Athlet kablosuz elektrikli süpürgelerin 10 avantajı

İle kablosuz elektrikli süpürge Yapabilmek yeri bir profesyonel gibi süpür, bir toz zerresi olmayacak ve rekor sürede temiz bir zemine sahip olacaksınız. Fakat kablosuz elektrikli süpürgenin avantajları burada bitmiyorlar, onunla yapabileceğiniz her şeyi keşfedin Atlet elektrikli süpürge.

1. Serbestçe süpürün: torbasız ve kablosuz

İle Atlet elektrikli süpürgeler sınırsız bir şekilde talip edeceksiniz çünkü onların bir çantası yok ni kablo yok. Bu şekilde, farklı odaları vakumlamak için fiş kablosunu değiştirmenin zahmetli işini veya kabloyu vakumlamak yerine zemini vakumlamak için yapılması gereken tipik manevraları unutacaksınız. Ayrıca, her zaman dağınık hale gelen kabloyu çözme zorunluluğunu da unutacaksınız ve kendinizi elektriksiz süpürürken bulacaksınız çünkü kablonun fişi çıkacak kadar gerildi. kablosuz elektrikli süpürgeler ev temizliğinde çok dolaşanlar için idealdir.

2. Tüm yüzeyleri süpürmenize izin verin

Toprak var parke, döşeme, halı, fayans veya fayans, bunları temizleyebilirsiniz. Atlet temizleyici, çünkü fırçalar her türlü zemin için uygundur. Sen de yapabilirsin contaları ve döşemeyi vakumlayın Bu tür yüzeyler için satın alabileceğiniz isteğe bağlı aksesuar seti ile.

3. Mobilyaların altını vakumlayın

Ve zar zor eğilmeden! Athlet elektrikli süpürge fırçası mafsallıdır ve yatay bir konuma yerleştirilmiştir, böylece mobilyanın altını hareket ettirmeden ve eğilmeden vakumlayabilirsiniz. Süper rahat!

Athlet süpürge süpürgeleri ile mobilyaların altını hareket ettirmeden süpürebilirsiniz.

4. Maksimum performans

Sporcu elektrikli süpürgeler, her zaman en yüksek performans seviyesini koruyan SmartSensor Kontrol teknolojisine sahiptir. SensorControl sistemi, hava akışının ne zaman azaldığını algılar ve bir LED aracılığıyla filtrenin temizlenmesi gerektiğini belirtir. Bu sayede cihazın performansı ilk günkü gibi korunur ve her zaman sahip olursunuz. temiz filtre.

5. Daha uzun süre ancak daha az geçişle süpürün

Bu elektrikli süpürgelerin lityum iyon pilleri daha hafif olmalarının yanı sıra daha dayanıklıdır ve sabit bir performansa sahiptir, bu nedenle elektrikli süpürgeyi kullanırken güç kaybetmezler. 25,2 V motorla birlikte piller, 60 dakikaya kadar süpürme * düz evin her yerinde şarj etmeye gerek yok.

Seviye 1: kolay ve uzun süreli temizlik için
Seviye 2: normal temizlik ve standart süre için
Turbo seviyesi: zorlu ve kısa temizlik için

Elektrikli süpürgeyi çok sık şarj etmek zorunda kalmamasına ek olarak, daha az geçişte talip olacaksın sayesinde cepillo AllFloor Yüksek Güç, dakikada 5.000 devire ulaşır. Bu, daha az geçişte kiri süpürmenize ve her tür zeminde mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak tanır.

6. Daha kısa şarj süresi

Bosch olarak evinizi temizlemenin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden ve elektrikli süpürgenize ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilmenin öngörülemez olduğunu bildiğimizden, şarj süresini kısaltmak için çalıştık. Atlet elektrikli süpürge pilleri yaklaşık 3 saat içinde% 80’e kadar şarj olur. Ek olarak, aşırı ısınma veya aşırı yüklenmeden kaynaklanan herhangi bir hasarı önleyen bir elektronik koruma sistemi içerirler; Elektrikli süpürgeyi gece veya evden çıkmadan önce şarj etmek için koyarsanız çok kullanışlıdır.

7. Çok az yer kaplarlar

Sporcu elektrikli süpürgeler, geleneksel elektrikli süpürgelere göre daha az yer kaplar. Dik dururlar ve ek bir tabanları olmadığı için onları süpürgenin kapladığı delikte saklayabilirsiniz.

8. Çok hafif

Atlet elektrikli süpürge sadece 3 kg ağırlığında Bu, ağırlığı elektrikli süpürgenin tutacağında değil alt kısmında olduğundan çok yönetilebilir hale getirir. Kullanırken sahip olduğunuz his, çok hafif olması ve size tam hareket özgürlüğü sunmasıdır.

9. Kolay temizlik

Bununla yüzleşin, süpürmeden sonra yapılacak en tembel şeylerden biri fırçayı temizlemektir. Öyle olsa bile, bu, verimliliğini korumak ve düzgün çalışması için işbirliği yapmak için atmanız gereken çok önemli bir adımdır. Athlet elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda, daha rahat bir temizlik için hem fırça silindiri, toz haznesi hem de filtre ünitesi kolayca çıkarılabilir.

Bosch Athlet süpürge süpürgelerinde kolay temizlik.

10. Sessizce süpürün

Süpürürken bile evinizin huzurunu korumayı sevdiğinizi biliyoruz. Athlet elektrikli süpürge, bunu yapmanıza yardımcı olacaktır çünkü eko pozisyonda 69 dB ile en sessiz olanıdır. Müzikle tam seste nefes aldığınızda bile duymayacaksınız;).

Tüm bu özellikler sizi ikna etmediyse, şimdi fırsatınız var. 100 gün dene. Ve hala ikna olmadıysanız, iade edebilir ve miktarı geri alabilirsiniz. Bu promosyonu keşfedin!

* Kullanım süresi seçilen güce ve modele göre değişir.

Yazar hakkında

'src =