Antalya Asma Tavan Fiyatları

Antalya asma tavan

Her geçen gün gelişen ve değişen iç dekorasyon çeşitliliğinde, en çok asma tavan sistemleri kullanılmaktadır. Antalya asma tavan ses ve ısı yalıtımını sağlayan, taş yünü ve metal kaplamalardan meydana gelen bir taşıyıcı sistemdir. Antalya asma tavan , her alanda kullanılabilen bir yapı olma özelliğine sahiptir. Büro, işyerleri, konferans salonları, alışveriş merkezleri, özel mekânlar gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

İletişim 0545 516 6427

 • antalya asma tavan,
 • alçıpan ustası antalya,
 • metal asma tavan antalya,
 • antalya asma tavan fiyatları,
 • antalya asma tavan modelleri,
 • antalya asma tavan firmaları,
 • antalya asma tavan iş ilanları,
 • antalya banyo asma tavan,
 • antalya asma tavan ustası arayanlar,
 • antalya asma tavan çeşitleri,
 • antalya asma tavancı,
 • antalya asma tavan usta,

 Aşırı neme çok dayanıklı olmadığından mineral içerikli asma tavan sistemleri kullanılmalıdır. Antalya asma tavan ses akustiğini sağlar, ortama daha ferah ve geniş bir görünüm kazandırır. Asma tavanlar hafif ve kolay takılıp sökülebilmektedir. Bunun yanı sıra kötü görünüme neden olabilecek elektrik ve diğer tesisat kalıntılarını da gizleyip temiz ve şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Asma tavanlar uygulanmadan önce mekâna uygun bir plan hazırlaması gerekir. Uygulamada uzun simetrik eksenleri başlangıç olarak tercih edilirse, görsellik olarak daha estetik bir görünüm kazanmaktadır. Boyu 120 cm olan levhalar ikiye bölünür, 50×50 ya da 60×60 cm kere ebadında olan levhalar da yine bölme işlemi sağlanır.

Asma tavana uygulanacak aydınlatma sitemleri ya da yangın uyarı sistemleri gibi malzemeler için de karolaj planı üzerinde tasarlama yapılmalıdır. Tavan kısmında asma tavan levhalarını taşıyabilmesi için metal sistemler oluşturulur. Taşıyıcı askı sistemi, özel gergi ve galvaniz askı şeritlerden meydana gelir. Yay gergi ile uygulama hassas teraziyle dengelenir.

Antalya asma tavan modelleri,

Antalya Tavan dekorasyon uygulamalarında, son dönemlerde en çok kullanılan uygulamalardan biri asma tavanlardır. Normal tavan modelleri yerine bulunduğu ortama kattığı şıklık ve doğal görünümleri nedeni ile her mekânda çok fazla tercih edilmektedir. alçıpan ustası antalya,

Her zevke ve her ortama uygun asma tavanlar uygulanabilmektedir. Mekânların kullanım amacına hizmet edecek binlerce Antalya asma tavan modelleri,modelleri ve renk renk desenler tasarlanabilmektedir. Ev dekorasyonlarında genel olarak daha ferah ve doğal görünümlü tavanlar tercih edilirken, iş merkezleri, toplantı salonları ve oteller de saray havasını kazandıran görkemli tasarımlar tercih edilmektedir.

Binlerce model arasından gökyüzü görünümünde olan tasarımlar sizi açık havada güzel bir günde hissettirirken, gece yıldızlı görünümünde olan tasarımlarda sizi romantik bir geceye götürebilmektedir. Tercihe göre doğa görüntüleri,  bin bir çeşit çiçek bahçeleri ve cıvıl cıvıl kuş desenleri ile bahar esintisi yaratabilirsiniz. Kişisel alanlar ve kurumsal ortamlar için uygun tasarımlarla mekânlarınıza bambaşka bir görsellik kazandırabilirsiniz. Dilediğiniz ortamda kullanmak adına, zevkinize uygun tasarım ve modeller için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Antalya asma tavan modelleri, tasarımları ve modellerine birlikte karar verebilir,  ortamınıza şıklık ve zarafet katmanız da yardımcı olabiliriz. 

Antalya Asma Tavan Modelleri

Birbirinden şık ve ihtişamlı asma tavanlar, teknoloji ve yenilikçi fikirler sayesinde oldukça farklı görsel sunumlara ev sahipliği yapmaktadır. Dilediğiniz her mekân için özel olarak tasarlanan alçıpan asma tavan modelleri, her zevke hitap edebilecek geniş bir yelpazeyi içermektedir. Farklı tasarımlardaki aydınlatma sitemleri ile birlikte muhteşem bir uyum sağlayan asma tavanlar, bulunduğunuz ortama ferahlık ve estetik bir güzellik katacaktır.

 Asma tavanlar, son dönemlerde ilgi çekici tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. En dikkat çekici model, içe yuvarlak olarak tasarlanmış modeldir.  Bu tasarım bulunduğu ortama daha geniş ve daha ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Bunun yanı sıra dikdörtgen, kare veya tavanın şekline uygun birçok tasarım bulunmaktadır. Alçıpan asma tavanlarda kullanılan, özellikle spot ışıklar veya ışık bandı gibi birçok aydınlatma sistemi ile de mekânlarınıza şıklık kazandırabilirsiniz.

Asma tavanlar alçıpan dışında, taş yünü, metal, alüminyum, plastik gibi birçok malzemeden üretilebilmektedir. İç dekorasyonlara bambaşka bir görsellik katan asma tavanlar, zevkinize ve tavanın modeline uygun şekilde, birbirinden farklı tasarımlar ve aydınlatma sistemleri ile ortamda otantik veya romantik bir hava yaratabilmektesiniz. Modern çizgiler ve tasarımlarla asma tavanlar artık mekânların vazgeçilmez unsurlarından olmuştur.

antalya asma tavan,
alçıpan ustası antalya,
metal asma tavan antalya,
antalya asma tavan fiyatları,
antalya asma tavan modelleri,
antalya asma tavan firmaları,
antalya asma tavan iş ilanları,
antalya banyo asma tavan,
antalya asma tavan ustası arayanlar,
antalya asma tavan çeşitleri,
antalya asma tavancı,
antalya asma tavan usta
antalya asma tavan,
alçıpan ustası antalya,
metal asma tavan antalya,
antalya asma tavan fiyatları,
antalya asma tavan modelleri,
antalya asma tavan firmaları,
antalya asma tavan iş ilanları,
antalya banyo asma tavan,
antalya asma tavan ustası arayanlar,
antalya asma tavan çeşitleri,
antalya asma tavancı,
antalya asma tavan usta

 Mekânlarınızın daha özel ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız bileri arayarak detaylı bilgiye ulaşıp bilgi alışverişinde bulunarak istediğiniz modelleri belirleyebilirsiniz. Farklı sunumlar, farklı modeller ve birbirinden güzel fikirlerle tasarlanmış Antalya asma tavan çeşitleri, dilediğiniz her yerde tercih edebilir ve ortamınıza muhteşem bir görsel şölen katabilirsiniz. Bizlere ulaşarak asma tavanla alakalı beklentileriniz ve fikirlerinizi paylaşabilir ve en uygun modelleri zevkinize uygun şekilde yaptırabilirsiniz.

“Antalya Asma Tavan Fiyatları” için 3 yorum

 1. Geri bildirim: Alçıpan Ustası Antalya | Elpars Dekor

 2. Geri bildirim: En İyi Taşyünü Asma Tavan Sistemleri | Elpars Dekor

 3. Geri bildirim: Asma Tavan Çeşitleri Antalya | Elpars Dekor

Bir cevap yazın