektrikli süpürgenin en önemli özelliklerinin neler olduğunu biliyor musunuz? Yarın bir tane almak zorunda olsaydın, neye bakmalısın? O zaman size söyleyeceğiz!

● Vakum performansı

elektrikli süpürge-Sınırsız-bosch

Genellikle daha yüksek gücün daha yüksek anlamına geldiğine inanılır temizleme verimliliği. Ancak bu tamamen doğru değil. Watt’ın ötesinde, dikkat etmeliyiz elektrikli süpürge performansı. Diğer bir deyişle, elektrikli süpürge motorun gücünü hava ile nozül arasında hareket ettirmek için nasıl kullanır: büyük bir kuvvetten daha fazlası, en büyük miktarda kiri toplamak için ona ihtiyacımız olacak. Bu nedenle en önemlileri iyi performans sağlayan teknolojilerdir.

İyi toz tutmayı sağlamak için, torbalı elektrikli süpürgeler onların var PowerProtect sistemi, çanta neredeyse dolu olsa bile optimum performansı garanti eder. İçinde torbasız elektrikli süpürgeler O mu SmartSensor Kontrolü cihazın uygun performans düzeyinde çalıştığını kontrol eden kişi. Azalırsa, filtreyi temizlemeniz gerektiğini belirten bir pilot yanar.

Ayrıca modellerimizin çoğunda fırçalar yüksek hızda hareket eden ve farklı yüzey türlerinde harika çalışan turbo motorlu.

● Elektrikli süpürgem ne kadar enerji tüketiyor?

Bosch Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli süpürgenizin ne kadar enerji tükettiğini biliyor musunuz? Çevre ve enerji tasarrufu ile ilgileniyorsanız, her zaman ev aletlerinin enerji etiketine bakmalısınız. Ve bu bir elektrikli süpürgenin performansı ne kadar yüksekse, o kadar az tüketir. Başka bir deyişle, güçlü bir ekipman hem emiş hem de elektrik tüketimi açısından daha az verimli olabilir.

Elektrikli süpürge gibi modeller Relaxx’x ProSilence 66db de Bosch onların var yüksek verimli QuattroPower sistemi, minimum enerji tüketimi ile daha iyi temizlik sonuçları elde edilebilmesi sayesinde. Bu, üç temel nokta sayesinde gerçekleşir: mükemmel sızdırmazlık, motor optimizasyonu ve iyi bir filtre sistemi.

Her zaman ona bak elektrikli süpürge enerji sertifikası. En verimli sınıflandırmanın A +++ olduğunu ve en az verimli olanın D olduğunu unutmayın. Ayrıca dışarı atılan hava olan yeniden emisyon havasına da dikkat etmelisiniz. Bu% 1’i geçmemelidir.

● Tankın veya torbanın kapasitesi.

emme tankı kapasitesi

Bakmak da önemlidir. vakum tankı kapasitesi. Çantayı değiştirmek veya depoyu boşaltmak zorunda kalmayacağınız için hacmi ne kadar fazlaysa, kullanımı o kadar rahat olacaktır.

Şu anda en popüler elektrikli süpürgeler torbasız olanlardır. Bosch’ta elektrikli süpürge gibi modellerin çoğu Relaxx’x Ultimate ProSilence, güvenmek SelfClean gibi kendi kendini temizleyen sistemlerbakım ihtiyaçlarını azaltan.

Her durumda, önemli olan size izin veren bir model seçmektir. sürekli temizlik yapmak zaman kaybetmeden. Bu anlamda eğer isterseniz kablosuz elektrikli süpürge Pilinizin size bir özerklik uzamış. Bizim durumunda elektrikli süpürge Sınırsızİçerdiği iki pil sayesinde özerkliği sınırsızdır: birini kullanırken diğerini şarj eder.

Sana yardım ettik mi?

Yazar hakkında

'src =