Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Bebek arabası tavsiye

En iyi bebek arabaları – karşılaştırma ve satın alma rehberi Bebeğiniz için her şey küçük. Özellikle yeni bir ebeveynseniz, bebek arabası tavsiye piyasadaki ürün sayısı çok fazladır. Ve zaten reklamların en çok acı veren yere vurduğunu biliyoruz: gerçekten çocuğunuzun sağlığı / güvenliği / rahatlığından mahrum kalacak mısınız? Kendinizi bırakırsanız, evde çok fazla hurda olursunuz ve yarısını bile […]

07 Mayıs 2021 - 6:52 'de eklendi ve 252 kez görüntülendi. A+A-

Bebek arabası tavsiye

En iyi bebek arabaları – karşılaştırma ve satın alma rehberi

Bebeğiniz için her şey küçük. Özellikle yeni bir ebeveynseniz, bebek arabası tavsiye piyasadaki ürün sayısı çok fazladır.

Ve zaten reklamların en çok acı veren yere vurduğunu biliyoruz: gerçekten çocuğunuzun sağlığı / güvenliği / rahatlığından mahrum kalacak mısınız? Kendinizi bırakırsanız, evde çok fazla hurda olursunuz ve yarısını bile kullanmamanız çok olasıdır.bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Bebek arabasında durum böyle değil. Bu , büyüteçle bakmanız gereken satın alımlardan biridir , çünkü onu uzun süre kullanacaksınız ve muhtemelen yapmanız gereken büyük yatırımlardan biridir.

İlk aylarda bir portbebe ile ya da büyüme yılları için bir sandalye ile işlevi yoğun olacak ve bu yüzden kriterlere göre satın almalısınız.

Bu makalede, çocuk doktoru tarafından onaylanmış en iyi bebek arabalarının bir seçimini ve çok çeşitli özellikler ve fiyatlar arasında karar verebilmeniz için bir kılavuz bulacaksınız. Böylece alışkanlıklarınıza ve özel ihtiyaçlarınıza göre en uygun bebek arabasını satın alabilirsiniz.

EN İYİ 10 BEBEK ARABASI

Bu, annelerin ve çocuk doktorlarının görüşüne göre en iyi on bebek arabasının bulunduğu liste. Bunu yapmak için hem ebeveynler için rahatlık (ağırlık, kullanım, katlanma kolaylığı) hem de bebek için değer verilmiştir.

CHİCCO LONDRA

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

 Fiyatı gör  Görüşleri GörÇok hafif bir yapıya sahip olan Chicco London, bir seyahate çıkmak veya büyükanne ve büyükbabanın evinde kalmak için ikinci bir sandalye olarak mükemmel çalışıyor … ancak özellikleri, birçok ebeveynin onu ana sandalye haline getirdiği ve diğerlerini daha pahalı ve hacimli bıraktığı anlamına gelse de seçenekler.

Nedeni uygulamada, bu çok yönlü bir arabası bir ile, birdir, yani kompakt katlanması onu araba ya da toplu taşıma ile alarak, kreş içinde bırakarak küçük bir dairede saklayarak geldiğinde hayatını kolaylaştırıyor.

Sırtlık dört farklı pozisyonda düzenlenmiştir, bunlardan biri bebeğinizi portbebe olarak çalışarak tamamen yatar halde taşımanıza olanak tanır. Çocuk oturuyorsa görüş hattı seyahat yönündedir.

Polyester ve çelikten yapılmış, çocuğu rahatsız etmeden düşmeleri önlemek için 5 noktalı emniyet kemeri ve yastıklı bir ön çubuk içerir.

Hareket, her biri iki tekerlekli dört destek noktası sayesinde yapılır ve bu ekstra bir denge sağlar. Tekerlekler, bu modelin “hafif” ruhuna uygun olarak küçüktür ve dar alanlarda kullanımı zor olabilir.

Kendini ispatlamış bir markanın garantisiyle ucuz bir bebek arabası sunan en basit Chicco modellerinden biridir . Londra, çokça yararlanabileceğiniz en çok satan bir bebek arabasıdır.
NotBu model aynı zamanda bir yağmur kabarcığı ve bir yatar başlık içerir, bu işlevini yerine getirmesine rağmen, gün çok parlaksa biraz kıt olabilir.Şehir ve tatiller için pratik bir bebek arabası.Artıları

 • Fiyat: 100 € ‘dan daha düşük bir süper araba
 • Tamamen ve kolayca katlanır
 • Çok hafif bir sandalye, 7 kg’ın biraz üzerinde

Eksileri

 • Kanopi koltuğu tamamen kapatmıyor
 • Saklama sepeti küçük olabilir

HAUCK MÜŞTERİ SLX

 Fiyatı gör  Görüşleri GörGrup 0+ için araba koltuğu ve portbebe: Bu Hauk Shopper SLX her şeye sahiptir, yani bebeğin ilk yılında güvende olursunuz. Ve ihtiyacınız olduğu kadar uzun süre dayanacak çok rahat bir bebek arabası.

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Sandalye, normalden çok daha fazla 25 kg’a kadar tutar . Bu nedenle geniş bir oturma yeri ve küçüğünüz büyüdükçe boyuna uyum sağlayacak bir ayak dayama yeri vardır. Sırtlık 150 ° ‘ye kadar yatar , böylece isterseniz kestirebilirsiniz.

Vereceğiniz tüm bastona dayanması için yapısı sert ve dayanıklıdır. Easy Fix System, özellikle ilk birkaç ayda takdir edeceğiniz bir parçadan diğerine kolayca geçiş yapmanızı sağlar.

Araç koltuğu güvenlik önlemleri bir emici köpük dolgu golpes- ve üç yan darbe koruma sayesinde aşağıdaki – nokta demeti. Tabii ki, bebekle tam bir güvenlik içinde seyahat edebilmeniz için düzenlemelere uygundur. Ayrıca araba koltuğunu şasi ile birleştirerek bebeği uyandırmadan veya rahatsız etmeden hareket ettirebilirsiniz.

Sandalyede 5 noktalı bir emniyet kemeri, ön güvenlik çubuğu ve park freni var. Şehir için tavsiye edilmesine rağmen, engebeli arazide iyi tepki verir : tekerlekler EVA’dan yapılmıştır ve süspansiyona sahiptir. Ön tekerlekler, sizi en çok ilgilendiren şeylere bağlı olarak sabit veya döner olarak bırakılabilir.

Kompakt katlamada ve büyük saklama çantası gibi küçük detaylarda kentsel ruh tam olarak fark edilir (günlük alışverişinizi yapmak için süpermarkete götürebilirsiniz). Ayrıca her zaman el altında su taşımak veya bebeği bir süre desteklemek için gidon üzerinde şişe tutacağı bulunan tepsi içinde. İki delikli, böylece içeceğinizi de taşıyabilir ve ayrıca cep telefonunuz veya anahtarınız gibi küçük nesneler bırakabilirsiniz.Taşıma arabası, portbebe ve araba koltuğu: ilk aylarda ihtiyacınız olan her şey.Artıları

 • Üç parçanın kombinasyonu – portbebe, araba koltuğu, bebek arabası – harika.
 • 25 kg’a kadar çocukları tutar.
 • Güneşlik büyüktür ve iyi bir koruma sağlar.

Eksileri

 • Kapağı kapatacak şekilde ayarladığınızdan emin olun … yoksa hiç beklemediğiniz anda açılacaktır.
 • Kumaş daha nefes alabilir olabilir.

YILDIZ IBABY NEO 3

 Fiyatı gör  Görüşleri Gör

Bebeğinizin hareketliliği ile ilgili her şeyi tek bir satın alma işleminde çözmek istiyorsanız, aynı pakette portbebe ve Grup 0’ı içerdiği için Star Ibaby Neo mükemmel bir karardır.

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Ama hepsi bu kadar değil. Bu arada, bir şemsiye, bir yağmur köpüğü, portbebe için bir şilte, bir polar çanta ve bebeğiniz uzakta olduğunda ihtiyaç duyduğu tüm eşyaları taşımak hayatınızı çok daha kolay hale getirecek 5 parçalı bir alt değiştirme çantası alırsınız. ev.

Buna geniş saklama sepetine eklersek yer sıkıntısı çekmeyeceğiniz söylenebilir  .

Koltuk, küçük yolcuyu düşmelerden korumak için 5 noktalı bir emniyet kemeri ve bir ön çubuk içerir. Yataya 4 pozisyonda yatar, bu da bebeğin pozisyonunu oturma pozisyonundan yatma pozisyonuna kolaylıkla değiştirmenizi sağlar.
Ayrıca, sizin için en rahat olanı ileriye veya size dönük olarak seyahat yönünü de ayarlayabilirsiniz.

Alüminyum şasi kompakttır ve katlanması kolaydır, gidonun yüksekliği sürüşü kolaylaştırmak için ayarlanabilir ve bağımsız sönümleme ile tekerleklerin boyutu (önde 7 ”ve arkada 12”) engebeli arazinin üstesinden gelebilir .

Tüm bu özelliklerle Star Ibaby Neo , aylarca başka bir şey almayı unutmak için mükemmel bir 3’ü 1 arada oluyor .Çok uygun fiyata en eksiksiz bebek arabası.Artıları

 • Tüm parçaları tek seferde satın alabilmek
 • İçerdiği eklenti sayısı
 • Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıflar

Eksileri

 • Kumaş çok ince, çok yağmur yağarsa sızabilir.
 • Başlık içermez

JOİE LİTETRAX 4

 Fiyatı gör  Görüşleri GörModern bir estetiğe sahip Joie Litetrax 4’ün yapısı, arkalıkta dört pozisyonlu bir bebek arabası içerir ve hem bir Grup 0 hem de küçük adaptörler kullanan bir portbebe takmanıza izin verir .

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Eğer portbebe için fazladan para harcamak istemiyorsanız, gerçek şu ki, bu araba sırtlığı indirmenize izin veriyor, bu da onu sadece küçük bebekler için değil, aynı zamanda şekerleme veya bebek bezi değişiklikleri için de ideal kılıyor.

Güçlü yönlerinden biri, olağan şemsiye tipi olmayan, ancak şaşırtıcı derecede rahat ve kolay olan katlanmasıdır . Koltuğun ortasında bulunan bir kayışı çekmeniz, oynamadığınız zamanlarda açılmasını önleyen bir tutturma tırnağını katlamanız ve kapatmanız yeterlidir.

Tüm süreç tek elle, diğeri bebekle meşgulken çok ilginç bir kalitede veya çeşitli paketlerle yapılabilir.

Katlandığında sandalye dik durur, tekerlekleri sayesinde bavul gibi sürüklenebilir ve çok az yer kaplar.

Koltuğun altındaki tepsiye ek olarak, gidona bir raf takılabilir . Büyük ve kullanışlıdır, ancak mevcut tüm alanı kaplar (başka hiçbir şeyi asamazsınız) ve kolayca parçalanmaz. Bu nedenle, parçaları takıp çıkarmak için zaman harcamadan önce sistem tarafından ikna olduğunuzdan emin olun.

