Asma Tavanlar

Mükemmel dekoratif özellikleri ve bugüne kadarki mükemmel performansı sayesinde metal tavanlar, en popüler, onurlu kaplama malzemelerinden biridir. Derecelendirilmiş inşaatçılar ve tüketiciler – şık, dayanıklı, uzun ömürlü, kurulum kolaylığı ve bakım kolaylığı çekerken yatak odası asma tavanları , asma tavan yapılışı , asma tavan 2021 , banyoda asma tavan kullanışlı mı , asma tavan resimli , havuzlu asma tavan , asma tavan karolam modelleri , lineer asma tavan , banyo tavan dekorasyonu,– bu metaller tavanlar her tür ve amaca yönelik binalarda kullanılabilir.

Metal çatı yapmak için en popüler malzemeler alüminyum ve galvanizli çeliktir. Malzeme, galvanizli çelikten yapılmış asma tavanları göstermektedir.

Jebel şirketinin ürün yelpazesindeki soğuk haddelenmiş çelik sac profillerden yapılmış tasarımları vardır ve 7-10 mikron kalınlığında çinko tabakası ile kaplanmıştır. Çelik çatıların imalatında yüksek kaliteli elektrolitik galvaniz çelik kullanılmaktadır. Buhar geçirgen özel bir yapışkan astar ile işlenir ve korozyona dayanıklı ve agresif bir toz boya ile kaplanır. Boya eşit olarak uygulanır ve görsel olarak pürüzsüz bir yüzey oluşturur.yatak odası asma tavanları , asma tavan yapılışı , asma tavan 2021 , banyoda asma tavan kullanışlı mı , asma tavan resimli , havuzlu asma tavan , asma tavan karolam modelleri , lineer asma tavan , banyo tavan dekorasyonu,

asma tavanlar

Galvaniz tavanların uygulamada hemen hemen hiçbir kısıtlaması yoktur. Bant imalatında kullanılan metal, korozyona ve paslanmaya karşı çok yüksek bir korumaya sahiptir ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, ancak bu tür tavanlar yüksek nemde bile monte edilebilir. Çeşitli amaçlar için konut ve kamu binalarını bitirmek için uygundur: tıp ve eğitim kurumları, havaalanları, tren istasyonları, alışveriş ve eğlence merkezleri.

Mukavemet özelliklerinden dolayı, galvaniz çelikten yapılmış tavanlar, alüminyum olanların aksine kesinlikle deformasyona maruz kalmadıkları için spor salonlarında montaj için idealdir.

Jebel hem kasetli hem de galvanizli tavan rafları üretir. Ek olarak, tüm Jebel süspansiyon sistemleri de güvenilirliklerinin mükemmel bir garantisi olan galvanizli çelikten yapılmıştır.

Galvanizli çelik çatıların alüminyuma göre en büyük avantajı düşük fiyatlarıdır. Bu bir bütçe seçeneğidir, orta gelir düzeyine sahip herhangi bir tüketici için uygun ve geniş alanları bitirmek çok karlı. Dezavantajları, bu tavanların daha ağır olması, bu da nakliye ve montaj işlerini biraz daha zorlaştırmasıdır.

Galvanizli asma tavanlar

Çelik çatıların imalatında yüksek kaliteli elektrolitik galvaniz çelik kullanılmaktadır.

Metal asma galvaniz tavanlar pratik olarak sınırsızdır.

Mükemmel dekoratif özellikleri ve mükemmel performans özellikleri nedeniyle metal asma tavanlar, günümüzde en çok aranan kaplama malzemelerinden biridir. Avantajları, inşaatçıların yanı sıra tüketicileri de sınıflandırır – şık, sağlam ve dayanıklı, böylece kurulum kolaylığı ve onlar için bakım kolaylığı sağlar – metal tavanlar her tür binada ve destinasyonda kullanılabilir.