30 Büyüleyici Arka Bahçe Peyzaj Fikirleri

Arka sundurmanın kenarının sıkıcı olmasına gerek yok! Veranda ile aynı malzemeyle sınırlı kalmaya gerek yok, birçok ilginç alternatif var. Beton teras, çok düşük dayanıklılık ve bakım ile yapılması gerektiğinde de avantajlara sahiptir. Manzara kenarının iyi görünmesi ve amacını yerine getirmesi için çok görünür olması gerekmez. Beton peyzaj kontrolü uzun süreli problemler için ideal çözümdür. Bu nedenle, yaratıcı ve farklı bir manzara ekleyerek onu daha ileri götürmek zorunda olduğumuzu düşünüyoruz.

Park tarafı göz ardı edilemez. Bazı bahçeler oldukça uysal, diğerleri ise biraz daha vahşi. Bahçenizde sürünen taze, temiz bir görünüm verir. Evde bir bahçeniz varsa, görünüşünü teşvik eden birçok şey olduğunu biliyorsunuz. Kavisli bahçe kenarları karmaşık gelebilir, ancak bu çok fazla iş yapmadan yapabileceğiniz çok basit bir etkidir! Eve yakın küçük bir bitki bahçesi çok iyi bir projedir.

Ve evinizin arkasında güzel bir bahçe yapmak için, avluyu düzleştirmek istemeden birkaç gün önce bunu yapmanız gerekir, toprağın çok sert, kuru veya un olmadığından emin olmak için sulanması gerekir. ayarlamalar yapmak. Doğru kenarlar olmadan, bahçeniz düzgün kesilip sulansa bile dağınık ve dağınık görünebilir.

Bundan sonra, evinizin arkasındaki manzaraya beton bahçenin kenarını eklemeniz gerekir. Doğru yol ekranına sahip olmanıza gerek yoktur. Üç kenar, çimlerin olağanüstü bir kenarını elde etmenin etkili bir yolu olabilir. Size olağanüstü ilham verecek ve evinizin arkasındaki bahçenin güzelliğini artırabilecek yaratıcı fikirlere bakın!

İşte Çim Dekorasyon Kenarlı 30 Büyüleyici Arka Bahçe Peyzaj Fikirleri

Bir cevap yazın