Antalya Asma Tavan Firmaları

Asma Tavan Modelleri Ev İçin
Antalya asma tavan firmaları ilk önce ,Alçı tavanlar her türlü odayı ve amacı etkili bir şekilde dekore edebilir. Hem kamu kurumlarında hem de konutlarda kullanılırlar.

Bu yazıda, bu tavan dekorasyon yöntemini olabildiğince açıklamaya çalışacağız.

 • antalya asma tavan,
 • alçıpan ustası antalya,
 • metal asma tavan antalya,
 • antalya asma tavan fiyatları,
 • antalya asma tavan modelleri,
 • antalya asma tavan firmaları,

Alçıdan tavan yapmaya karar verirseniz, panellerin birkaç çeşidi olduğunu bilmeniz gerekir. Böylece, ışık ve standart olarak ayrılırlar. Hafif numunelerin üretimi için, gözenekli granüllerin eklenmesi ve özel odalarda kurutma gibi özel teknolojiler kullanılmaktadır.

ALÇI TAVANLARIN AVANTAJLARI

Şimdi alçı tavanların gurur duyabileceği başlıca avantajları tanıyalım:

 • Yüksek nem direnci . Bu nedenle, alçıpan tavanlar, örneğin banyolarda veya yüzme havuzlarında yüksek neme sahip odalarda bile kurulabilir . 
  Hafif paneller, suya doğrudan daldırmaya bile dayanabilir.

Tavsiye: Hafif tahtalar alırken, satıcıya nem direncinin seviyesini sorun. Gerçek şu ki, tüm modellerin bu özelliği yoktur.

 • Ekolojik uyumluluk . Alçı, herhangi bir toksin yaymayan doğal bir doğal malzemedir. 
  Sonuç olarak, kullanımı sağlık kurumlarında bile kullanıldığından sağlık açısından zararlı değildir.


Asma tavan modelleri ev için Faydaları

Hacimli plakaların kullanımı, alanı görsel olarak genişletmenize izin verir.

 • Işık yansıması . Alçının tavanı% 85’ten fazla bir ışık yansımasına sahiptir. Bu, sahiplerini gündüz ek aydınlatma uygulamak zorunda kalmadan kurtarır.
 • Ses yalıtımı . Bu tavanlar odanın ses geçirmezliğini arttırır. Plakaları alırken, pürüzsüz numunelerin sesi yansıttığı ve delikli malzemenin onu emdiği gerçeğine dikkat etmek gerekir.
 • Ateş direnci . Alçı yanmaz bir malzemedir. Yüksek yangın güvenliği gereksinimleri olan binalarda bile kullanılabilir.
 • Görünüş . Alçı tavanların tasarımı, herhangi bir odayı dönüştürmenize izin verir. Onların yardımlarıyla, en cesur tasarım fikirlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Antalya asma tavan firmaları


Alçıpan Modelleri İki seviyeli tavanlar odaya ek bir hacim kazandırır ve odanın şeklini tam anlamıyla tanımanın ötesinde değiştirmenize izin verir, böylece iç mekanı zengin ve rafine hale getirir. Tavan tasarımının karmaşıklığı ve tuhaflığı sadece hayal gücünüze bağlıdır! Bu tavanlar her şeyden önce dikkat çekicidir ve misafirlerin dikkatini çeker!

Antalya asma tavan firmaları

Süslemede keskin yükselmeler veya pürüzsüz esnek çizgiler, ankastre lambalar veya sıra dışı renkler – dekorun tüm bu özellikleri alçıpanın yardımıyla gerçekleştirilebilir. Tavanın geometrisi herhangi bir şekil oluşturmanıza izin verir: köşeler, eğriler, kavisli ve kırık çizgiler. Odanın iç kısmına bağlı olarak, tavanlar da boya veya sıva kalıplama ile dekore edilebilir. 

Yükseklik farklılıkları ve yetkin aydınlatma sayesinde, oda alanını imar etmek için ek bir yöntem olarak kullanılabilirler. Ve sadece özel dikkat etmek istediğiniz bireysel eşyalarınızı vurgulayabilirsiniz: yatak, bar , masa.


Alçıpan tavanlarda aydınlatma tasarımı

Tasarımcı aydınlatmanın ana işlevi aydınlatma bile değil, odada özel bir ruh hali ve hoş bir atmosfer yaratıyor. Tasarımı için birçok seçenek var, ancak LED’ler ve LED şeritler en popüler olanı. Tavanın derinliğini görsel olarak arttıran ve sözde “yükselen” bir etki yaratan yumuşak bir üniforma aydınlatma sağlarlar. Kızdırma ve şekillerin farklı renklerini bir araya getirerek, kendi benzersiz tasarımınızla gelebilirsiniz. Tasarım aydınlatma türleri:

Standart . Bu arkadan aydınlatma, performans açısından basittir: lambalar ve standart askılı armatürler için yeterli basit tavan lastikleri.

antalya asma tavan,
alçıpan ustası antalya,
metal asma tavan antalya,
antalya asma tavan fiyatları,
antalya asma tavan modelleri,
antalya asma tavan firmaları,
antalya asma tavan,
alçıpan ustası antalya,
metal asma tavan antalya,
antalya asma tavan fiyatları,
antalya asma tavan modelleri,
antalya asma tavan firmaları,

Hedef . İmar alanı için uygun, odanın farklı bölümlerini görsel olarak birbirinden ayıran. Örneğin, aktif bir eğlence alanında, ışık daha parlak hale getirilebilir ve gevşeme bölgesinde – boğuk sesler ve yumuşak ışık.

antalya asma tavan,
alçıpan ustası antalya,
metal asma tavan antalya,
antalya asma tavan fiyatları,
antalya asma tavan modelleri,
antalya asma tavan firmaları,
antalya asma tavan,
alçıpan ustası antalya,
metal asma tavan antalya,
antalya asma tavan fiyatları,
antalya asma tavan modelleri,
antalya asma tavan firmaları,

Dekoratif . Antalya asma tavan firmaları Parlak zıt renkler veya taşmalarla hafif bir ışık: iyi düşünülmüş aydınlatma, odanın ve dekor elemanlarının mobilyalarıyla uyumlu hale getirilerek, iç mekanda ve şenlik havasında ihtiyaç duyduğunuz atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

“Antalya Asma Tavan Firmaları” için 1 yorum

 1. Geri bildirim: Antalya Asma Tavan İş İlanları | Elpars Dekor

Bir cevap yazın