Ada mutfak davlumbazları: sizinkini seçin!

Amerikan filmlerinin veya dizilerinin birçok evinde göründüklerini gördünüz mü? büyük mutfaklar, ortada büyük bir tezgah ile? Ünlü hakkında ada mutfakları. Neye sahip olmak istersiniz? Bugün açıklayacağız ada mutfakları nedir ve çok önemli ada için ne tür mutfak davlumbazları ihtiyaçlarınıza daha iyi uyarlanabilir. Bizimle gelebilir misin

Ada mutfağı nedir?

Mutfak adaları, sizin gibi yemek yapmayı seven çoğu insanın büyük hayalidir. Bunlar boşluklar daha düzenli bir şekilde çalışmanıza izin verecekler, stresten uzak ve lezzetli tarifler hazırlamak için bolca yer var.

Bu ferah odalar, emrinizde çok fazla alan olmasıyla yemek pişirmenize olanak sağlarken, ek olarak, ev Aletleri ve Gereçler mutfak ulaşmak için. Ayrıca mutfak adaları sayesinde şunları yapabilirsiniz: ailenle kendi mutfağında yemek ye. Mutfaktaki bir ada da mutfak eşyaları iç çekmecelerinde saklamaya hizmet ediyor.

Mutfak adaları genellikle dikdörtgendirler ve geleneksel tezgahın önünde bulunurlar. Mutfakta daha geniş bir çalışma yüzeyine izin verir ve aynı zamanda bir masa görevi görür. Ayrıca evinize bir ayrıcalık ve sofistike dokunuş katmanıza da olanak tanırlar.

Evinize bir ada mutfağı kurarken göz önünde bulundurmanız gereken hususlardan biri, havalandırma. Mutfaklarda tipik olana ek olarak Çıkarıcı davlumbazlargenellikle vardır tavan vantilatörleri -mutfak tavanına gömülü olan- veya tezgah üstü aspiratörler – Doğrudan kaynaktan duman ve kokuları çekmek için pişirme bölgesinin içine, yanına veya arkasına monte edilir. Ada tipi bir mutfak için bu tip havalandırma çözümleri yeterli olmayacaktır.

Mutfağınıza bir ada koymaya karar verirseniz, bir tane bulmanız gerekeceğini aklınızda bulundurmalısınız. ekstra havalandırma çıkışı. Bu nedenle, mutfaktan gelen kokuların ve dumanın evin her tarafına dağılmasını önlemek için bir adaya davlumbaz yerleştirmek en iyisidir.

Bu nedenle, seçimlerimize bir göz atmanızı öneririz. ada davlumbazlar. Bir tasarım için ideal havalandırma çözümüdür. açık mutfakpişirme bölgesinin duvarın yanında bulunmadığı ve bu nedenle tezgah üstü aspiratörün kullanılamadığı durumlarda.

Bosch ada davlumbazlar doğrudan tavana monte edilir mutfaktan, adada asılı veya gerçek tavan çıkarıcılar olarak tamamen entegre.

Ada tipi davlumbazlar aşağıdakiler için mükemmel bir seçenektir: o amerikan tarzı mutfaklar pişirme alanı ve ocağın duvarlardan uzakta, genellikle mutfağın ortasında yer aldığı.

Bosch ada davlumbazlarının bir diğer avantajı da verimli teknoloji. Ortamdaki kiri algılayan ve gerekirse kaputu etkinleştiren sensörler içerirler. ek olarak motor EcoSilence onları çok sessiz, güçlü, etkili ve dayanıklı davlumbazlar yapar. Davlumbazınızın çalıştığını pek bilmeyeceksiniz!

Bosch 6 Serisi ada davlumbazları ayrıca dahil edin sensör PerfectAir her an dumanın yoğunluğunu ve kalitesini otomatik olarak ölçer. Bu şekilde hem enerji tasarrufu yapmak hem de mutfaktaki gürültüyü azaltmak mümkün.

Artık ada mutfaklarının ne olduğu ve ne tür ada mutfak davlumbazlarının mevcut olduğu hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuza göre … hangisini tercih edersiniz? Hangisini seçeceğinizi hala bilmiyorsanız, şu makaleyi okumak isteyebilirsiniz: en iyi davlumbaz nasıl seçilir. Ve hala sorularınız varsa veya bir yorum yapmak istiyorsanız, bize bir mesaj bırakarak veya sosyal ağlarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebileceğinizi zaten biliyorsunuz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =