Benim için en iyi buharlı fırın hangisidir?

Taşıma amacınızda size yardımcı olmak istiyoruz. sağlıklı yaşam tarzı ile besleyici ve sağlıklı yemekler. Size ne kadar faydalı olduğunu zaten söylemiştik. buharlı pişirme gibi gıdalardaki besinleri korur. Şimdi sıra fırın. Eğer arıyorsan yeni bir fırın Bosch olarak size yardım etmek istiyoruz bir buharlı fırın seçin senin başlaman için daha sağlıklı ve sağlıklı tarifler pişirin.

Bunu biliyor muydun MasterChef yemek yaparlar buharlı fırın? Artık her açtıklarında neden özendiğini biliyorsun masterchef fırını Pepe, Jordi ve Samantha’nın damak zevkini fethettiler.

Buharlı fırın nedir?

buharlı fırınlar Yiyeceklerimizi özelliklerini, vitaminlerini ve minerallerini kaybetmeden pişirmemizi sağlarlar. Yemek pişirmeye gelince, şu anda yemek pişirmek için en iyi fırın seçeneklerinden biri olan buhar ve konveksiyon sistemlerini kullanıyorlar.

Ne tür buhar fırınları var?

% 100 çok işlevli buharlı fırın

O % 100 buharlı fırın ve çok işlevli sana izin verir dumanı tüten yiyecek sebzeler gibi, aynı zamanda balık, et ve hatta ekmek veya kek gibi hamur işleri.

Ayrıca, bunu bir çok işlevli fırın kullanmak ızgara, üst / alt ısı, aynı anda birkaç yükseklikte pişirmek için 4D Profesyonel ısı, yoğun ısı gibi daha geleneksel işlevlerini kullanarak …

Ama bu hepsi değil, bu tür buharlı fırınlar ayrıca size ekstra bir olasılık sunarlar: buharı çok işlevli fırının genel işlevleriyle birleştirin.

Bu nedir? O destekli buhar fırında nemli bir atmosfer yaratmak için bir kase su eklemekten oluşan, hepimizin yaptığı bir numaranın profesyonel versiyonu. Yani kavurmalar sulu ve çıtır çıtır ve pandispanyalı kekler elde ediyoruz.

Ne için buharda pişirilmiş tarifler pişiriyorsun Sahip olduğunuz mutfak ne olursa olsun, Bosch’ta bizde 60 cm’deki buharlı fırın ve ayrıca 45 santimetre Böylece yapabilirsiniz kompakt buharlı fırın ile pişirme mutfağınız küçük olsa bile.

İlave buhar içeren çok işlevli fırın

İçinde ilave buhar içeren fırınlar Tüm işlevleriyle (alt veya üst ısıtma, ızgara vb.) Kullanmak üzere çok işlevli bir fırında pişiriyormuş gibi yemek pişirebilir, aynı zamanda tüm bu işlevleri aşağıdakilerle birleştirebilirsiniz: buhar patlaması Ö destekli buhar böylece yemekler sulu ve pandispanyalar.

ilave buhar içeren çok işlevli fırınlar onları içinde bulacaksın 60 santimetre ve ayrıca 45 cm, Böylece mutfakta çok az yeriniz olsa bile en iyi sonuçların tadını çıkarabilirsiniz.

İlave buhar ve mikrodalga içeren çok işlevli fırın

Birleştirme ilave buhar ve mikrodalga içeren çok işlevli fırın o zamandan beri mutfakta fazla yeriniz yoksa sizin için idealdir. ilave buhar ve mikrodalga içeren kompakt fırın 3 elektrikli aletin bir arada tadını çıkarabilirsiniz: buharlı fırın, çok fonksiyonlu fırın ve mikrodalga.

Bu kompakt fırında şunları yapabilirsiniz: çok işlevli fırında olduğu gibi pişirin, ancak hepsi bu kadar değil, bu geleneksel işlevleri, destekli buharve ile mikrodalga fonksiyonu tariflerinizi yarı zamanda pişirmek için.

Buharlı fırınlarla yemek tarifleri

Ne buharda pişirilmiş yemek tarifleri hazırlayabilir misin İstediğin her şey! Buhar sadece sebze ve balık pişirmek için değildir. O buhar bir çok sağlıklı ve sağlıklı pişirme tekniğidüşündüğünüzün aksine yiyecekleri mülayim ve tatsız yapmaz. Tam tersi. Yiyecekler buharda pişirilerek diğer pişirme işlemlerinde kaybolan orijinal lezzetinin yanı sıra rengini ve dokusunu da korur. Balıklar sulu, etler parlak ve gevrek bir kabukla gevrek ve etler cips çok sağlıklı bir yemek olurlar.

https://www.youtube.com/watch?v=DkL-fGh6wjo

Buldun mu Buharlı fırın sizin ve mutfağınız için ideal mi? Sizin için en iyisini seçmenize yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz MasterChef fırını ile yemek pişirir.

Yazar hakkında

'src =