Beyaz mutfak aletleri – Hayatınız için yenilik.

Mutfağınız için yeni cihazlar mı arıyorsunuz, sıfırdan mı tasarlıyorsunuz, köklü bir değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Birkaç seçeneği değerlendirdikten sonra minimalist tarzda oldukça aydınlık bir mutfak istediğiniz sonucuna vardınız. Bir olasılık beyaz eşya içeren bir mutfak çünkü özellikle mutfak küçükse, parlaklık ve görsel alan kazanmanıza izin verir.

Şu anda, beyaz eşya kataloğu kapsamlıdır ve en iyi özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca, tasarım mutfağınıza uyan özenli bir tasarıma sahiptirler, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Pişirmek

Bosch ile en iyi özelliklerden ödün vermeden fırın, mikrodalga, davlumbaz ve ocağı aynı beyaz renk aralığında birleştirebilirsiniz.

Beyaz olarak bir Seri 8 fırın ile recetas Gurme böylece pişirmenin otomatik olması ve profesyonel bir pişirme sonucunun keyfini çıkarmanız veya çok işlevli fırın fırını hem bir sütuna hem de tezgahın altına, kısıtlama olmaksızın kurmanıza olanak tanıyan menteşeli kapı ile.

Beyaz cam fırın modeli

Mutfağınız küçükse, beyaz renkte bir kompakt mikrodalga fırın ve bir mikrodalga fırın neyi birleştirebilirsin ısıtma modülü ile ve ayrıca mikrodalga ile.

Mutfaktaki estetiğin sizin için önemli bir nokta olduğunu bildiğimiz için Bosch olarak birkaç modelimiz var: yerleşik mikrodalgalar Seri 8 ve Seri 6 beyaz fırınlarla uyumludur.

Mikrodalga fırın kombinasyonu

Beyazla mükemmel koordinasyon sağlanacak İndüksiyon plak Beyaz 32 cm alana ve en iyi fonksiyonlara sahip.

Beyaz pişirme tabağı

Son olarak, beyaz bir zil de seçebileceğiniz çanlara geliyoruz. Özellikle, birkaç model dekoratif eğimli duvar davlumbazları beyaz cam ile.

Beyaz cam çan

Buzdolapları

Beyaz buzdolabı

İçinde buzdolapları aralığı bulacaksın beyaz kombinasyonlu buzdolapları ile VitaFresh alanı meyve ve sebzeleri, et ve balıkları iki kat daha uzun süre korumak için.

Çok fazla kapasiteye ihtiyaç duyanlardan biriyseniz veya büyük bir buzdolabına sahip olmak istiyorsanız, bir Buzdolabı ve 1 kapı dondurucu Beyaz. Diğer bir seçenek de, buzdolabını mutfak dolabınıza entegre etmektir. Bunu yapmak için bir ankastre buzdolabı.

Bulaşık makinesi

Bosch beyaz bulaşık makinesi

Bu estetik çizgideki koordinasyon da ücretsiz kurulum bulaşık makinesi nın-nin 60 santimetre y 45 cm, böylece evinizde bulaşık makinesi bulundurmak alan veya renkte zorluk yaratmaz.

Beyaz bulaşık makineleri en iyi özelliklerle donatılmış, Olarak motor EcoSilence böylece bulaşık makinesini duymazsınız, TFT’yi görüntüle, ya da Zeolit ​​kurutma sistemi böylece bulaşıklarınızı elle kurutmak zorunda kalmazsınız.

Buzdolaplarında olduğu gibi, geniş bir ürün yelpazesi bulacağınız için mutfak dolabı ile entegre olmayı da seçebilirsiniz. ankastre bulaşık makineleri.

Çamaşır makineleri ve kurutma makineleri

Yıkayıcı ve Kurutucu Kombinasyonu

Tüm ailenin kıyafetlerinin bakımı bize emanet edilebilir. çamaşır makineleri ve çamaşır kurutma makineleri.

Beyaz mutfak trendini koordine etmek için Bosch’ta mükemmel beyaz çamaşır makinen. Doğal olarak en son yeniliklere sahipler, örneğin i-DOS otomatik dozajlama Bu, deterjanı 20 yıkamaya kadar dozlar.

Tasarım Seri 8 yıkayıcılar ve kurutucular izinlisin onları birleştir Entegre tutacağı, yüksek panel kontrol paneli ve TFT ekranı sayesinde mükemmel bir şekilde mutfağınızda daha fazla estetik elde edin.

Boş da yapabilirsiniz kurutma fonksiyonlu bir çamaşır makinesi seçin bir çamaşır makinesi ve kurutucu için yeriniz yoksa, ancak nemli bir iklimde yaşadığınız için bir tane olması sizin için çok önemlidir.

Mutfağınızı nasıl hayal ediyorsunuz? Hangi beyaz cihazı alacağınızı biliyor musunuz?

Yazar hakkında

'src =