Uzatılabilir kapüşon tam koruma sağlar ve en sıcak günlerde çok beğenilen fermuarlı bir havalandırma paneline sahiptir. Ayrıca bu model, fiyatına pratik bir yağmurluk içerir.Olağanüstü yönetilebilir bir bebek arabası, 3’ü 1 arada bir cihaza dönüştürülebilir.Artıları

 • Katlama sistemi harika
 • Araç için hem portbebe hem de Grup 0 takma imkanı
 • Zorlu arazilerde bile kullanımı çok hafiftir

Eksileri

 • Çamaşır makinesine koymak için tekstili çıkarmak kolay değil
 • Düzgün katlanabilmesi için sepetin boş olması gerekir

CHİCCO URBAN PLUS

 Fiyatı gör  Görüşleri GörYarı sert portbebe ve bebek arabasından oluşan bu kombinasyon, Urban Plus’ı Chicco marka garantisine sahip dönüştürülebilir ve pratik bir bebek arabası yapar.

Bu kentsel kullanım için tasarlanmış bir bebek arabası ve bu anlamda vurgu ilk aylarında ve konfor seti için kaputun her iki parçaları bacak kapakları, redüktör ile ekstra paketleri ile sunulan farklı özelleştirme olasılıklara, estetik üzerine sayesinde konulmuş böylece koşum takımları rahatsız etmeyecek.

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Temel yapı sadece şasi, koltuk, yağmur köpüğü ve portbebe için çok basit bir astarı içerir.

Elbette tüm bunlar, kullanılabilirliği gözden kaçırmadan. Bir kez monte edildikten sonra, değişiklikler ve ayarlamalar (koltuk ve bacak desteği ile sandalyenin hareket yönü) tek elle yapılabilir. Katlama ile aynı , ultra kompakt bir kentsel modelde olması gerektiği gibi, ayrıca taşıma için bir tutamak da içeriyor.

Daha fazla yerden tasarruf etmek istiyorsanız, şasiyi kapatmadan önce koltuğu kancadan çıkarabilirsiniz.

Ancak şüphesiz en çok takdir edilen şey , yer tasarrufu, yani portbebe ve koltuğun, ustaca bir kayış sistemi aracılığıyla, kağıt üzerinde göründüğünden çok daha kolay , aynı dönüştürülebilir parça olduğu anlamına geliyor .

Duo Urban Plus,  kullanmak için adaptör parçaları gerektirmesine rağmen Chicco Auto-Fix Fast araba koltuğu ile uyumludur .İlk günden itibaren özelleştirebileceğiniz bir alışveriş sepeti.Artıları

 • Arabayı farklı Renk Paketleri ile özelleştirme imkanı
 • Portbebe çok hafiftir ve bebeğin uyuması için ayrı ayrı kullanılabilir
 • Geniş ve erişilebilir sepet

Eksileri

 • Renk Paketi dahil değildir ve satın almak çok önemlidir
 • Grup 0 için adaptör gerekli

SICAK ANNE

 Fiyatı gör  Görüşleri GörSırf Ateşli Anne (havalı bir anne olacak) olarak adlandırıldığı için , bu bebek arabası dikkatimi çekti. Ve bir kez elde edildiğinde, gerçek şu ki , çok yönlü ve dayanıklı 2’si 1 arada bir araba buldum .

Birincisi , portbebe ve koltuğun iki ayrı parça halinde olması değil, zekice tasarlanmış bir kavrama sistemi sayesinde bir pozisyona veya başka bir yere yerleştirilen aynı yapı olmasıdır . Markaya özgü bu kombinasyonun tasarımı patentlidir ve 2012’de Köln’de (Almanya) Tasarım Ödülü’nü kazanmıştır.

Sandalyeyi seçersek, üç eğim pozisyonunda ayarlanabileceğini, böylece küçük olanın yorgun olduğunda kestirebileceğini not etmek ilginçtir . Sandalyenin tamamen güvenli olması için 5 noktalı emniyet kemeri vardır.

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Rahatınız için gidonun yüksekliği ayarlanabilir ve tutmanızı kolaylaştırmak için kauçuk bir kaplamaya sahiptir. Dört tekerleğin hepsinde bulunan ve aynı zamanda lastik ve delinmeye karşı dayanıklı süspansiyon sayesinde sürüş keyifli . İki ön tekerlek 360 ° dönebilir ve arka fren ayakla çalıştırılabilir.

Aslında bu Hot Mom Multi , şüpheli bir şekilde Bugaboo Cameleon’a benziyor … ama tabii ki çok daha uygun bir fiyata. Ayrıca birçok ekstra içerir : güneş korumalı rüzgâr siperi korumalı bir kanopi, yağmur örtüsü, cibinlik, XL boyutlu saklama çantası… Harika, değil mi?2’si 1 arada – portbebe ve sandalye – havalı bir tasarıma sahip.Artıları

 • Yağmurluk ve cibinlik içerir
 • Koltuk / portbebe, seyahat yönüne veya yetişkine bakacak şekilde konumlandırılabilir.
 • Aynı alüminyum çerçeveye uyan araba koltuğunu (ayrı olarak) satın alabilirsiniz.

Eksileri

 • Katlamak kolaydır, ancak daha kompakt olabilir.
 • Ayarlanabilir ayak dayama yeri yoktur

BEBEK JOGGER ŞEHİR TURU

Yani, seyahat eden ebeveynler arasında gittikçe yaygınlaşan bir sorun olan havayolları uçağa binerken size sorun çıkarmayacaktır . Ek olarak, bir kez açıldıktan sonra sandalyenin bir bölmesinde saklanan pratik bir taşıma çantası içerir .

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Geri kalanı için, bebek arabası rahat ve pratiktir, tekerlekler (6 “ve 5” EVA) süspansiyona sahiptir ve bunlarla döndürme veya düz arasında seçim yapabilirsiniz. Koltuk neredeyse tamamen yatar ve pencereli çok pozisyonlu bir güneşlik vardır.

Belki de yaşam tarzınız hareketsizse Bebek ideal koltuk değildir, ancak küçük olanla yapılan hareketler alışkanlık haline geldiyse, büyük bir manevra kabiliyeti, etkileyici katlama ve taşıma olanakları sağladıkları için harika bir satın alımdır … bebek arabasının konforunda neredeyse hiç fark edilmiyor.Çok hareket eden aileler için ultra kompakt bebek arabası.Artıları

 • Ağırlık, 7 kg’dan az
 • Koltuk, böyle katlanır bir sandalye için çok geniştir
 • Sepette ve arkalıkta bol miktarda saklama alanı

Eksileri

 • Ayaklık ayarlanamaz
 • Çok hafif olduğundan, gidon üzerinde fazladan ağırlık taşırsanız dengesiz hale gelebilir.

HAUCK HIZLI 4X

 Fiyatı gör  Görüşleri GörTanınmış bir markanın garantisiyle, Hauk Rapid 4x ismine yakışır , çünkü onu ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak dünyadaki en hızlı ve en kolay şeydir .

Her ne kadar hiç şüphesiz bu arabayla ilgili en iyi şey katlama olsa da, herhangi bir ayarlama plise ile yapılır : ultra kompakt, tek elle yapılır (koltuğun ortasındaki bir kolu çekerek). Katlandığında, rahatça taşıyabilmeniz için bir tutacağı vardır. Ayrıca ağırlık çok makul (9 kg).

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Yatma pozisyonuna ulaşan ayaklık ve sırtlığı da bebeğiniz bir süre dinlenmek isterse harikadır. Kapüşon çok iyi korur ve küçük bir pencereye sahiptir , böylece küçük olanı uyandırmadan veya onu rahatsız etmeden izleyebilirsiniz .

İlk bakışta biraz sert görünse de, gerçekte koltuk yastıklı ve rahattır . Güvenlik çubuğu da yastıklı ve çıkarılabilir.

Bu model , çocukların çok sevdiği Mickey Mouse tasarımıyla geliyor . Çok Disney değilseniz, gösterişsiz bir çocuksu dokunuş katacak kadar sağduyulu.

Bir ebeveynin bakış açısına göre, bu Hauk Rapid 4x ile sürüşü seveceksiniz : düz, mafsallı gidon yüksekliği (30 cm’ye kadar varyasyon), dört teker süspansiyonu ve kolay erişilebilir arka freni ile.Hareket halindeki aileler için ultra kompakt bir katlanır sandalye.Artıları

 • Katlama gerçekten kompakt
 • 25 kg ağırlığa sahiptir, böylece bir süre sandalyeniz olur
 • Kanopi güneş koruması, pencere ve küçük eşyalar için bir cebe sahiptir

Eksileri

 • Saklama çantası büyük kapasiteli, ancak biraz düşük
 • Disney hayranı değilseniz, modelde başka seçenekleriniz yoktur.

MACLAREN ARAYIŞI

 Fiyatı gör  Görüşleri GörMaskara veya kleenex gibi jenerik hale gelen ünlü markalardan biriyle karşı karşıyayız.

Maclaren süper katlanabilir, süper güçlü sandalye ile eş anlamlıdır , neredeyse tüm modern arabaları annesi. Ve elli yıldan daha uzun bir süre önce, bu endüstriyel tasarım için bir uçağın planlarından ilham alan bir havacılık mühendisi sayesinde.

Böyle bir ön yazı ile bu modelin, Maclaren Quest’in tüm ebeveynlerin favori seçeneklerinden biri olduğu açıktır . Paket, güneşlik ve UV dirençli kumaşa sahip ekstra geniş genişletilebilir kanopi koltuğu ve ayrıca birinci sınıf rüzgara dayanıklı yağmur köpüğü içerir.

bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Buna ek olarak, markanın kendisi tarafından oluşturulan Yenidoğan Güvenlik Sistemini de bünyesinde barındırmaktadır: baş bölgesinde tekstil bariyer ve yenidoğanların koltuktan kaymasını önlemek için koltuğun ucuna takılabilen ayaklar için bir ağdır. koltuk.

Dört koltuk pozisyonu tek elle ve ayrıca kendiliğinden kilitlenen ve taşıma koluna sahip olan katlama ile ayarlanabilir. Ayrıca yastıklı koltuğunun ve dört tekerlekli süspansiyonunun rahatlığı da dikkat çekicidir.

Bu bebek arabasının kullanımının yoğun olacağı varsayıldığından, tekerlekler, gidonlar veya tekstil ürünleri gibi en fazla aşınan parçalar için yedek parçalar mevcuttur ; hepsi kendi kendine değiştirilebilir, böylece evde monte edebilirsiniz.Maclaren gibi lider bir markanın tüm garantilerine sahip hafif ve dayanıklı bir bebek arabası.Artıları

 • Ömür boyu garanti! Markanın
 • Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kumaşlar
 • Montaj gerektirmez

Eksileri

 • Ön koltuk çubuğunu içermez, ancak eklenebilir.
 • Sandalyeyi katlarken tekerlekler kaputu lekeleyebilir.

BEBEK JOGGER CİTY MİNİ GT

 Fiyatı gör  Görüşleri GörÖn kapıdan üç tekerlekli sandalye alanına girmek için, kullanım kolaylığı ile öne çıkan bu modelde durmaktan daha iyi bir şey olamaz. Bebek Jogger Şehir Mini GT üç 8.5 “EVA tekerlekleri vardır ve öndeki süspansiyon ekler hem kentsel hem de kırsal yolları dayanacak .

Bu kapasite, hemen hemen her arazide iyi çalışmasını sağlar ve aynı zamanda ayarlanabilir bir gidon, ergonomik bir çubuk ve gerekirse puseti anında kilitlememizi sağlayan bir el freni ile tamamlanır.

Böylesine sağlam bir pusette beklediğiniz gibi, denge diğer dört tekerlekli sandalyelerden (9,5 kg) biraz daha fazla ağırlıkla ödenir, ancak elde ettikleri manevra kabiliyetini telafi eder.

Model adı Mini olsa da , bu bebek arabasının koltuğu tüm Baby Jogger serisinin en geniş olanıdır . Hızlı Katlama sistemine göre 150º’ye kadar neredeyse tamamen yatar ve bir bandı elle çekerek katlanır.

Ek olarak, UPF 50+ korumalı bir tente, farklı yüksekliklere ayarlamak için cırt cırtlı iki pencere ve iki yan havalandırma paneli içerir.

Temel paket, tenteli ve sepetli araba içerir. Ayrı olarak satın alındığında, bir portbebe ve Group 0 City Go sandalyesini ekleyebilirsiniz.Katlanması kolay ve olağanüstü dayanıklı, her türlü araziye uygun üç tekerlekli bir araba.Artıları

 • Sağlamdan daha fazlası, bombaya dayanıklı görünüyor
 • Katlama inanılmaz derecede pürüzsüz
 • Engebeli arazide dayanıklılık

Eksileri

 • Fiyat ucuz değil, ancak sunduğu faydalar açısından mantıklı
 • Jogger olarak adlandırılmasına rağmen, bu araba onunla çalışacak şekilde tasarlanmamıştır.

ÖNERİLEN BEBEK ARABALARI

Tüm modeller arasında bunlar bebek arabası önerilerimizdir. Bunları yapmak için iki temel parametreye odaklandık: ebeveynler için rahatlık ve bebek için rahatlık.

 • Ebeveynler için kolaylık  çünkü bir bebek arabası, ebeveynler için hayatı kolaylaştıracak ve küçükleriyle seyahat ederken onlara mümkün olduğunca yardımcı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Bu nedenle, arabayı katlamanın ağırlığı ve kolaylığı önemlidir.
 • Bebek için rahatlık  çünkü sonuçta oturarak çok fazla zaman geçirecek ve hepimiz onun olabildiğince rahat ve sakin olmasını istiyoruz. Kendinizi rahat hissetmiyorsanız, şikayet etmeniz uzun sürmeyecektir, zamanla korunan kötü duruştan kaynaklanan yaralanmalardan bahsetmiyorum bile.

PARANIN EN İYİ KARŞILIĞI BEBEK ARABASI: JOİE LİTETRAX 4

Joie Litetrax 4’ün büyük başarısı, çok yönlülüğüdür , tamamen uzanmış olduğundan, portbebeyi kurtarabilir (ancak ayrı olarak da satın alınabilir) ve ilk günlerden itibaren kullanabilirsiniz.

Katlama sistemi son derece kullanışlıdır ve tekerlekler, katlandığında bile yapıyı sürüklemek için kullanılabilir.

Ayrıca, bol miktarda saklama alanına ve en sıcak günler için havalandırma panelli tam örtücü bir kanopiye sahip olmasını da seviyoruz. Ve standart olarak yağmurluk içerir.

Bebeğin büyümesine uyum sağlama olasılığına ek olarak, bütçeniz iki yüz avroya ulaşmazsa, bu arabayı mükemmel bir satın alma haline getiren tüm yüzeylerin kalitesini vurguluyoruz .

Şüphesiz, anın en iyi seçimlerinden biri.

EN UCUZ BEBEK ARABASI: CHİCCO LONDON

 Fiyatı görYüz Euro’dan daha düşük bir puset mi? Peki evet ve ne sandalye! Chicco London en çok satanların tüm listelerinde yer alıyor ve elbette nedenleri var : hafiflik, direnç, rahatlık …

Başlangıçta bir yolculuğa çıkmak için ikinci bir sandalye olarak planlanan uygulamada birçok kullanıcı, ekstra arabaların da sunduğu konfordan ödün vermeden ağır ve hantal bir arabayı sürükleme zahmetini ortadan kaldırdığı için onu ana araba yapmayı seçti.

Küçük alanlarda manevra kabiliyeti güçlü noktası olmasa da, sırtlık dört pozisyonda ayarlanarak bebeğinizi bir portbebe gibi yatarak taşıyabilirsiniz.

Sonuç mükemmel bir bebek arabasıdır: yıpranma ve aşınmaya sorunsuz bir şekilde dayanır ve her şeyden önce ağırlığı ve çok az yer kaplar.

EN İYİ ÜÇ PARÇALI BEBEK ARABASI : STAR IBABY NEO 3

arada modeli seviyoruz çünkü farklı öğeler arasındaki herhangi bir uyumsuzluk sorununu bir vuruşta ortadan kaldırıyorlar ve özellikle Star Ibaby Neo’yu seviyoruz çünkü üç temel parçaya (portbebe, sandalye ve Grup 0) ek olarak bir Sizin için kullanışlı olacak bir dizi aksesuar .

Bu modelde hepsine sahibiz: şemsiye, yağmur köpüğü, çamaşır makinesine koymak için çıkarılabilir tekstiller, nesneleri taşımak için bolca ekstra alan …

Belki bir başlık eksiktir, özellikle çok güneşli iklimler için, ancak bu, ihtiyaçlarınıza göre değerlendirmeniz gereken bir şeydir.

Her durumda, bu bebek arabasıyla yola çıkmak için ihtiyacınız olan her şeye zaten sahipsiniz ve bebeğin gelişi için tüm hazırlıklar ile bu çok takdir edilen bir şey.

SEYAHAT İÇİN EN İYİ KATLANABİLİR BEBEK ARABASI : BEBEK JOGGER ŞEHİR TURU

 Fiyatı görBebeğinizle düzenli olarak seyahat ediyorsanız, sandalyenin kapladığı alan aptalca değildir. Bir havayolu çalışanıyla tartışmak zorunda kalmanın stresini kesinlikle yaşamak istemezsiniz çünkü son dakikada arabanızın uçağa sığmadığına karar verirler.

Güvende olmak için, Baby Jogger Şehir Turu ulaşım düzenlemelerine uyum sağlar (ancak özel durumunuzu kontrol etmeyi unutmayın, çünkü her havayolu kendi kurallarını belirler).

Bu bebek arabası neredeyse hiçbir şeyi işgal etmez veya tartmaz ve ayrıca katlanmış yapıyı saklamak için pratik bir çanta ile birlikte gelir. Ve tüm bunlar, aynı zamanda günlük olarak mükemmel yanıt veren bir sandalyenin rahatlığından ve yönetilebilirliğinden ödün vermeden.

BEBEK ARABALARININ KARŞILAŞTIRILMASI

Aşağıdaki tabloda, bu kılavuzda yer alan en iyi bebek arabası modellerinin karşılaştırmasını bulacaksınız.

Not: Mobilde görüyorsanız, tüm sütunları görmek için tabloyu parmağınızla hareket ettirin.

Bebek ArabasıFiyatTürÖnerilen yaşYaklaşık ağırlıkBuruşukNot

Chicco Londra
Fiyatı görArabası0 ile 3 yaş arası10 kgKompakt,
şemsiye tipi

Hauck Müşteri SLX
Fiyatı gör3’ü 1 arada0-6 yaş arası8 kgKompakt,
şemsiye tipi

Yıldız Ibaby Neo 3
Fiyatı gör3’ü 1 arada0 ile 3 yaş arası15 kgKompakt,
şemsiye tipi

Joie Litetrax 4
Fiyatı görArabası0 ile 3 yaş arası9,74 kgKoltuğun
ortasından itibaren kompakt

Chicco Urban
Fiyatı gör2’si 1 arada0 ile 3 yaş arası16 kgAşırı yoğun

Sıcak anne
Fiyatı gör3’ü 1 arada0 ile 3 yaş arası18,5 kiloKompakt

BabyJogger City
Fiyatı görArabası9 ila 25 ay arasıYaklaşık 6,6 kgUltra kompakt, Hızlı Katlama sistemi

Hauck Hızlı 4x
Fiyatı görArabası0-6 yaş arası9 kgAşırı yoğun

Maclaren arayışı
Fiyatı görArabası0 ile 3 yaş arası6 kgKompakt,
şemsiye tipi

BabyJogger MiniGT
Fiyatı görArabası0 ile 3 yaş arası9 kgKompakt,
Hızlı Katlama sistemi

HANGİ BEBEK ARABASI SATIN ALINIR?

Bu kadar çok model hakkında hala net değilseniz, bu pratik anket, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre ideal bebek arabanızı önerecektir.
Ne tür bir araba istiyorsunuz?Bebek arabası. Çocuğu rahat bir şekilde sokağa götürebilmek.2’si 1 arada veya 3’ü 1 arada. Bu, beni bebek taşıyıcıyı ayrı olarak veya hatta araba için Grup 0’ı satın almaktan kurtarıyor.

BEBEK ARABASI SATIN ALMA REHBERİ

İhtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için, tuzuna değecek herhangi bir tavsiye , yaşam tarzınızı dikkate almalıdır.

 • Şehirli ise, hafif ve kullanışlı bir bebek arabasıyla ilgileniyorsunuz . Basit bir şasi ile asfalt arazide hareket etmeye başlayacak, büyük tekerleklere sahip klasiklerden birini, vintage stili bile kullanabilirsiniz.
 • Toplu taşımayı çok kullanıyorsanız, pusetin küçük , hafif ve katlanması kolay olmasını istersiniz . Genel bir kural olan bu, otobüs, tren veya uçakla daha uzun bir yolculuk yapmayı planlıyorsanız çok önemli hale geliyor.
 • Çevreniz daha kırsal bir yerdeyse, tekerleklerin kalitesine özellikle dikkat edin . Bebek arabanızın ayrıca belirli bir eğime sahip araziye dayanması için iyi yastıklamaya, güçlü yüzeylere ve mümkün olduğunca sağlam bir şasiye ihtiyacı olacaktır. Parkurlarda yürüyüş yapma alışkanlığınız varsa bu faktörleri ihmal etmeyin yoksa sandalye uzun sürmez.
 • Arabanızın küçük bir bagajı varsa, katlanmış yapıya ve normal bagaja uyacak alanı iyi hesaplayın . Ayrıca merdivenleri tırmanmak için tüm arabanın ağırlığını kaldırabileceğinizi de görün.

Kısacası, satın aldığınız her şeyi, ister güzel ister çirkin olsun, bir noktada taşımak zorunda kalacağınızı düşünün. Onu hayal ediyor musun?

Son olarak, bütçe giderken kişisel zevklerinizi ve tercihlerinizi hesaba katın. Ve sezginizin size rehberlik etmesine izin verin . Arabayı gördüğünüzde çantanın çok küçük olacağı izlenimini edinirseniz, tereddüt etmeyin: küçüktür. Yaratıkla birlikte evden ayrılmak, bir malzeme sorumlusu operasyonudur ve tüm alan gereklidir.

Ne yaparsan yap, böyle bir izlenime sahip olacağın günler vardır:

HANGİ ÖZELLİKLERİ DİKKATE ALMALISINIZ?

Şasi

Diğer her şeyi kullanmanıza izin verecek olan, arabanın iskeletidir. Sağlam olmalı , özellikle katlandığı alanlarda iyi yüzeyler ve güçlendirilmiş derzlere sahip olmalıdır .

Portbebe

Uzun süre kullanmayacak olsanız da (prensipte altı aya kadar) portbebe , bebeğinizin yatarak ve dış dünyadan çok korunarak rahatça seyahat etmesini sağlar . Çok küçük olduğu için takdir edecek.

Bazı pusetler, sandalyeyi 180º eğmenize izin verir, bu da tam olarak aynı olmasa da portbebe satın almanızı engelleyebilir. Yine de, tamamen yaslanmış sandalye, bir yolculukta tek seferlik bir düzeltme yapmaya, şekerleme veya bebek bezi değişikliklerini kolaylaştırmaya hizmet eder.

Sandalye

En uzun süre kullanacağınız şey, bu barakanın tamamını satın almanın temel amacıdır. Öyleyse, öncelikle mümkün olduğunca rahat olduğundan emin olun : Dolgunun sizi ikna ettiğinden, ayak dayamasının ayarlanabilir olduğuna, çıkarması ve takması kolay bir emniyet kemeri olduğuna …

Bebek arabalarının çoğu bebeği seyahat yönüne doğru taşır, ancak en azından küçükken ve çok fazla göz atma isteği olmadığı halde, sizinle yüzleşmeyi tercih edip etmeyeceğinizi seçmenize izin veren bazıları vardır.

Grup 0

Birçok bebek arabası, aynı zamanda maxicosi veya yumurta olarak da adlandırılan bir Grup 0’ın bağlanmasına izin verir. Öyle yenidoğan 9 kg çocuklar için bebek arabası ve araba koltuğu arasındaki melez bir tür, . Bu tür koltukların pozisyonu uzun süre bebek için tavsiye edilmez, bu yüzden onu ana koltuğunuz yapmayın, ancak kısa yolculuklar ve küçük olanı götürdüğünüz küçük işler için çok kullanışlıdır.

Gidon

Daha iyi, ayarlanabilir. Haftada saatlerce arabayı iteceksin, bu yüzden sırtını incitmemeye çalışmalısın. Ebeveynler ortalama boydaysa, normal olan standart ölçü değerinin olmasıdır; Ancak kişi özellikle uzun veya kısaysa, olası yaralanmalardan veya uzun bir yürüyüşten sonra sadece kas rahatsızlığından kaçınmak için dikkate alınması gereken bir şeydir .

Alan ve ağırlık

Onu nerede tutacaksın? Boyut önemlidir, bu nedenle bebek arabası için evde ne kadar yeriniz olduğunu dikkatlice düşünün , asansöre sığıp sığamayacağınızı kontrol edin, kreşe bu konuda herhangi bir düzenleme olup olmadığını sorun (çoğu sadece şemsiye tipi katlanır sandalyeler bırakmanıza izin verir. ) …

Ağırlığa gelince, aynı; Merdivenleri düzenli olarak tırmanmanız gerekip gerekmediğini , arabayı sık sık yükleyip boşaltacaksanız ya da bebek arabası yedekte seyahat etmek isteyip istemediğinizi düşünün.

Tamamlayıcılar

Önemli olan, güneşten iyi koruyan ve takması ve çıkarması kolay olan iyi bir başlıktır ; ayrıca özellikle çok sıcak günlerde iyi bir havalandırmaya sahiptir. Diğer uçta, çoğu arabada bir yağmur balonu bulunur , ancak değilse, çocuğu kötü hava koşullarından korumak için satın almanız gerekecektir.

Son olarak, saklama çantasının hem erişilebilirlik (ulaşmayı kolaylaştırın) hem de mevcut alan açısından sizi ikna edip etmediğini kontrol edin .

Sonunda, bu özellikler listesiyle ilgili en ilginç şey , gerçekten yararlanacaklarınıza karar vermenizdir . Daha sonra, günlük kullanımda, muhtemelen bebeğinizin pusetini kişiselleştirmeye başlayacaksınız, böylece hem siz hem de o olabildiğince rahat bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Arabanızı “ayarlamak” için bazı fikirler:

BEBEK ARABASI, 2’Sİ 1 ARADA, 3’Ü 1 ARADA. BENİ EN ÇOK İLGİLENDİREN NEDİR?

Sahip olmanız gereken üç temel parça vardır: portbebe veya beşik, sandalye ve Grup 0 . Birincisi, bebeği hala oturamadığı ilk aylarda taşımak; ikincisi, o kolaylıkla yürümediği zamanlarda onu yürümek; ve üçüncüsü, tüm güvenlik garantileri ile araba ile seyahat etmek.

Satın alırken, her bir ürünü ayrı ayrı satın almaya karar verebilir veya size tüm çıkarılabilir seçenekleri sunan ve bunları kasaya bağlayan tek bir arabayı tercih edebilirsiniz .

Bebek arabalarının çoğu uzanıyor , ancak portbebe olmadan yapmak istiyorsanız, seçilen modelin 180º eğime izin verdiğini kontrol etmelisiniz. Öyleyse, portbebe işlevini yerine getirecektir, ancak bebek asla bunun için özel olarak tasarlanmış bir parçada olduğu kadar yalıtılmayacak ve korunmayacaktır.

