Bardaklar bulaşık makinesine nasıl yerleştirilir

Nasıl gözlük takacağını merak ediyorsan bulaşık makinesi, Tebrikler. Bu, önemsediğiniz anlamına gelir bulaşıklarınızın sağlığı ve ayrıca bulaşık makinenizin performansını optimize etmek için. Ve birçok insan bulaşık makinesinde yıkadıklarında onlara zarar verme korkusuyla bardaklarını hala elle fırçalıyor. Neyse ki, bardaklar bulaşık makinesine düzgün yerleştirilirse ve bu yazıda size açıklayacağımız diğer faktörler dikkate alınırsa bu olmaz. Bizimle gelebilir misin

Bardaklar bulaşık makinesinde nasıl yıkanır

Kadehlerin çok narin olması, düğününüz için size verilen sofra takımını kullanmanız veya kadehlerin şarap veya şampanya olması fark etmez. Önemli olan bardakları iyi aralıklarla bulaşık makinesine yerleştirin, üst tepsisinde. Bu, yıkama döngüsü sırasında çarpmalarını ve kırılmasını önleyecektir.

Eğer varsa Bosch bulaşık makinesi Bardak veya cam eşya yıkamak için özel olarak tasarlanmış bir yıkama programı ile kullanın. Ek olarak, bulaşık makinelerimizin çoğunda tecnología Cam KorumaSuyun sertliğini düzenlediği için bardakların ve en hassas bulaşıkların nazikçe bakımını garanti eden, aşırı yumuşak su algılandığında optimum noktaya ulaşır.

Ayrıca unutmayın ki karıştırmak iyi bir fikir değil bulaşık makinesinde Narin bardaklar ve tencereler veya fırın tepsileri kuru kir ile. Bunu yaparsanız, temizleme sonucu mümkün olduğu kadar verimli olmayacaktır.

Bardakları ve kristal bardakları hassas bir programla kendi başlarına yıkamak isterseniz, yarım doldurma fonksiyonunu ve Özel 40ºC Kupa programıDüşük sıcaklıkta yıkayan, parlatıcı sıcaklığını ayarlayan ve bardakları çok verimli bir şekilde kurutan. Ayrıca, gözlüklerinizin her zaman ilk günkü parlaklığına sahip olması için Ekstra Parlak işleviyle birleştirmenizi öneririz.

Öte yandan, Zeolitli bulaşık makinelerimizden birine sahipseniz, bardaklar o kadar kuru çıkacak ki yıkama programının sonunda can sıkıcı su damlaları bile kalmayacaktır. Zeolitler, bulaşık makinesinin içindeki nemi emerek ve ısıya dönüştürerek bulaşıkları kurutan% 100 doğal bir mineraldir, böylece bardaklarınız her zaman parlak ve kuru kalır.

Ayrıca, bardakların bulaşık makinesinden her zaman parlak çıkması için makinenin her zaman temiz olması gerektiğini de hatırlıyoruz. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan, bunlar Bulaşık makinesini temizlemek için 6 numara Senin için çok iyi gelecekler.

bardak yıkamak için aksesuar

Bulaşık makinesinde bardaklık

Bulaşık makinenizde büyük olasılıkla bir bardaklıkAma bilmiyorsun bile Bulaşık makinemizin üst kısmında hem 60 cm’de hem de kompakt 45 cm’de gelen katlanabilir çubuklarla bu destekle ilgili… Evet, bu çubuklar bardağı tutacak, tatlı tabağını tutmayacak.

Bu tutucuyu kullanarak bardaklarınızı bulaşık makinesinde güvenle yıkamanın yanı sıra, derin ve parlak bir temizlik, tasarımı su ve sabunun bardakların tüm yüzeyine eşit olarak dağılmasına izin verdiğinden.

Bulaşık makinenizde standart olarak bu tür yerleşik destekler yoksa, her zaman bizim gözlükler için özel tutucu, herhangi bir bulaşık makinemizin alt sepetine kolayca yerleştirilebilir.

Öneririz, evet, üst tepsideki mandalları kullanın Sapları kilitlere tam oturacağından, yıkama döngüsü sırasında bardakların ‘dans etmesini’ veya sallanmamasını sağlamak için bulaşık makinenizin sapları. Üstte açılan ve kapanan bir tür plastik ağ olup olmadığını kontrol edin. Öyleyse, en kırılgan camların hareket etmesini ve dolayısıyla hasar görmesini önlemek için kullanabilirsiniz.

Birçok modelimizde olduğu için bardak tutucuyu şampanya veya en muhteşem şarap kadehleri ​​gibi en uzun bardaklarla bile kullanabilirsiniz. üst sepetin yüksekliği değiştirilebilir kargonun ihtiyaçlarına bağlı olarak birkaç farklı seviyede.

Bardakları bulaşık makinesine nasıl koyacağınız ve her zaman temizliğin tadını çıkaracağınız konusunda artık daha net misiniz? Herhangi bir sorunuz varsa bize yorum bırakabilir veya sosyal medya kanallarımızdan bize sorabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =