45 fotoğrafa bak modern seçenekler

Oturma odası, ocağın merkezidir. Bugün Dekorin, bu oda için mobilyalara odaklanacak ve size oturma odasında bir gardıropun nasıl olabileceğini anlatacak ve size 45 fotoğraf fikri sunacak. Bu odada tüm aile keyifli bir eğlence ya da acil konuların tartışılması için bir araya geliyor. Oturma odası, misafirlerle tanışmak ve arkadaşlarla eğlenmek için bir tören odasıdır. Buna dayanarak, herkes onu modern, güzel, rahat ve ilginç bir şekilde düzenlemeye çalışıyor. Bunu yapmak için oturma odasının iç tasarımını yaratacak şık, işlevsel ve konforlu mobilyalar seçmeniz gerekiyor.

oturma odasında gardırop, fotoğraf 1

oturma odasında gardırop, fotoğraf 2oturma odasında gardırop kaydırağı, fotoğraf 3oturma odasında dolap, fotoğraf 4oturma odasında camlı dolap, fotoğraf 5oturma odası için gardırop fotoğrafı, fotoğraf 6oturma odasında dolaplar fotoğrafı, fotoğraf 7oturma odasında dolaplar fotoğrafı, fotoğraf 8oturma odasında dolaplar fotoğrafı, fotoğraf 9

Oturma odasında olası gardırop seçenekleri

Oturma odası için bir gardırop seçerken, tüm gereksinimlerimizi karşılayacak ve odanın imajını tamamlamaya yardımcı olacak birini seçme göreviyle karşı karşıyayız. Olası seçenekler şunlardır:

 • sürgülü kapılı gardırop;
 • menteşeli kapılı gardırop;
 • gardırop duvarı;
 • tam duvar dolabı;
 • köşe dolabı;
 • cam vitrin dolabı;
 • asma dolaplar.

Ardından, Dekorin size listelenen seçeneklerden bazıları hakkında daha fazla bilgi verecektir.

modern tarzda bir fotoğrafta oturma odasında gardıroplar, fotoğraf 10

oturma odası için gardırop vitrini, fotoğraf 11oturma odası için cam vitrin dolabı, fotoğraf 12oturma odasında gardırop, fotoğraf 13gardıroplu oturma odası için duvar, fotoğraf 14oturma odasında gardırop, fotoğraf 15modern tarzda bir fotoğrafta oturma odasında gardıroplar, fotoğraf 16oturma odasında camlı dolap, fotoğraf 17oturma odası için gardırop fotoğrafı, fotoğraf 18

Oturma odasında sürgülü gardırop – fotoğrafta 10 tasarım fikri

Oturma odasındaki sürgülü gardırop, uzun ve haklı olarak gardıroplar arasında ilk yerlerden birini seçti. Geniş, iç içeriği o kadar çeşitli olabilir ki, sizin için uygun bir seçenek bulmak zor olmayacaktır (veya siparişe göre yapılabilir). Oturma odasındaki gardırop cephesine gelince, çeşitli malzemelerden yapılabilir: cam, ahşap, plastik, ayna veya birkaç seçeneği birleştirin. Bu sayede oturma odanızın iç kısmına uygun bir gardıropu rahatlıkla seçebilirsiniz.

Aynalı kapılı seçenek, küçük bir oturma odasındaki alanı görsel olarak artırmaya ve daha parlak hale getirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca kapının arkasında, raflar yerine misafirler için ek bir kanepe veya çalışma yeri gizlenebilen “sahte” bir gardırop oluşturabilirsiniz.

oturma odasında dolaplar fotoğrafı, fotoğraf 19

oturma odasında köşe gardırop, fotoğraf 20oturma odasında sürgülü gardırop, fotoğraf 21oturma odasında sürgülü gardırop fotoğraf tasarım fikirleri, fotoğraf 22oturma odasında sürgülü gardırop, fotoğraf 23oturma odasında sürgülü gardırop fotoğraf tasarım fikirleri, fotoğraf 24oturma odasında sürgülü gardırop, fotoğraf 25oturma odasında sürgülü gardırop fotoğraf tasarım fikirleri, fotoğraf 26oturma odasında sürgülü gardırop, fotoğraf 27oturma odasında sürgülü gardırop fotoğraf tasarım fikirleri, fotoğraf 28oturma odasında sürgülü gardırop, fotoğraf 29

