Bej Rengi ile Salon Dekore Etme

Şık Bej Salon Süslemeleri
En yanlış, en kalabalık odalar, en şık dekorasyonlar en şık dekorasyonlardır. Modern dünyanın şık tasarımlarının sadelik, sadelik ve pastel renk tonlarından oluştuğunu söylersek, asla yanlış bir yorum yapmadık. Sade renkler, sade desenler, minimalist tasarımların ön planındaki ince çizgiler, zaman zaman zorlayıcı renk tonlarında, bej renk hala önümüzde.

  • kum beji rengi
  • marshall kum beji
  • filli boya kum beji
  • kum beji marshall boya


Bu renk tonu, genellikle oturma odası ve oturma odası dekorasyonunun tehlikeye atılmadığı odalarda kullanılır. Perdelerin rengine, halının rengine, vitrin renginin sehpaya uyması için bir dekorasyon için bej rengi ve krem ​​rengi gibi yumuşak bir renge ihtiyaç vardır. En şık bej rengi oturma odası süslemeleri, bu kolay renk tonuyla hazırlanan ev dekorasyonlarıdır.

MoParke zeminli evlerde yirmi yıl önce bej renkli ve günümüzde laminat parke zeminli en yeni modellerde görülmektedir. Tonunu ve tarzını hiç kaybetmeyen rengine ve parlaklığına bir miktar taviz vermiş gibi görünüyor. Basit, gösterişsiz ama aynı zamanda çok modern bir oturma odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız, mat bej tonlar size harika olanaklar sunar. Donuk bej tonu sadelik verir ve odayı aydınlık yapar. Aksesuarlarınızda siyah ve lacivert gibi koyu tonları bile, her kahverengi tonunda aksesuarlarla tamamlayabileceğiniz bu oda dekorasyonlarında kullanabilirsiniz.

Bej renkli oturma odası dekorasyonunda kolayca iki stilin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz, ilki daha modern, ikincisi daha sıcak ve renkli. Siyah, koyu gri ve dumanlı tonlar, modern ve uzak hava için en iyi seçimdir. Diğer stil dekorasyonlarda, çizgili, çiçek ve renkli aksesuarlar odaya oldukça farklı bir hava katıyor. Bu odalarda üçlü koltuk ve tekli koltuk kullanabilirsiniz. Berger koltukların diğerlerinden daha klasik, çok daha hoş bir atmosfere sahip olduğunu lütfen unutmayın.
Salon Dekorasyonu İçin Germe Tavan Modelleri
Her ne kadar ev dekorasyonu kendi içinde birçok kollara bölünse de, temel olarak birkaç parlak fikirden oluşabilir. Ev dekorasyonlarından bahsettiğimizde, detaylı ve ince ayrıntılarla düşünülen kapsamlı bir çalışmayı aklımıza getiriyoruz. Bununla birlikte, ev dekorasyonunun bu kadar kapsamlı yönlerine ek olarak, basit ve kolay parça oluşturmak da mümkündür. Örneğin, eviniz yeni olsa bile, herhangi bir odada dekorasyon değişiklikleri yapmak istediğinizi varsayalım. Bu oda dekorasyon yenilemesinde düşünebileceğiniz tüm aksesuarları kullanabilir, ayrıca bazı temel konularda küçük değişiklikler yapabilir ve bu ortamda kolayca yenileyebilirsiniz. Bu makalede, oturma odası dekorasyonundaki gergi tavan modelleri, bu modellerin ne tür dekorasyon modelleri ile uyumlu olduğu ve bu tavan modellerinin nasıl yapıldığı hakkında size bilgi vereceğiz.

Yirmi yıl önce koltuklu bir salon, dünyanın en retro mobilyalarına sahip şık ve şık bir salon ya da en klasik ve ağır mobilyalara sahip çok romantik bir salon olsun, herkes için esnek tavan modelleri bulmak mümkündür. Kendinden aydınlatmaya ek olarak, karanlıkta yansıtıcı, parıltılı ve özel aydınlatma sistemlerinde germe tavan modellerini bulmak mümkündür. Aydınlık, ferah ve doğal bir ev ortamı yaratmak isteyenler tarafından en çok tercih edilenler, bu tavan sistemleri sadece dekorasyon ve dekorasyon amaçlı kullanılmıyor. Bu uzun ömürlü tavan sistemleri de kolay temizlik sağlar. En önemli özelliklerinden biri kolay kirlenmemesi ve badana boyasına ihtiyaç duymamasıdır.

Göz renginin ve renk tonlarının tercih edildiği bu tavan sistemleri ile birlikte şık ve klasik koltuk modellerini kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, klasik koltuklara ek olarak, modern oturma odası süsleri daha fazla spor, kullanışlı, basit ve pratik koltuklar, vitrinler ve büfe modelleri kullanmaya başlamıştır. Bu modern mobilyaları, seçtiğiniz tavan modelleri ile kolayca kullanabilirsiniz.

Gri Beyaz Salon Dekorasyon Fikirleri
Son dönemdeki geçmişe modern çizgileri olan ev dekorasyonlarında baktığımızda, içerilmeyen bazı unsurlar olduğunu görüyoruz. Ahşabı çok eski zamanlara kadar modası geçmiş yapan tasarımlar, günümüz mobilya tasarımlarında eskime dönüşü simgelemektedir. Ahşap mobilyalar, retro tarzı özellikleri ile öne çıkanlar dışında masif ahşap olarak adlandırdığımız doğal açık renk tonları ile kullanılmaktadır. Renk tonları açısından, gri ve beyaz oturma odası dekorasyon fikirlerinin çoğu, planlarında bu ahşap mobilyaları içerir. Siyah, gri, beyaz ve ahşap tonları, dünyanın en iyi tamamlayıcı yumuşak ve pastel tonları olarak tanımlanmaktadır. Yumuşak ve pastel tonları siyah renk tonuna göre tanımlamak çok zordur, ancak parlak olmayan siyah tonlarını pastel olarak tanımlayabiliriz.

Hafif tonlardan ilk önce siz olun

Yazlık evi olanlar ev dekorasyonunda ışığın renginin ne kadar parlak ve çekici olduğunu bilirler. Kullanımı çok zor görünse de, aslında o kadar da zor değil. Lekesiz ve kolayca temizlenen kumaşlarla hazırlanan koltukları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Gri ve beyaz oturma odası süslemeleri, yazlık evlerin dışında günlük kullanımda olan evler için mükemmel dekorasyonlardır. Kırmızı, mor, turkuaz rengi, koyu, iddialı ve parlak renk tonları gibi dikkat çekici harmanlayarak, kendi özel dekorasyon tasarımlarınızı da yapabilirsiniz. Hafif kanepeler, koltuklardaki canlı renk tonlarından seçilen minik yastıklar, en güzel dekorasyon tasarımlarının öncülerinden.

Gri ve beyaz salonlarda istediğiniz rengi sehpa kullanabilirsiniz.

Ona sehpa diyoruz çünkü orijinal adıyla sehpa olarak kullanılıyor. Yıllardır orta sehpa dediğimiz bu sehpalar zaman içinde küçülmüş, tarzını değiştirmiş ve sehpa adını almıştır. Yurt dışından gelen tasarımlarda özel bir nokta var. Oturma odası ve oturma odası gibi mobilya takımları da sehpa ile donatılmıştır. Bu sehpaları, hangi modeli tercih ederseniz edin, gri ve beyaz salonlarda kullanabilirsiniz. Hepsi uyumlu olacak.

Salon Dekorasyonu için Nesneler
Ev dekorasyonunda renklerin cazibesini vurgulayan bazı detaylar var. Bu ayrıntıların başında, aksesuarlar başka bir isme sahip olan nesnelerden gelir. Renklerin, çekiciliğin ve odanın temasının etkisini vurgulamak için oturma odası dekorasyonu için nesneler veya oturma odası ve yatak odası için nesneler olarak bulabileceğiniz bu ayrıntıları kullanabilirsiniz. Peki, bu çekiciliği ön plana nasıl çıkaracağınızı söylerseniz, açıklayalım. Kombinasyon halinde kullanıldığında, açık tonlar kendi içinde bir kontrast oluşturur. Benzer şekilde, canlı renkler kendi kontrastlarını oluşturmak için birleştirilir.

  • pilates salonu dekorasyonu
  • salonda ayna duvar
  • salon duvarında ayna dekorasyonu
  • gri boya ev dekorasyonu
  • güzellik salonu dekorasyon


Canlı renk tonlarını daha az değerli hale getirmek istiyorsanız, yani zemini ve duvarları birleştirerek oluşturulan açık renk kontrastını kullanabilirsiniz. Oturma odası dekorasyonlarında ve oturma odası dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen bu yöntem, canlı renklerden seçilen nesnelerin odanın genel renk tonunun aksine tüm dikkatini çekmesini sağlar. Değerli bir tablo, tarihi eserlere sahip bir vazo, değerli bir çiçek veya odanızdaki herhangi bir tarihi eser sergiliyorsanız, herkesin dikkatini çekmek istiyorsanız, bu nesne sizin için bir nesneden fazlasıysa kesinlikle bu yöntemi kullanmalısınız.

Salon dekorasyonundaki nesneler veya aksesuarlar hakkında konuştuğumuzda, genellikle figürinler ve resim çerçeveleri düşünürüz. Ayrıca, duvar rafları, duvar aksesuarları ve resimler aslında nesnelerdir. Modern oturma odası dekorasyonunda en sık kullanılan nesnelerden biri olan duvar raflarını, eşyaları gerçek raf olarak koymak için kullanabilirsiniz. Tabii ki sadece süs amaçlı satılan raflar da var. Eviniz eskiyse ve duvarlara güvenmiyorsanız, asıl kullanım rafları bu tip bir ev için uygun olmayabilir. Sıvayı duvardan çıkarmak istemiyorsanız, bu tür raflardan uzak durun.

Rahat bir oturma odası dekorasyonu için harika nesneler

Ev dekorasyonlarınızda özel günleri, bayram günlerini ve benzer günleri hissetmek için yapabileceğiniz en iyi şey doğru eşyaları elde etmektir. Kışın karla kaplı kar kürelerini ve yaz aylarında daha renkli nesneleri kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın