Beton İç Merdiven Tasarımları ve Fikirleri

Beton İç Merdiven Tasarımları

Ev tasarımınızın bir sonraki seviyeye ulaşmasını istiyorsanız, o eski gıcırdayan merdivenleri kalıcı bir yapıyla sıfırlamayı düşünebilirsiniz. Beton kullanımı, dünya kültüründe öne çıkan parçalar haline gelen hayranlık uyandıran özellikleriyle tarih boyunca kendini göstermiştir. Evinize bir Beton İç Merdiven Tasarımı oluşturduğunuzda, odanın her yerinde yankılanacak yüksek bir stil duygusu getireceksiniz. Beton kullanma sanatı, merdiven tasarımını kendi kişiliğinize ve çekiciliğinize uyacak şekilde şekillendirme ve şekillendirme fırsatıdır. Cilalı bir yüzey için beton merdivenlere lüks yüzeyler eklenebilir veya doğal ihtişamıyla keyfini çıkarabilirsiniz.

Merdivenlerden yirmi boyutlu beton merdiven tasarımlarına çıkacağız. Her bir görüntünün görünümü ve çekiciliği, betonun ev planınız üzerinde sahip olacağı çok yönlü ve dayanıklı etkileri gösterecektir. Tasarımcı ayarlarının açık konseptleri, yenilikçi yüzer merdivenleri ve dahiyane beklentileri vardır. Yaratıcı jestler ve uzman uygulamalar, tasarımınızı her seferinde bir adım yükseltir.

Altın ve Beton Merdiven

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: AD Fransa

Mermer beton merdiven, cam kaplama ve altın detaylarla şık görünüyor. Yapay vurgular, evinize muhteşem bir giriş sağlar.

Spiral Beton Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Beanfield

Yaratıcı bir sallanan merdivenin ustaca haberlerine sanatsal bir şekilde yaklaşılır. Adımlar, şık bir çekicilik katan tamamlayıcı bir kontrastla tamamlandı.

Siyah Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: sneakhype

Siyah beton bir merdiven, uyumlu beton korkuluğuna karşı parlıyor. Çevreleyen beyaz duvarlar kusursuz bir çekiciliğe sahiptir.

Mermer Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Kim Ne Giyer

Görkemli beton merdivenler, merdiveni yukarı ve tepenin her iki yanından geçen girdaplı bir demir korkuluktan geçer.

Çok Katlı Merdiven

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: İç Tasarım

Sadelik, bu çağdaş çevreye iyi oturan geniş ve açık bir merdiven konsepti sunar. Ahşap bir taban modaya uygun ve gelecek vaat eden bir stil için belirtilmiş.

Küçük Beton Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Nuuro

Küçük bir beton merdiven, bir odayı iki küçük seviyeye ayırarak, tek kelimeyle muhteşem bir çatı katı yemek alanı yaratır.

Beton Çıkıntı

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Yaşam Takibi

Ahşap bir merdiven, modern merdiven boşluğuna bir kiriş olarak tabandan geçen beton bir çıkıntıyla kesintiye uğrar.

Zarif Beton Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Ana Rosa

Güzelce namlulu beton merdivenler bu fuayeden geçerek ilerliyor. Siyah kıvrımlar ve sofistike kiraz ağacı, bu zarif şaheserin kenarlarını çiziyor.

Spiralli Beton

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: 1262

Sadece bir tarafında korkuluk bulunan bu kıvrımlı merdivenle, beton merdivenlerdeki Art Deco kıvrımı hem eğlenceli hem de cüretkar.

Yüzer Beton Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Apartman Terapisi

Yüzer beton plakalar, sadece bir duvarın yan tarafına sabitlenmiş muhteşem ve büyülü bir merdiven oluşturur. Modern ve çağdaş, bu fütüristik apoeal tasarımda dinamiktir.

Halı Kaplı Beton

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: HOME & DESIGN Dergisi

Klasik korkuluklar, zengin ahşap kaplamalı beyaz renkli millerdir. Yemyeşil halı, tema boyunca uyumlu bir çevre ile merdiven boyunca desenlenmiştir.

Benekli Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Brian Edward Millett

Tamamen beton bir merdiven ve duvar, büyüleyici bir tonla neredeyse parıldıyor. Parıldayan altın raylar, modern bir vizyonla duvarlarda dans ediyor.

Çift Merdiven

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Polyvore

Bölünmüş bir merdiven, kendisi bir merkez parçası olurken güzel bir fuayeyi sergiliyor. Kazınmış beton merdivenler ve siyah çubuk demir korkuluklar bu büyük alanın ortasında buluşuyor.

Beton Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Liz Marie

Temiz bir yüzey için ahşap merdivenler betonla kaplanmıştır. Beyaz üzeri gri görünüm, çevredeki duvarlarla uyumludur.

Yüzer Merdiven

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Archello

Dökülen beton merdivenler ikinci bir katı merdivene kadar yüzer. Tavandan merdivene metal çubuklar dışarıyı sıralar.

Beton Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: ArchDaily

Tuttuğu daha büyük gri beton merdivenlerin bir tarafında bir mini beyaz beton merdiven oturuyor. Diğer taraf merdivenleri havada bırakıyor.

Rustik Beton Merdivenler

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: çağdaş

Rustik ve ham beton merdivenler, rustik-şık bir kütüphane ve üst kattaki alan için çıplak bir tuğla duvara çıkar.

Boyalı Merdiven

Beton İç Merdiven Tasarımları

Resim: Tasarım * Sünger

Eğlenceli ve sanatsal bir etki için ahşap bir merdiven boyalı beton karolarla kaplanmıştır. Patiska desenleri, geleneksel ama eklektik bir çekicilikle cömertçe tasarlanmıştır.

Merdivenlerden aşağı inerken dramatik bir makyaj yapıldı. Beton merdiven boşlukları, tarihsel varlığını korurken yenilikçi bir şekilde moda. Kıvrımlı kavisli yollar yaratıcı bir şekilde zariftir ve yüzen merdivenler zekice ilham alır. Evinize beton merdiven ekleme unsurları sizin açınızdan biraz planlama gerektirebilir, ancak her türlü çabaya değecektir. Nasıl olduğunu bildiğiniz meşru bir anlayışa sahipseniz, merdivenleri betona yerleştirmek kolayca bir kendin yap projesi olabilir. Arzu ederseniz, merdivenlerinizi hemen hazırlayabilecek bir profesyonel kiralayabilirsiniz.

Beton kenarındaki bir yürüyüş, evinizin tasarımına büyüleyici bir görünümle ilham verecektir. Betonunuzu yaratıcı bir konsepte taşıma ve şekillendirme yeteneği, bitmiş ürünün sahip olacağı şık duruşu büyütür.

Farklı ama aynı zamanda ilham verici bir tasarım için en son Country Oturma Odası Mobilyası gönderimize de göz attığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın