Açık hava trendi Pergolalar Verandalar ve Teraslar

Dışarıda yaşamak ve zamanımızın çoğunu evlerimizin dışında geçirmek sahip olabileceğiniz en büyük lükslerden biridir.

İşte Pergolalar, Sundurmalar ve Teraslar evlerimizde.

Bu aylarda bir şey öğrendiysek, dışarıda olmak vazgeçemeyeceğimiz bir ayrıcalıktır.bahçe pergola modelleri , bahçe pergole modelleri , balkon üstü tente , bahçe tente sistemleri,

Sıcak yazların, ılıman ilkbaharların ve sonbaharların ve gündüz saatlerinde soğuk ama parlak kışların tadını çıkardığımız İspanya’da yaşıyoruz.

Bu, dünyanın neredeyse hiçbir yerinde olmadığı gibi burada, evlerimizin dışında yılda birçok saatin tadını çıkarabileceğimiz anlamına gelir.

Duna Atlántida EVLERİ Evi
bahçe pergola modelleri , bahçe pergole modelleri , balkon üstü tente , bahçe tente sistemleri,

Müşterilerimiz bizden dış mekanların tadını çıkarmak için yeni alanlar talep ediyorlar. teraslar, pergolalar, sundurmalar, vb. Evlerin kullanılabilir yüzeyini genişleten ve açık alanlardan keyif almamızı sağlayan siteler.

Evler, alanlarının genişlediğini görüyor, yaşanabilir yüzeylerde kazanıyoruz ve bu, başka kullanımlara sahip olmamıza ve aksi takdirde boşa harcayacağımız alanların tadını çıkarmamıza izin veriyor.

Açık havanın tadını çıkarın

Gözlemlediğimiz bu üstel talebe dayanarak, evlerimizde kullanım ve keyfi için standart olarak yeni alanlar ekledik.

Kuşkusuz yaz aylarında verandalarda kahvaltı yapın, ayın ve yıldızların ışığında yemek yiyin, ilkbahar ve sonbahar aylarında öğle yemeği yiyin, yazın güneşin tadını çıkarın veya günlerin merkezi saatlerinde kitap okuyun kış, bu mekanlarda artık çok daha fazla tadına varılabilecek zevklerdir.

Bir ev seçerken sadece evin iç yararlı alanını satın almakla kalmıyoruz ve bu çok daha önemli, açık alanlardan hoşlanıyoruz, ancak korumalı, izole ve evin dışından bağımsız.bahçe pergola modelleri , bahçe pergole modelleri , balkon üstü tente , bahçe tente sistemleri,

Müşteriler yürüyebilecekleri, yemek yiyebilecekleri, güneşlenebilecekleri, sohbet edebilecekleri veya sadece bir kitap okuyabilecekleri veya cep telefonlarına danışabilecekleri yeni temiz ve yürünebilir alanlar arıyor.

Bir arsa ile tek ailelik bir evde yaşamaya karar veren kişi şüphesiz dışarıya açılan açık alanlardan en büyük keyfi arıyor.

İle evler pergolalar, sundurmalar veya teraslar mimari olarak kesinlikle kazanıyorlar.

Çok daha çekici ve zariftirler ve evinizden çok daha fazla keyif almanızı sağlar. Ara odalar oldukları için evin iç mekanı ile dışarısı arasında geçiş yaparlar.

Ev kataloğumuza girin ve yaptığımız dönüşümün tadını çıkarın, evlerimiz büyüdü, yaşam alanları arttı, şimdi çok daha zarifler ve kullanım ve eğlence için daha fazla alan sunuyoruz.

Ayrıca, bir sundurma, pergola veya yeni bir teras alanı Evinizin maliyeti, inşa edilen evin metrekare başına maliyetinden daha düşük olacaktır.

Tereddüt etmeyin, kayıt olun açık hava trendi Temiz havanın tadını çıkarmak için üye olun, bu unsurlardan birini evinize dahil etmeyi unutmayın, hayal ettiğinizden çok daha azına hayal bile edemediğiniz yeni bir alanı keşfedeceğinizi göreceksiniz.bahçe pergola modelleri , bahçe pergole modelleri , balkon üstü tente , bahçe tente sistemleri,