Baffle sistem asma tavan

Baffle sistem asma tavan yapımı

Baffle sistem asma tavan, dünya standartlarına uygun olarak üretilen ve uygulanan asma tavan tiplerinden biridir. Ülkemizde ve dünyada çok yaygındır ve asma tavan tipleri arasında en çok tercih edilenidir. Dünyada en çok tercih edilen asma tavan tipinin Baffle sistem asma tavan olmasının nedeni; ağırlık hafiftir ve bu nedenle depreme dayanıklıdır. Baffle sistem asma tavan depreme dayanıklı her alanda kolayca uygulanabilir ve kullanılabilir.

Baffle sistem asma tavan, üretilir. Silikon malzemeler içerdiğinden neme ve sıcaklığa karşı çok dayanıklıdır. Bu nedenle, dünya çapında yüksek nem ve sıcaklığa sahip iç mekanlarda sıklıkla kullanılır. Çamaşırhane, hamam, sauna gibi yerlerdir ve sorunsuzca kullanılabilir. Buna ek olarak, Baffle sistem asma tavan malzemeleri fiber özelliklerine sahip oldukları için yangına dayanıklıdır. Bu nedenle, iç alçıpan uygulamalarında yangın durumunda, yangının aniden büyümesi önlenir, bu da alanın tahliyesi sırasında zaman kazandırır.

Baffle sistem asma tavan bir diğer özelliği, uygulamanın yapıldığı alanda ışık sistemi ve düzenlemeye olanak vermesidir. Baffle sistem asma tavan kaplaması sayesinde tavanlara led şerit ışıklar konulabilir ve spot aydınlatma gerçekleştirilebilir. Bu nedenle Baffle sistem asma tavan uygulaması kullanılan alana işlevsellik katar, görünüm açısından estetik yaratır ve oluşabilecek afetlere karşı önlem alınmasına yardımcı olur.

Baffle tipi asma tavan

Baffle tipi asma tavan, bir alanda hoş ve şık bir görünüm sağlamak ve aynı zamanda ses ve ses yalıtımı yapmak için uygulanan dekoratif bir işlemdir. Bu uygulama sayesinde, alan içinde hoş olmayan görünüm önlenir ve göze batan tavan döşemeleri gizlenir. Hoş bir görünüm sağlamanın yanı sıra, temizlenmesi kolay ters tavan uygulamalarının tercihini etkiler.
Baffle tipi asma tavan, petek ters tavan, alüminyum ters tavan, Karolam ters tavan, Baffle tipi asma tavan, metal ters tavan, lamel ters tavan, plastik ters tavan ve akustik ters tavan. Bu tür ters tavanlar alçıpan fiyat durumlarındaki koşullara göre farklılık gösterir.

Baffle tipi asma tavan, dünyanın en yaygın asma tavan tiplerinden biridir. Bu uygulama, hafif olması, tavana yapılan diğer tesisatların kamufle edilmesi, yangına ve depreme dayanıklı olması ve hijyen sağlanması açısından çok avantajlıdır.Baffle tipi asma tavan

Sektörel Baffle tipi asma tavan, tedavi edilecek alanın iç hacmini azaltmadan tavanın yüksekliğini azaltır. Bu nedenle, çok yüksek tavan alanlarında kullanmak yaygındır. Bu Baffle tipi asma tavan uygulaması tavana ulaşmayı ve temizliği kolaylaştırır. Ayrıca, vektörel Baffle tipi asma tavan uygulaması, tavan yüksekliğini düşürdüğü için uygulama alanındaki sıcaklığı kontrol etmeyi kolaylaştırır. Bu durum, alanın ısısı için kullanılan enerjiyi azaltır; bu nedenle ekonomi sağlar.

Baffle tipi asma tavan geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır. Bu asma tavanlar, geri dönüştürülmüş bazal taşların toz haline getirilmesiyle oluşturulur. Rengi beyazdır, ancak tercihe göre renklendirilerek de üretilebilir. Yangına dayanıklıdır ve insan sağlığı için hijyenik bir ortam oluşumunu etkiler.

Baffle asma tavan teknik şartname

Tüm asma tavan çeşitleri ve modelleri gibi, alçıpanın fiyatı da değişir. Fiyat durumu, ters tavan uygulanacak alanın genişliğine, kullanılan malzemelerin farkına, marka tercihine ve tasarımlardaki farklılıklara göre değiştiği için. Bu nedenlerden dolayı, alçıpan fiyatı hakkında net bir fiyat söylemek mümkün değildir.

Alçıpan fiyat durumunun değişkenliğinden en fazla etkilenecek malzeme alanın büyüklüğü ve işçiliktir. Bunun için şirket bir keşif yapacak ve alçıpanın fiyatı netleşecek. Şirket, müşteri memnuniyetini sağlamak için piyasa koşullarına göre en uygun alçıpan fiyat politikasını uygulamaktadır. Bununla birlikte, profesyonel alçıpan asma tavan ustaları ile kaliteli bir uygulama yapılır.
Daha güzel bir iç mekan, daha parlak tavanlar ve daha güvenli, daha sağlıklı ortamlar için alçıpan asma tavan uygulaması önerilir. Bu nedenle, firma size en uygun alçıpan fiyatı ve en uygun tasarımlar konusunda yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın