2’si 1 arada çamaşır makineleri ile kurutma fonksiyonlu

Teknolojinin kullanımını en iyi özetleyen cihazlardan biri maksimum konfor elde etmek bir çamaşır kurutma makinesidir. Bu sayede, her şeyden önce, tüm çamaşırların gerektirdiği iki temel adımdan kaçınırsınız: yıkama döngüsünün sona erdiğinin farkında olun ve yükü çamaşır makinesinden kurutucuya aktarın. Ayrıca, alan yetersizliği nedeniyle bugüne kadar kurutucu kurmayı düşünmedikleri evler için de idealdir. En iyi işlevlerini bilmek ister misiniz? 2’si 1 arada çamaşır makinesi? Wash & Dry ile sizlere bunlardan bahsediyoruz!

2’si 1 arada çamaşır makinesi… ve büyük kapasite

Bosch olarak, günümüzde bazı cihazlarda eksik olamayacak bazı şeyler olduğunu biliyoruz. Örneğin, çamaşır makineleri ve kurutucular normal çamaşırlarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak yeterli kapasiteye sahip olmalıdır. Ve yıkayıcı kurutucular tabii ki de! Bu yüzden o modelo Yıka & Kurut 70 litrelik tambur kapasitesine sahiptir. İçeride sadece çamaşır makinesi olarak kullanırsanız 10 kilo, kesintisiz yıkayıp kurutmayı tercih ederseniz 6 kiloya kadar kıyafeti parlak bırakabilirsiniz.

Çeşitli faydalar

Ve ikisini de yapmanın yanı sıra, Bu 2’si 1 arada çamaşır makinesinin sonuçları onu kullandığınız gibi mükemmel şekilde kullanın. Sadece bazı kırışıklıkları gidermeniz mi gerekiyor? Tazeleme programı ve buharı, en hassas kumaşlarda bile bunu yapmaktan sorumludur. Bu son nokta çok önemlidir: Bir yıkayıcı kurutucu size her tür kumaş için en iyi garantileri sunmaya özen göstermelidir. O Bosch Wash & Dry modeli bunu nem sensörleri sayesinde yapar, kumaşların kalan nemini ölçen ve kuruduktan sonra cihazın aşırı ısınmaması için otomatik olarak durmasını sağlayan.

Ek bir avantajla: kesinlikle gerekli olandan daha fazla enerji kullanılmaz. Bir çamaşır için kesin tüketim sonuçları.

Ama mesele orada bitmiyor!

  • İle Antialerjik program Giysilerinizde cilt reaksiyonlarına neden olabilecek hiçbir madde kalmadığının garantisine her zaman sahip olacaksınız. Bu, ek durulamalarla ortadan kaldırılması sayesinde mümkündür.
  • Acele? Sadece 60 dakika içinde 2 kiloya kadar kıyafetiniz hazır olacak.
  • Bütün bunlara ekliyoruz her zaman yararlı Duraklat + Yükle işleviunuttuğunuz bir giysiyi giymek için kullandığınız döngüyü durdurmanıza olanak tanır. Bu şekilde, bir sonraki çamaşırın hazır olması için beklemeniz gerekmez.

Bosch çamaşır kurutma makinesi

Yıkayıcı tasarruf sistemi

lavadora-secadora Yıka & Kurut Ayrıca, sensörleri, yalnızca giysi miktarına değil, aynı zamanda kumaş türüne de bağlı olarak tam olarak yük için gerekli olan suyu kullanan ActiveWater teknolojisine sahiptir. Ayrıca asimetrik tambur kanatları, suyun çok daha verimli bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Tüm bunlardan ne elde ederiz? Her yıkamada tam olarak gerekli miktarda su kullanırsınız. Tek bir damla çok fazla değil.

Ya paraya ek olarak zamandan da tasarruf edebilseydiniz? Sorun değil, dilek dilek: VarioPerfect teknolojisi onu parmaklarınızın ucuna getiriyor. Aceleniz olması durumunda maksimum 5 kg yük koyarak yıkama süresini% 65’e kadar kısaltabilirsiniz. Tercih ederseniz, tamamen şarj edilmiş olsa bile çok daha az enerji harcayabilir ve% 50’ye kadar tasarruf edebilirsiniz.

Ve yıkayıcı kurutuculardaki EcoSilence motorunu da unutmayalım! Son derece sessizdir, ancak aynı zamanda verimliliğe de sahiptir. Elektronik regülasyonu sayesinde fırçaların sürtünmesini ortadan kaldırarak enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır. Üstelik 10 yıl garantilidir *!

2’si 1 arada çamaşır makinemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Eviniz için mükemmel olacağını düşünüyor musunuz? Bu son soru şüphe uyandırırsa, ihtiyacınız olan soruları yorum alanında bize sormanız yeterlidir. Onlara en kısa sürede cevap vereceğiz!

* Hasarlı parçanın işçilik, hareket ve değişimini içerir.

Yazar hakkında

'src =