64 Beyaz Salon Fikirleri

Bir oturma odası, herhangi bir evde önemli bir bileşendir. Bir rahatlık, sevimli ve hoş bir tasarım hissi veriyor. Sadece bu nedenlerle, oturma odası tamamlayıcı olduğu için evdeki herkes için rahat ve keyifli bir mekandır. Bu yüzden bu beyaz oturma odası fikirlerini aydınlatıyoruz!

Evin bu bölgesinde karma bir ortam yaratmanın bir yolu tamamen beyaz bir dekora sahip olmaktır. Çok steril görünmemesi için çeşitli dokular, desenler ve beyazın hafif varyasyonlarını tanıtın. Kaşmir atışı, beyaz keten kanepe ve tüylü vurgu halısı tek renkli bir görünüme derinlik katacak.

Düzgün uygulandığında, beyaz bir palet bir odadaki alanı açabilir ve mobilyaların, sanatın ve aksesuarların gerçekten parlayabileceği bir temel sağlayabilir. Aşağıda renkle yükselmeyebilecek, ancak kesinlikle oturma odası dekorunuza pizzazz katacak yedi beyaz oturma odası tasarım fikri bulacaksınız.

Beyaz oturma odası: sizin için özel tasarımlar

1. Oturma odanızda tuğlaya maruz kalırsanız, neden beyaz boya ile renklenmiyorsunuz? Maruz kalan tuğlaları beyaza boyamak, rahatlamak ve yumuşak mobilyalar üzerinde rahatlamak için aydınlanmış, zorlu bir alan yaratacaktır. Ambiyansa derinlik katmak için bir hayvan derisi halı ekleyin.

2. Zemin ve duvarlara sahip tamamen beyaz oturma odası, dekorunuzu parlatmak için mükemmel bir palettir. Eğer sofistike olmayı tercih ediyorsanız, altın kırpma ekleyin. Örneğin, wainscoting duvar dekorunun bir parçasıysa, kalıplamada altın boya kullanın.

3. Beyaz oturma odası ayarınızı kirli beyaz bir tonda birçok yastık, atar, geniş yer yastıkları ve tüylü halı ile yastıklayın.

4. Doğal krem, ekru ve beyaz tonlarını içeren nötr tonlardan oluşan bir palet kullanın. Pişmiş toprak ve ahşap tonlarında aksesuarlarla süsleyin. Farklı dokular sıcaklık ve entrika katıyor.

5. Tek renkli bir temayı sürdürmek için, sanatsal duvar asmalarını, raflara veya masalara orijinal bir nesne koleksiyonu yerleştirerek minimalist bir dekora doku ve derinlik katın ya da hasır, bambu ve diğer doğal liflere mobilya parçaları ekleyin.

6. Hatta alışılmadık tarzı bile beyaz salon görünümü çalışabilir. İstediğiniz bir vurgu rengini seçerek, tamamen beyaz bir oturma odası dekoruna başka bir boyut ekleyebilirsiniz. Yastıklar gibi aksesuarlarda masmavi veya havuç gibi zengin bir renk veya dekorunuzdaki zing’i ortaya çıkarmak için çizgili vurgu halısı seçin.

7. Tamamen beyaz bir oturma odası size sinirlilikler verirse, beyazları hafif pastellerle karıştırarak yumuşak bir çekicilik ekleyerek dinamikleri değiştirin. Cilalı parke döşeme parlayan ile bir çift gördüm. Parke döşemeniz de beyazsa, şeritlere pastel bir halı ekleyin. Gösterişsiz hasır parçalar ekleyerek doku ile derine inin. Ya da pastel renkte bir osmanlı ekleyin.

Bir cevap yazın