Amerikan buzdolabına kimin ihtiyacı var?

Kendinizi o önemli anda bulursanız, yeni bir buzdolabı satın al, sabırsızlanmamanızı ve olası tüm seçenekleri sükunetle düşünmenizi öneririz. size en uygun olanı seçin.

Mevcut tüm olanaklar dahilindebugün hakkında konuşacağız amerikan buzdolapları. Büyük boyutları onları büyük aileler için mükemmel buzdolabı.

Fakat, neden biliyormusun?

Amerikan buzdolaplarının avantajları

Ayda bir kez yapanlardan mısınız? O zaman her şeyin sığacağı bir buzdolabına ihtiyacınız var. Amerikan buzdolapları normal soğuk bölgeye sahiptir ve VitaFresh alanıbir yandan et ve balık, diğer yandan meyve ve sebzeleri depolamak için tasarlanmıştır. Yanında dondurucu, bu buzdolabı modelinde her zamanki gibi iki kat daha büyük.

Büyük miktarda alım yaparsanız, yiyeceğin mümkün olduğu kadar uzun süre taze kalması çok önemlidir. Bosch olarak bizde VitaFresh teknolojisi, bu senin üç katına kadar taze yiyecek. Yemeğinizin daha uzun süre saklanacağı satın alma ile istediğiniz kadar ileri görüşlü olabilirsiniz.

Size en uygun buzdolabını satın alın

No Frost Teknolojisi

Dondurucuyu çözmeyi unutun. No Frost teknolojisi Bu frigoların buz tabakalarının oluşmasını önlediği, enerji verimliliğini artırdığı ve garantiler sıcaklık kararlılığı gıdanın korunmasını uzatmak için.

Genellikle evde misafirleriniz varsa, o buz ve su sebili buzdolabı tam size göre. İster her pazar günü aile yemeği düzenleyenlerden olun, ister her cumartesi oturma odasını partiye dönüştürenlerden olun, bardağınız için her zaman buz olacak 😉 Sıcak aylarda vücudunuz yoğun ve sürekli sıvı alımını takdir edecek.

Diğer özelliklerinden biri de Ev Baryani kapıyı açmadan şişelerin bulunduğu bir buzdolabının bulunduğu bir alana ulaşma imkanı ve böylece enerji tasarrufu. Sadece bir pencere açmalı ve ne istersen kendine yardım etmelisin.

Diğer Bosch cihazlarında olduğu gibi, Home Connect teknolojisi Amerikan buzdolabınızla ve nerede olursanız olun cep telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol edin. Bölmelerin sıcaklığını ayarlayabilecek, bir sezon boyunca dışarıda olduğunuzda buzdolabınızın gereğinden fazla tüketmediğini kontrol edebilecek, kapıyı açık bıraktığınızda bildirim alabileceksiniz … Ayrıca yiyecek saklama konusunda kılavuzun yanı sıra kılavuza da başvurabileceksiniz. Telefonunuzdan talimatlar.

Sen de aşık oldun, değil mi? 🙂

Yazar hakkında

'src =