Banyo Fayans Fikirleri – Renkli Karo Banyolar

Banyo Fayans Fikirleri – Banyo duvarları fayans  sadece doğal. Sadece duvarın sıçramasını önlemekle kalmaz, bu kaçınılmazdır, aynı zamanda banyo dekorasyonu olarak da çalışır. Şimdi, ikinci işlevi desteklemek için, banyo karoları çeşitli stiller, tasarımlar ve renklerde gelir. Bu çarpıcı banyo fayansı fikirleri gibi, isteğinize uyacak geniş seçenekler yelpazesinde mevcuttur .

Onları bulmak için tamamen okuyun. Kim bilir sizin ilginize uygun olanları bulabilir.

1. Altıgen Desen

Bu resim, banyonuzu yarıya boyamak için fikirlerden birini gösterir. Klasik beyaz metro fayansları duvarların ortasına kadar kaplarken, koyu tonlu boya gerisini yapmak zorundadır.

Bahsedilen renk kombinasyonu döşeme üzerinde de görülebilir. Beyaz ve koyu noktalarda altıgen fayanslar uygulanır, bu en-suite banyoda bazı dramalar hazırlanır. Üstünde bir pençe ayak küvetinin ayarından bahsetmiyorum bile. Banyoda biraz lüks mü arıyorsunuz, ilham almak için mükemmel bir fikir.

Artıları:

 • Bir pencerenin yanındaki küvet yerleştirme çok güzel. Ilık suya batırırken dış dünya manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Göz kamaştırıcı beyaz perdeler de kusursuz. Tüm sete uygundurlar.

Eksileri:

 • Pencere kenarındaki çerçeveli resimler işe yaramaz. Görüş seviyenizi engellerler.

2. Bebek Mavisi Tarak Fayans

Duvarlara tarak desenli fayanslar takarak güzel ve eşsiz banyo son görünümü için gidin. Bu banyo bu konuda bir örnek oluşturuyor. Bu neşeli desenli karoları seçerek, banyo için basit klasik modu açıyorsunuz.

Ayrıca, bebek mavisi tonu size sakinleştirici ve rahatlatıcı bir his verir. Çatı, duvarlar, asma makyaj, zemin ve banyo aksesuarları beyaz tonları gibi diğer unsurlar için akıllı renk seçiminden bahsetmiyorum; duvar aplikleri, havlu tutucu, musluklar ve makyaj tutacağından altın tonları; yanı sıra mat derin mavi.

Artıları:

 • Tarak deseni kesinlikle benzersizdir.
 • Çocuklarınız için bile neredeyse her türlü banyo için uygundur.

Eksileri:

 • Kıvrımlı form, kurulum sürecinde bir sorun olabilir.

3. Soyut Fayans

Çok fazla sağlam desen sıkıcı olabilir ve bu bir gerçektir. Cesur olmalısınız ve bunun yerine soyut fayansları düşünmelisiniz. Resimdeki banyo sorunlardan birini örneklendiriyor. Soyut zeminlerin üstünde, tamamen farklı desen ve dokuda sıcak bir halı döşedi. Kesinlikle size dokuları ve desenleri karıştırma fikri verir.

Bu şık banyo, rahat ortamını ve sıcaklığını sakinleştirici pembenin tonlarından aldı. Söz konusu gölgeyi fayanslarda, bâtılalarda, duvarlarda ve halıda görebilirsiniz.

Artıları:

 • Bir banyo içindeki halı varlığı her zaman yararlıdır. Belirli bir alanı kuru tutmanıza yardımcı olur.

Eksileri:

 • Karoların düzensiz şekli ile, onları uygulamak zor olacaktır.

4. Pastel Fayans

Pastel tonlarda zemin döşeyerek banyonuzun içinde rahatlatıcı bir ruh hali sunun. Örnek resimde ayarlanmıştır. Pembe ve mavi tonları yumuşak ve sıcak bir his yaratmak için kullanılır.

Ayrıca, banyo sahibinin altıgen fayanslarla yaratıcılık kullandığını ve onlardan belirli bir desen yaptığını görebilirsiniz. Sauna ile donatılmış bu banyo için böyle bir yaratıcılık gereklidir.

