Beyaz yemek odaları 40 fotoğraf ve diğer renklerle kombinasyonlar

Beyaz dekorasyon sonsuza dek modern görünüyor, bu nedenle her türlü mekana uyum sağlamak için ideal ve olası tüm dekorasyon stilleri ile mükemmel uyumlu; Bu nedenle bugün sizlere bu rengi dekorasyonunuzda benimsemenin, güzelliğe ulaşmanın çeşitli yollarını, fotoğraflarla sunuyoruz. beyaz yemek odaları.

Beyaz yemek odaları

Açıktır ki, baskın renk beyaz olabilir, ancak derinlik ve estetik ilgi ile daha ilginç bir alan elde etmek için diğerleriyle birleştirilmesi gerekir.

Gri detaylarla birleşen beyaz yemek odaları

Hem duvarlarda, mobilyalarda, perdelerde, halılarda ve diğer dekoratif unsurlarda mükemmel şekilde birleştirilebilen iki renktir. Bu iki rengin birlikte hareket ettiklerinde sağladığı gölgeler ve derinliklerle oynamak isteyenler için her iki renkte de mobilya önerileri bulabilme.

020

017

015 010

Siyahla birleştirilmiş beyaz yemek odaları

Modern olduğu kadar sofistike bir tarz isteyenler de bu iki rengi seçip sonsuz şekilde birleştirebilirler. Bir araya geldiklerinde gerçekten cilalı ve temiz alanları yeniden yaratan renklerdir.

Bu tarz dekorasyona dahil edilebilecek ideal unsurlardan biri olan, modern dekorasyonda da büyük beğeni toplayan ve sahip oldukları çok yönlülük sayesinde her türlü dekorasyona mükemmel uyum sağlayan dikromatik sanat eserleri teklif. Aşağıda bıraktığımız fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, yemek odaları için modern siyah beyaz dekorasyonun tipik örnekleri olan bazı önerilerle.

008

001 002 003 004 006 009 012 025 022

Kahverengi yemek odaları ile beyaz

Kahverengiyle beyaz, her mevsime ve her mekana uyan tamamen çok yönlü bir seçenektir, bu da bu renklerin yemek odalarında bize sunduğu farklı notalardan tam anlamıyla yararlanabileceğimiz anlamına gelir.

Bu renkler aynı zamanda gri, sarı ve hatta mavi tonları gibi diğerleriyle fevkalade bir şekilde anlaşır; Dolayısıyla, bu renklerde bir dekorasyonunuz varsa ancak ona daha büyük bir parlaklık ve stil payı vermek istiyorsanız, onu mobilya veya dekoratif aksesuarlarla mükemmel bir şekilde eklemeye başlayabilirsiniz.

018

011019000

014

Kırmızı ile

Kırmızı renk beyazla kombine edilmek için çok popülerdir ve bu kombinasyon çeşitli tonlarda yapılabilir. Örneğin kesintisiz kırmızı ile parlak beyaz. Kırmızının tüm farklı tonları beyazla mükemmel bir şekilde birleşir, böylece en çok sevdiğiniz birini kısıtlama olmaksızın seçebilirsiniz.

016

013

Mor ile

Mor renk, bir yemek odasını çok fazla kullanmak zorunda kalmadan, sadece birkaç aksesuarda çok fazla enerji verebilir. Örneğin sandalye veya sarkıt lambaların döşemesinde kullanılabilir. Kışın da bizi mutlu eden ve aktif tutan bir renktir, evimizi koyu ve hüzünlü renklerle doldurmamak iyidir, evimize renk vermeliyiz.

005

Kuşkusuz göz dolduran ve onu mutlu eden bir renktir, bu nedenle mekanlarınıza sıcaklık katmak ve ziyaretçilerinizin gözlerini aydınlatmak için ideal hale gelir.

001

002

Yeşil ile

Yeşil rengin duyuları fazla doyurmaması için en iyisi beyaz veya gri tonları gibi nötr renklerle birleştirmektir. Sarı veya turuncu gibi sıcak renklerin bazı dokunuşları eşliğinde oldukça uyumlu görünebilir. Soğuk renk dokunuşları eşliğinde oldukça retro bir stil yakalanmaktadır.

000

Yeşilin bize sunduğu geniş renk yelpazesi, sezonun ana trendlerine göre iç mekanlarımızı dekore etmek için en iyi seçeneklerden bazıları çünkü bu rengin bize sunduğu tazelik ve zarafet enjeksiyonu tamamen devam ediyor. mevcut dekorasyon trendlerine uygun olarak.

002

007

Sarı ile

Birçok farklı sarı tonu eşleştirmek beyazın yanında harikalar yaratabilir ve böylece bir odayı aydınlatabilir. Bir odada birden fazla sarı renk kullanmaktan korkmayın, sadece farklı tonların birbiriyle çalıştığından emin olmalısınız.

000

Dekorasyondaki sarı renk konusunda şüpheleriniz varsa, işte bazı fikirleri tetikleyebilecek iç mekanlar. Görüntüler, eski modelden moderne çok çeşitli iç mekanları ve dekorasyon stillerini kapsar.

001

Banyolardan oturma odalarına kadar sarı, bir odaya hayat verme özelliğine sahiptir. Küçük dozlarda minder veya farklı dekorasyon aksesuarlarında, tek duvarda veya tüm duvarlarda kullanılır. Olasılıklar çoktur ve sonuç aynıdır: neşe.

003

004 005

image002

sarı2

İlginizi çekebilir:
Yeşil duvarlar Modern yatak odaları, oturma odaları ve yemek odalarının 60 fotoğrafı