Bu nedenle birçok bebek arabasında, sandalye yerine monte edilebilen ayrı bir beşik bulunur: 2’si 1 arada olarak bilinen şey budur . Çıkarılabilir olduğu için, bebeği herhangi bir zamanda sınırlı alanlarda elle taşımak zorunda kalırsanız özellikle yararlıdır, çünkü bunlar genellikle portbeyi tek başına taşımak ve bebek arabasının yapısından vazgeçmek için bir üst tutamağa sahiptir.

3’ü 1 arada, tüm parçaları tek bir pakette sunarak bir adım daha ileri gider . Grup 0, bebeğinizi pusette kısa mesafelerde taşımak için kullanılır – çünkü bu pozisyonu uzun süre muhafaza etmeniz tavsiye edilmez – ve aynı zamanda en azından ilk yıl araba ile seyahat etmeyi çözer. Evde az yeriniz varsa harika bir çözümdür ve genellikle her bir ürünü ayrı ayrı satın almaktan daha ucuzdur.

BEBEK ARABALARININ FİYATLARI NEYE BAĞLIDIR?

Neden 100 avrodan daha düşük maliyetli bebek arabaları var ve diğerleri 1.500’e kadar çıkıyor? Böyle bir fiyat farkını nasıl açıklıyorsunuz?

Genel bir kural olarak, cevap açıktır: Daha fazla öderseniz, daha yüksek kalite satın alırsınız. Kartı çekerek, ailedeki bir sonraki çocuğa bile hizmet edecek daha dayanıklı bir bebek arabası elde edeceksiniz ya da işiniz bittiğinde onu yeniden satabilirsiniz. Bununla birlikte, fiyatın fırlamasına neden olabilecek ve sizin durumunuzda bu kadar önemli olmayabilecek faktörler vardır :

 • Tasarım. Spartalı bir estetiğe bağlı kalmak istemiyorsanız, biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir. Aksesuar veya tekstil setlerini ayrı ayrı satın alarak ekstra kişiselleştirmeye imkan veren arabalar var.
 • Marka. En iyi bilinen (Maclaren, Chicco, Bugaboo …) zaten belirli bir iyi çalışma garantisine sahiptir, belirli markalara giderseniz ucuz olmayabilir.
 • Uzay. Evde çok az yeriniz varsa veya yapının çok katlanabilir olması (ve mümkün olduğu kadar kolaylaştırılması) ile ilgileniyorsanız, bu alanda gerçek harikalar yaratmış markalar var; ama bunu son fiyatta fark edeceksiniz.
 • Ağırlık. Aynı şey boşluk için olduğu gibi ağırlık için de geçerli. Arabanın sağlamlığından ödün vermeden her iki konseptte de tasarruf etmek, tasarımcılar için fazladan bir çabadır ve bunun için sizden ücret alırlar.
 • Bu ilk çocuğunuzsa ve daha fazlasını yapmayı planlıyorsanız, eksik olmayın: uzun ömürlü bir bebek arabasına ihtiyacınız var. Biri ile diğeri arasında uzun süre beklemeyecekseniz, onları ikiz yapmak için bir eklenti eklemenize izin veren ayrı arabalar vardır.bebek arabası tavsiye , baston bebek arabası tavsiye , en iyi bebek arabası tavsiye , bebek arabası önerileri , travel sistem bebek arabası tavsiye , bebek arabası tavsiye 2020 , kabin boy bebek arabası tavsiye 2021 ,

Her iki durumda da, fiyat sizi kör etmeyin. Açıkçası, hiç kimse dört peseta vermez ve çok çok ucuz arabalar bir şey için ucuzdur. Ancak ilginizi çeken özellikleri seçerseniz, makul bir ücret karşılığında yanınızda iyi bir bebek arabası götürebilirsiniz .

Her şeyden önce, satın almanız gereken diğer tüm şeylere göre genel bütçenizi değerlendirin .

AMAZON’DA EN ÇOK SATANLAR

#Ön izlemeÜrünDeğerlendirmeFiyat
1Chicco London – Puset, 7,2 kg, kompakt ve kullanışlı, siyahİnceleme yok89,95 EUR69,99 EURÜrüne Bakın
ikiPuset, portbebe ve 3’ü 1 arada Comfort Bebek koltuğu (Smoby 253199)597 Görüş63,69 EURÜrüne Bakın
3Husuper 2’si 1 Arada Bebek Arabası Yüksek Kaliteli Katlanır Taşınabilir Hafif Ayarlanabilir Yastık …İnceleme yok196,75 EURÜrüne Bakın
4Multi Stroller 2’si 1 Arada Bebek Arabası Hot Mom Stroller Portbebe kolayca bir …225 Yorum299,00 EUR199,00 EURÜrüne Bakın
5Kinderkraft Stroller BÜYÜK, Katlanır Kaput, 15 kg’a Kadar Çocuklar, Griİnceleme yok139,00 EUR123,50 EURÜrüne Bakın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yerli oyun şirketi rollic games satıldı Yerli oyun şirketi rollic games satıldı...

Zynga, Hızla Büyüyen Hiper Günlük Oyunlar Sektöründe Lider olan İstanbul merkezli Rollic’i Satın Alımını Kapattı En Büyük ve En H...

Havalı tabanca tavsiye Havalı tabanca tavsiye

Basınçlı Hava Tabancaları Havalı tabanca tavsiye Onlar son derece Çünkü kullanımı kolay ve herhangi bir lisans gerektirmeyen kendi kull...

En iyi bluetooth bileklik En iyi bluetooth bileklik

En iyi 10 akıllı bant: En iyi fitness bilezikleri (2021) 2021’in en iyi fitness bilekliklerini arıyorsanız, bu sizin için mükemme...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