Artıları:

 • Bu altıgen fayanslar mükemmel boyutta gelir, çünkü düzenlemek kolaydır.

Eksileri:

 • Alanı genişletmesine rağmen, büyük cam kapılar kapsamlı bir temizliğe ihtiyaç duyar. Her iki tarafı temizlemek için çok çaba harcayacaksınız.

5. Donanma Fayans

Nedense, lacivert renkler serin bir ortam yaratır. Bu nedenle, iki mevsim ülkelerinde, bu tonun banyolar için uygulanması tamamen mükemmeldir. Cesur ve güçlü donanma getirilerini sakinleştirmek için, resimde görüldüğü gibi karışıma parlak bir gölge atılmalıdır. Küçük boyuttaki lacivert altıgen fayanslar aynı boyut ve formdaki beyaz fayanslarla sınırlanmıştır.

Belirli beyaz sınırın yanı sıra, krem ​​boyalı duvarlar ve duş odası için beyaz düz metro fayansları ile bir açıklama yapılır. Tabii ki, altıgen fayans kullanma tercihinize göre.

Artıları:

 • Bu banyoda duvar aplikleri için pastel mavi renk seçenekleri sunulmaktadır. Güçlü donanmanın ve sıkıcı beyazın her iki ucunu da karşılar.

Eksileri:

 • Bu minderler işe yaramaz.

6. Çok Renkli Fayans

Bu, banyonuzdaki ruh halini canlandırmak için bir fikir: renkli yapın! Burada bir örnek sunulmuştur. Herkes bu fikri benimseyebilir. Bu banyonun sahibi mobilya yerine duvarlarla oynamaya karar verdiği için kolay ve uygun fiyatlı.

Resimde görüldüğü gibi, küvet alanının üzerindeki duvar tarafı kısmen mavi ve turuncu tonlarda renkli fayanslarla tamamlanmıştır. Duvar yüksekliğinin altından dörtte birine kadar gider. Aynadaki yansımayı görürseniz, duş odasından da geçer.

Bu arada, makyaj alanının yanındaki duvar neredeyse tüm renklerde ilginç boyalarla ‘sıçradı’. İki duvar birbirine uymuyor, ama sanatın yattığı yer burası.

Artıları:

 • Bu renkli banyo fikri sınırsız. İstediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • İçinde hiç sıkıcı olmayacaksın.

Eksileri:

 • Boyalı makyaj alanı duvarını sıçratmamaya çok dikkat etmek gerekir, çünkü ıslak olduktan sonra bir probleminiz olacaktır.

7. Yaratıcı Renk Şemaları

Şimdi, bu banyo için lacivert tonu dahil etmek başka bir fikirdir. Ancak, zemin döşemesi ile oynamak yerine, bu, küvet alanındaki duvara odaklanır ve bununla birlikte beyaz renktedir. Burada uygulandığı gibi pıhtılaşmış fayanslar için, benzer veya daha doğrusu, bunun tam tersini düzenleyebilirsiniz. Sizin zevkinize kalmış.

Önceki lacivert fayans örneğinde bahsedildiği gibi, güçlü ve cesur bir tonu parlak bir tonla birleştirmek oldukça basittir. Böyle bir kombinasyon serin bir nüans yaratır ve böylece içerideyken size rahatlatıcı bir zaman verir.

Artıları:

 • Küvet ortasında tutucu eklenmesi oldukça zekidir. İsteğe bağlı ama kullanışlıdır.

Eksileri:

 • Her iki tarafı da temizlemeniz gerektiğinden cam kapıyı korumak için ekstra çaba gerekecektir.

Orada, 7 çarpıcı banyo fayansı fikirleri var . Fikirleri uygun gördüğünüz şekilde benimseyebilir ve uyarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, üzerinde düşünmeniz gereken bu önemli şeyler vardır. Bunlar fayans işlevi ve tüm banyo temasına uygun. Bundan sonra gelen şey sadece infazdır ve bitti.

Bir cevap yazın