Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

64 Beyaz Salon Fikirleri

Bir oturma odası, herhangi bir evde önemli bir bileşendir. Bir rahatlık, sevimli ve hoş bir tasarım hissi veriyor. Sadece bu nedenlerle, oturma odası tamamlayıcı olduğu için evdeki herkes için rahat ve keyifli bir mekandır. Bu yüzden bu beyaz oturma odası fikirlerini aydınlatıyoruz! Evin bu bölgesinde karma bir ortam yaratmanın bir yolu tamamen beyaz bir dekora sahip olmaktır. Çok steril […]

23 Haziran 2020 - 8:56 'de eklendi ve 279 kez görüntülendi. A+A-

64 Beyaz Salon Fikirleri

Bir oturma odası, herhangi bir evde önemli bir bileşendir. Bir rahatlık, sevimli ve hoş bir tasarım hissi veriyor. Sadece bu nedenlerle, oturma odası tamamlayıcı olduğu için evdeki herkes için rahat ve keyifli bir mekandır. Bu yüzden bu beyaz oturma odası fikirlerini aydınlatıyoruz!

Evin bu bölgesinde karma bir ortam yaratmanın bir yolu tamamen beyaz bir dekora sahip olmaktır. Çok steril görünmemesi için çeşitli dokular, desenler ve beyazın hafif varyasyonlarını tanıtın. Kaşmir atışı, beyaz keten kanepe ve tüylü vurgu halısı tek renkli bir görünüme derinlik katacak.

Düzgün uygulandığında, beyaz bir palet bir odadaki alanı açabilir ve mobilyaların, sanatın ve aksesuarların gerçekten parlayabileceği bir temel sağlayabilir. Aşağıda renkle yükselmeyebilecek, ancak kesinlikle oturma odası dekorunuza pizzazz katacak yedi beyaz oturma odası tasarım fikri bulacaksınız.

Beyaz oturma odası: sizin için özel tasarımlar

1. Oturma odanızda tuğlaya maruz kalırsanız, neden beyaz boya ile renklenmiyorsunuz? Maruz kalan tuğlaları beyaza boyamak, rahatlamak ve yumuşak mobilyalar üzerinde rahatlamak için aydınlanmış, zorlu bir alan yaratacaktır. Ambiyansa derinlik katmak için bir hayvan derisi halı ekleyin.

2. Zemin ve duvarlara sahip tamamen beyaz oturma odası, dekorunuzu parlatmak için mükemmel bir palettir. Eğer sofistike olmayı tercih ediyorsanız, altın kırpma ekleyin. Örneğin, wainscoting duvar dekorunun bir parçasıysa, kalıplamada altın boya kullanın.

3. Beyaz oturma odası ayarınızı kirli beyaz bir tonda birçok yastık, atar, geniş yer yastıkları ve tüylü halı ile yastıklayın.

4. Doğal krem, ekru ve beyaz tonlarını içeren nötr tonlardan oluşan bir palet kullanın. Pişmiş toprak ve ahşap tonlarında aksesuarlarla süsleyin. Farklı dokular sıcaklık ve entrika katıyor.

5. Tek renkli bir temayı sürdürmek için, sanatsal duvar asmalarını, raflara veya masalara orijinal bir nesne koleksiyonu yerleştirerek minimalist bir dekora doku ve derinlik katın ya da hasır, bambu ve diğer doğal liflere mobilya parçaları ekleyin.

6. Hatta alışılmadık tarzı bile beyaz salon görünümü çalışabilir. İstediğiniz bir vurgu rengini seçerek, tamamen beyaz bir oturma odası dekoruna başka bir boyut ekleyebilirsiniz. Yastıklar gibi aksesuarlarda masmavi veya havuç gibi zengin bir renk veya dekorunuzdaki zing’i ortaya çıkarmak için çizgili vurgu halısı seçin.

7. Tamamen beyaz bir oturma odası size sinirlilikler verirse, beyazları hafif pastellerle karıştırarak yumuşak bir çekicilik ekleyerek dinamikleri değiştirin. Cilalı parke döşeme parlayan ile bir çift gördüm. Parke döşemeniz de beyazsa, şeritlere pastel bir halı ekleyin. Gösterişsiz hasır parçalar ekleyerek doku ile derine inin. Ya da pastel renkte bir osmanlı ekleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Modern TV masa modelleri Modern TV masa modelleri

Tüm evlerimiz, ailenin tüm üyeleriyle birlikte sosyalleşme, aile toplantıları ve benzerleri için bir araya geldiği her şekil ve boyutta...

100+ En İyi Kırmızı Salon İç Tasarım Fikirleri 100+ En İyi Kırmızı Salon İç Tasarım Fik...

Kim kırmızı bir sıçramaya ihtiyaç duymaz? Kırmızı oturma odaları ve tasarım fikirleri mi arıyorsunuz? 100’den fazla res...

2020 için 50 En İyi Salon Tasarım Fikirleri 2020 için 50 En İyi Salon Tasarım Fikirl...

Evde birkaç oda, misafirleri eğlendirmek, tüm aile ile bir film izlemek veya kitap okurken dinlenmek için genellikle bir alan olarak ku...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