75 + EV DEKORASYON İPUÇLARI ÜST TASARIMCILAR

Hayallerinizdeki evi yaratmak için ilham kaynağı.

Evimiz, zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz yer, bu yüzden alanı her zaman daha rahat ve keyifli hale getirmek istiyoruz. Bu 75+  tasarım fikri  , az yer olsa bile evlerin iç mekanını nasıl geliştirebileceğimizi gösteriyor.

Asılı kitap rafları, taşlarla süslenmiş duvarlar, birkaç çekmeceli merdivenler, farklı ışıklar – bunlar, evi dekore etmek, yerden tasarruf etmek veya sadece diğer evlerden ayırmak için kullanabileceğimiz birkaç fikirdir.

Dekoratif objelerden porselen karo tanımına kadar bir ortam yaratırken detayları seçmek saf bir zevktir. Bazı basit dekorasyon ipuçlarıyla, örneğin odanın dekorasyonunda işlevsellik, pratiklik ve zarafeti birleştirmek mümkündür .

Çok yönlü, dayanıklı ve dayanıklı olduklarından, porselen karoların güzel ve hoş bir ortam yaratmak için temel parçalar olduğunu hatırlatarak. Ve en iyi yanı, alanları alıcı, konforlu ve rahat hale getirmek için çok çeşitli renk ve dokuların olmasıdır.

Odaların çoğu mimari projenin bir parçası olduğu için, ana amacın çevreleri uyumlu hale getirmek, birbirleriyle konuşturmak olduğunu akılda tutmak gerekir. Ama nereden başlamalı? Ne dikkate alınır? 75+ salon dekor ipuçlarımıza göz atın!

Bir cevap yazın