Bahçeniz için 45 harika fikir

Bahar geliyor ve bahçenize bakma zamanı geldi, ama bu arada, neden her şeyin nasıl olacağını planlamıyorsunuz? Burada, ev bahçenizi gerçekten büyülü bir yere dönüştürmenize yardımcı olacak 45 harika ilham fikri getiriyoruz!

Aşağıdaki fotoğraflarda, bahçenizin tasarlanabileceği birçok farklı stil bulacaksınız: Arnavut kaldırımlı yollar ve ışıklar, göletler ve çeşmeler, labirentler ve dama tahtası hücreleri, küçük çalılar ve uzun ağaçlar. En sevdiğiniz görünümü seçin ve planlamaya başlayın! Bazı fikirler size tamamen harika görünebilir, ancak bunları hayata geçirmek için diğerlerinde olduğu gibi aynı şeye ihtiyacınız vardır: bahçe malzemeleri ve uygun bitki türleri.

Bununla tüm aile ile ilgilenebilir veya tavsiyelerde bulunmasına yardımcı olması için bir peyzaj tasarımcısı tutabilirsiniz. Her iki durumda da, kendi küçük bahçenizi tasarlamak harika sonuçlarla sonuçlanabilecek eğlenceli ve zevkli bir deneyimdir! Ne de olsa, taze bir sabahın tadını çıkarmaktan ya da kendi yeşil cennetinizle çevrili parlak bir gün batımını hayranlıkla seyretmekten daha keyifli bir şey olamaz.

Aşağıdaki fotoğrafları görüntülemekten keyif alacağınızı ve aşağıya bir yorum yazarak en çok hangi bahçe fikirlerini beğendiğinizi bize bildireceğinizi umuyoruz.

45 harika bahçe fikri (fotoğraf):

"Nostaljik" bahçe tasarımında kalıntılar Kişisel arsa üzerinde çiçek çardak Bahçeyi süslemek için beton toplar Evin yakınında güzel gölet Bahçede çocuk salıncak Mobil çiçeklik Büyük bir arsanın peyzajı Evin yanında küçük bir bahçe tasarımı İnanılmaz bir bahçeye sahip küçük avlu İç sahanın modern tasarımı Akan derelerle bahçe tasarımı Kuş yuvası ve diğer süslemelerin bulunduğu bahçe Kuşları bahçeye çekecek evler Ağaç parçalarından yapılmış yol Avluda küçük çeşme Küçük Japon tarzı bahçe Bahçedeki bitkiler için fikir Bahçede küçük oyuncak ev Küçük bir arka bahçe için fikir Bahçedeki güzel taşlar Bahçe dekorasyonu olarak sütunlar Eski tarzda küçük arsa tasarımı Güzel saha içi tasarım Evin yakınındaki bahçede küçük labirent Mobilya ve diğer bahçe dekorasyonları İç sahanın sıradışı tasarımı Bir peri masalı tarzında bir veranda için orijinal bir fikir Yerde bölmeler ve fayanslarla bahçe tasarımı Bahçedeki yolların aydınlatılması Bahçede olağandışı bitki dikimi Bahçeyi vazolardaki bitkilerle süslemek Zen'den ilham alan Çin bahçesi Muhteşem bahçeli teras Evin yanında küçük bir bahçe Tarzda bahçe yolu "Hobbit" Bahçede satranç tahtası Bahçe tasarımında muhteşem kapı Evin yakınındaki bahçeyi taşlarla süslemek Verandanızı ve bahçenizi eski şeylerle dekore etmek Şık bir bahçe için fikir Bahçe tasarımında bitkilerle kemer Bahçede dinlenmek için tenha bir yer Dar yolları ve uzun çiçekleri olan bahçe Çin tarzı dar avlu Bahçede vazolar ve çeşme