Ahşap Sundurma Salıncak

Bu çarpıcı sundurma fikirleri, sundurmanın mahallenizde çıkmasını sağlayacaktır. ahşap salıncak Çok uzun bir odun yapacak ve üstüne tünemiş oldukça bir çelenkle, sundurmanızı veya giriş yolunuzu çok daha güzel hale getirmeniz muhtemeldir.Ahşap Sundurma Salıncak Bir sundurma, zaman ayırmak için harika bir yerdir.

Önceden tasarlanmış bir plandan basit bir tane oluşturmak istiyorsanız ve temel marangozluk becerileriniz varsa, bu makul bir ahşap salıncak girişimidir. Profesyonellerin yardımını istemeyebileceğiniz kolay bir DIY projesidir. Şık ve eşsiz ve kesinlikle her yere sığacak.

Bu kalın, yatay korkuluk planı, kalın ahşap parçalarını içerir. Bir dış mekan palet çubuğunun nasıl yapılacağını bulmak, dış mekan mobilya koleksiyonunuzu bitirmek için en iyi DIY veranda mobilya projesidir. Fikrimi istiyorsan bu korkuluk fikri gerçekten temiz.

Belki çok fazla ön sundurmanız yok, ya da belki de verandada odanız yok. Güverteyi henüz kınamayın, size yeterli gizlilik sağlamak için güverte etrafındaki ahşap kafes ekranını inşa edebilirsiniz. Bu sundurma salıncak tamamen muhteşem.

Talimatlar burada. Adım adım eğitim size yardımcı olmak için burada. Bir planınız tamamlandığında yerel yükleniciyle veya bölgesel donanım mağazanızdaki profesyonellerle konuşun.

Ahşap salıncak

Bir cevap yazın