Ayrıca oku: Yerleşik gardırop ve özellikleri – iç mekandaki fotoğraf

Tüm duvardaki oturma odasında gardırop


Oturma odasındaki tam duvar gardırop, nişli bir salon veya geniş odalar için uygun bir seçenektir. Bir niş varsa, ortada bir kanepe için yer bırakıp üzerine aplikler veya tablolar asabileceğinizi unutmayın. Bunu yapmak için U şeklinde bir dolap yapmanız gerekir. Bu basit tasarım hareketi, oturma odanıza özgünlük katmanıza yardımcı olacaktır.

Oturma odanızı donatırken, oturma odasında tam duvarlı bir dolap seçtiyseniz, seçenek olarak şunları yapabilirsiniz:

 • içindeki TV için özel bir pencere seçin (veya bir kapıyla gizleyin);
 • bazı kapılarını vitrin (cam) yapmak;
 • çiçek, fotoğraf, figürin, kitap veya diğer eşyaları koyabileceğiniz raflar için nişler bırakın;
 • Odanın büyüklüğüne ve tercihlerinize bağlı olarak, kapıları açmak için bir döner veya sürgülü sistem seçin.

Ardından, tüm duvardaki oturma odasındaki dolaplar için çeşitli seçenekler içeren bir fotoğraf görüntülenir.

tüm duvardaki oturma odasında gardırop, fotoğraf 30

tüm duvardaki oturma odasında gardırop, fotoğraf 31tüm duvardaki oturma odasında gardırop, fotoğraf 32tüm duvardaki oturma odasında gardırop, fotoğraf 33tüm duvardaki oturma odasında gardırop, fotoğraf 34tüm duvardaki oturma odasında gardırop, fotoğraf 35tüm duvardaki oturma odasında gardırop, fotoğraf 36

Oturma odasında modern duvar dolapları – şık minimalizm

Uzun zaman önce duvarlardaki halılardan ve dağınık odalardan uzaklaştık. İnsanlar oturma odası mobilyalarında giderek daha fazla ses minimalizmi için çabalıyorlar. Oturma odasında modern duvar dolapları yardımıyla standart bir ayaklı kabinin montajı için ayrılan yerden tasarruf edebilirsiniz. Bu tip dolaplar odanın etrafındaki hareketinize engel olmaz ve altlarına başka mobilyalar da yerleştirme imkanınız vardır. Kendiniz monte edeceğiniz yeri seçersiniz, bu da onları tavanın altına veya duvarın ortasına asmayı mümkün kılar. Oturma odasındaki modern duvar dolaplarını kullanarak çeşitli şekil ve renklerde bütün bir duvar kompozisyonu oluşturabilirsiniz.

Piyasada, oturma odasının içini kolayca ilginç ve modern hale getirebileceğiniz, dar, uzun, yatay, dikey duvar dolaplarının yanı sıra farklı derinliklerde düz ve açısal modeller bulabileceğinizi unutmayın.

oturma odasında modern duvar dolapları, fotoğraf 37

oturma odasında modern duvar dolapları, fotoğraf 38Oturma odasında TV dolabı, fotoğraf 39oturma odasında modern duvar dolapları, fotoğraf 40oturma odasında modern duvar dolapları, fotoğraf 41oturma odasında modern duvar dolapları, fotoğraf 42oturma odasında modern duvar dolapları, fotoğraf 43

Oturma odasında köşe gardırop – yerden tasarruf ediyoruz

Oturma odanız küçükse, ancak içine bir gardırop kurmaya karar verirseniz, o zaman en iyi çözüm bir köşe modeli satın almak olacaktır. Böylece, dolabın iç dolgusu için, standart bir dikdörtgen model seçerken basitçe kapatılacak odanın köşesini de kullanırsınız. Fotoğrafın altında, oturma odasındaki köşe dolabının dairenin iç kısmında nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

oturma odasında köşe gardırop, fotoğraf 44

oturma odasında gardırop duvarı, fotoğraf 45