Banyo için akordeon perdeler – her türe genel bakış, 50 fotoğraf fikri

Çoğu zaman, insanlar duş alırken rahat bir şekilde davranamazlar ve banyo zeminini su basmaktan korkarlar. Pek çok dairede bulunan banyoların, banyonun yanında perdesiz minyatür boyutları dikkate alındığında, odayı sıçrayan sıçramalardan korumak imkansızdır. Burada akordeon perdeler pratik ve uygun fiyatlı olanlar arasında en ideal seçenek olacak. Diğer benzer türlere kıyasla akordeonlar oldukça ucuz ve pratiktir. Aynı zamanda, düşük maliyetlerine rağmen, tamamen sızdırmazdırlar, bu da banyo alanını sudan güvenilir bir şekilde korumayı mümkün kılar.

roman-gölge-dstudio_cordlock_bathroom_1

Makalenin içindekiler tablosu:

Banyolar için çeşitli akordeon perdeler

Banyolar için perdelerin farklı versiyonları camdan, plastikten yapılmıştır. Plastik perdeler ise çok çeşitli renklerde üretilmektedir. Ayrıca desenlerle dekore edilmiştir. Küçük çocukları / yaşlıları olan aileler için plastik en güvenli malzeme seçeneğidir. Ek olarak, biraz ağırdır, bu da bu tür perdeleri takmanın oldukça kolay olduğu anlamına gelir. Kurulum işlemi sırasında karşılaşmanız gereken tek zorluk, kurulum sırasında doğru bir şekilde monte edilmesi ve kurulması çok önemli olan çok sayıda parçadır. Aslında, montaj / kurulum yanlışsa, zorluklar hemen değil, doğrudan perdelerin çalışması sırasında ortaya çıkabilir. Bu konuya dikkatlice yaklaşırsanız ve ayrıca malzemenin yüksek derecede pratikliği nedeniyle, kesinlikle herhangi bir konfigürasyon seçerek banyolara / duşlara plastik ekranlar monte edilir.

73df8cee9e49535850c6a5d1b648ca3d

Cam ekranlar ise daha pahalıdır çünkü paneller metal profil ile birlikte camdan yapılmıştır. Bunları yapmak için cam özel bir şekilde temperlenir. Sonuç olarak, şeffaf, mat ve aynı zamanda renklidir. Cam perde seçerken çok dikkatli kullanılması gerektiğini unutmayın. Böyle bir elemanı takmak için, duvarlara tutturulmuş menteşelere monte edilmelidir. En başarılı modeller, on beş ila yirmi santimetre genişliğe sahip bölümlerden oluşur.

haro-katlanır-banyo-ekran-1200mm-geniş-5-kat-akordeon-n-lrg

Öyleyse ne seçmelisiniz?

Plastik akordeon perdeler ile cam ürünler arasında seçim yaparken, dışarıdan nasıl göründüklerini, maliyetlerini göz önünde bulundurun. Ayrıca, ağırlıklarının yanı sıra kurulum ve kullanım sırasındaki özellikler de önemlidir.

2013-4-24-12-31-28-996-7

Plastik modeller daha hafiftir. Bununla birlikte, çalışma sırasında yüzeylerinde lekeler kalır ve plastik bulanıklaşabilir. Temizlemek için özel bir satın almanız önerilir. plastik ürünler için bakım ürünleri.

201fc2575469c5cb6d8baea56560e8b5

Cam ekranlar bulanıklaşmaz, leke oluşturmaz ve bunları temizlemek için özel araçlara ihtiyacınız yoktur. Ancak çok hafif olmadıkları için kurulumları çok zor hale gelir. Ama boyutları oldukça büyük! Buna göre katlandıklarında çok yer kaplarlar. Bu nedenle, küçük tipik dairelerin sahipleri banyolarında plastikten yapılmış dikey panjurları seçerler.

bb8a5f03726e8ea774df3c2c9ff397fa

Kurulum sırları

Perdeyi takmadan önce profilin takılması gereken dikey duvarı kontrol edin. Dikey yüzeylerde düzensizlikler varsa, kılavuz profiller sabitleme vidalarıyla birlikte bir bina seviyesinde ayarlanmalıdır. Kurulum çalışması sürecinde bu nüans çok önemlidir, çünkü ana unsurlar reddedilirse, tüm yapı yanlış kurulacaktır.

2013-11-5-12-6-14-636-7

Bu tür yapıları halihazırda kurmuş olanların incelemelerini dikkatlice düşünürseniz, kurulum sırasında yatay kılavuzları da doğru bir şekilde kurmak önemlidir. Bunları sabitlemek için kendinden kılavuzlu vidalar kullanılmalıdır.

2368577771

Çerçeveyi kurduktan sonra yapıların güvenilirliği kontrol edilmelidir. Ardından kanatların kendileri monte edilir. Dikişlerin sıkılığı için tüm derzlerde sızdırmazlık maddesi bulunmalı ve neme dayanıklı olmalıdır. Tür çeşitliliği arasında, en iyi incelemelerle ayırt edilen silikondur. Yapıyı güvenli bir şekilde sabitleyebilir, ayrıca küf veya küf oluşumunu önleyebilir.

haro-katlanır-banyo-ekran-800 mm-geniş-2-kat-l

Duş için pratik bir akordeon perdesi için ucuz bir seçenek seçerken, yapıldığı malzemeyi dikkatlice seçmeniz gerektiğine de dikkat edilmelidir. En güvenli plastik ekrandır. Çok çeşitli renk ve boyutlarda sunulurlar. Bu, kesinlikle herhangi bir banyo iç mekanı için bu tür perdelerin seçimini belirler. Ekranı doğru bir şekilde kurduğunuzda, banyonuza büyük miktarda nemden oda temizliği açısından güvenilir koruma sağlanacaktır.

haro-katlanır-banyo-ekran-4-kat-akordeon-l

Banyo için akordeon perdeler için en iyi fikirlerin fotoğrafı

4

6mm-katlanır-banyo-ekranı-sol-el-yakın-görünüm-bjb800f-v5000

8_38

68-x-40-5-ekonomik-katlanır ekran-çerçeve-3-panel-oda-bölücü-153093

411_xxx_v1

867817

918911b89ef7ba1

2439509691

5397007062083_01c

akordeon-katlanır-kapılar-6

yatak odası-modern-ve-güzel-ev-iç-mobilya-tasarımı-kahverengi-çerçeveli-katlanır-oda-bölücü-tasarlanmış-kumaş-beyaz-perdeler-ilham verici-yatak odası-bölücü-perdeler-936x936

esinti-giannasio_warm-family-duplex_8-jpg-rend-hgtvcom-1280-1920

cezares-aile-v3

colorblocked-banyo-mld108408_vert_0

katlanır-oda-bölücü-ekranlar-ile-ahşap-zemin-ve-rahat-kanepe-ev dekorasyonu-fikirleri-fotoğraf-ekran-oda-bölücü-oda-bölücüler-kapı-bölücüler-asılı-ekran- oda bölücü asılı oda bölücüler

katlanır-duş-kapılar-banyo-geleneksel-ile-daire-küvet-duş-combo

intern-al-door-jbk-beyaz-bi-kat-242961

büyüteç

küf-su geçirmez-polyester-yazı tipi-b-duş-b-yazı tipi-yazı-b-perde-b-yazı tipi-yazı-b-turuncu

proman-products-67-x-61-saigon-katlanır-ekran-4-panel-oda-bölücü-fs16688

roma-panjur-perdeler-banyo-roma-panjur-perde-812e1146d32c1a0f

duş-cam-kapılar-1

shtorki_dlya_vannoy_steklyannye_razdvizhnye5

shtorki_dvercy_vanna_2

shtorki-dlya-vannoj-razdvizhnye-sovremennaya-zashhita-ot-bryzg-3

shtorki-dlya-vannoj-steklyanny-e-razdvizhny-e-2

Shtorki-dusha

vodonepronicaemyj-poliester-shtory-dlya-vann-razdvizhnye-roskoshnye-skladnoj-vanna-ekran-razdvizhnye-dush-ecrana-tkan-mozhno-stirat