Bebek kıyafetleri nasıl ütülenir

Bir hayatının ilk ayları bebek Onlar çok önemlidir. Son derece hassaslar ve savunma sistemleri henüz tam olarak oluşmadı, bu yüzden onları ekstra özenle korumalıyız.

Eğer giderse çocuk Yuvası ya da çok küçük yaştan itibaren kreşe gittiyse çocuklar özellikle maruz kalırlar çünkü buralar diğer çocuklarla sürekli temas nedeniyle bakteri ve virüs kaynağıdır. daha sık enfeksiyonlar solunum, sindirim sistemi ve deridir.

Yanında cilt Bebek özellikle hassastır ve herhangi bir dokunuş kızarıklığa neden olabilir. Giysilerinizin doğal kumaşlar pamuk ve kumaş gibi yumuşak, nefes alabilen ve aşınma yapmayan kumaşlar. Hassas programı seçerek giysilerini yıkayacağınızdan emin olabilirsiniz. çamaşır makinesinde ve özel bir deterjan kullanarak, ancak emin olun senin ütün bu süreçte size yardımcı olur.

Bebek kıyafetleri için mükemmel bakım

Her zaman ararız maksimum hijyen ve temizlikve bu endişe çocuklarımıza gelince artar. Milyonlarca biriktiriyoruz bakteri evin en küçüğü için daha büyük bir tehdit oluşturan her gün. Giysileri yıkamak şart ama, Tamamen dezenfekte edilip edilmediğini biliyor musunuz?

Yıkadığımız giysilerin% 64’ü renk karışmasını veya çekmesini önlemek için maksimum 40º yıkanır. Ancak bazen ihmal ettiğimiz önemli bir şey var: giysiler dezenfekte değil.

Bebek kıyafetleri nasıl ütülenir

Bebek kıyafetleri nasıl ütülenir

Yıkadıktan sonra hala bir şansın var J Ütülemeden gelen buhar ve yüksek sıcaklıkları bu bakterileri öldürebilir. Bosch’ta teknolojiye sahibiz Ütüleme sırasında neredeyse tüm mikropları ve bakterileri ortadan kaldıran ProHygienic *.

Demir bebek giysileri

Sıcaklık ve buhar aralıklarının kombinasyonu, dokuya derinlemesine nüfuz ettiği, kenarlar ve dikişler gibi karmaşık alanlarda bile. Bu aralıklarla giysideki nemi tamamen çıkarmak mümkündür. Böylece plakalarımız bu bakterilerden hızla ve kimyasal veya katkı maddesi olmadan kurtulur.

Ütü merkezi, verimli seçim

Zaten evde bir aile kurduysanız, emin olun demir dumanlı. Bosch’tan bir Ütü merkezi: Çok fazla kıyafet ütülemeniz gerekiyorsa ve mükemmel sonuçlar arıyorsanız mükemmel bir seçenek.

Daha fazla miktarda sabit buhar sayesinde görevi daha kısa sürede bitirebilir ve ayrıca enerji tasarrufu sağlarsınız. Kumaşlar için de endişelenmenize gerek kalmayacaktır. her kumaş türü ve ProHygienic işlevi için önceden tanımlanmış bir program gibi merkezlerde TDS6080, özel bakıma ihtiyaç duyduğunuz giysiler için.

Ailen her zaman korunsun 😉

Yazar hakkında

'src =