Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2021
EIpaRs 2021

2020’de eviniz için en iyi klima

Şu anda mevcut olan en iyi klimaların en iyileri için uzman kılavuzumuzla yaz aylarında rahat olun. Dünyanın en iyi klima markası,Soğutmada en iyi klima,En iyi klima markası Forum,En iyi klima hangisi Kadınlar Kulübü,En iyi klima markası 2020,En iyi klima markası ekşi,En iyi klima yorumları,En iyi klima fiyatları, Sadece ilk yaz dalgasını her yaz, evet, aslında […]

05 Ağustos 2020 - 15:46 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi. A+A-

2020’de eviniz için en iyi klima

Şu anda mevcut olan en iyi klimaların en iyileri için uzman kılavuzumuzla yaz aylarında rahat olun.

Dünyanın en iyi klima markası
,
Soğutmada en iyi klima
,
En iyi klima markası Forum
,
En iyi klima hangisi Kadınlar Kulübü
,
En iyi klima markası 2020
,
En iyi klima markası ekşi
,
En iyi klima yorumları
,
En iyi klima fiyatları

,

Sadece ilk yaz dalgasını her yaz, evet, aslında evinizde bir klimaya ihtiyacınız olduğunu hatırlatmak için alır. Odağınız anında nereden bulabilirim, en iyi klima nedir ve nasıl kurulur.

İhtiyaçlarınız için olduğu kadar eviniz için de doğru sistemi seçtiğinizden emin olmak için zaman ayırmanız önemlidir. Kalite, performans ve verimlilik ve elbette hepsi de harika bir fiyat için bakmak isteyeceksiniz.

Sonuç olarak, muhtemelen tüm sistemlerin eşit yaratılmadığını fark etmiş olacaksınız. Araştırmanızı yaparsanız, bankayı kırmayacak, ancak daha sıcak aylarda elde etmeniz gereken kalite performansını sunan bir klima ünitesi mümkündür. Yardım etmek için şu anda mevcut olan en iyi klimaların bu kullanışlı karşılaştırma kılavuzunu oluşturduk. Özelliklerini okuyun ve size en uygun olanı seçin!

En iyi klima tipi nedir?

Şu anda piyasadaki en iyi klima sistemleri için seçimlerimizi incelemeden önce, kanallı ve duvara monte edilmiş iki ana ürün türünü anlayalım. 

1. Kanallı

Genellikle çalıştırmak için daha uygun fiyatlı, ancak mevcut bir eve kuruyorsanız, güçlendirilmesi pahalı olabilir. Bu nedenle, yeni inşalar veya yenilemeler ve uzantılar için mükemmeldirler.

2. Duvara monte üniteler

Öte yandan, genellikle yaşam alanı veya yatak odası gibi ana odalarda işletme maliyetlerini azaltmak için kullanılır. Bu split sistem klima olarak bilinir. en yaygın tip ve daha küçük evler için en iyisidir.

Split sistem klimanın adından da anlaşılacağı gibi iki split ünitesi vardır. İç ünite, odaya soğuk (veya ılık) hava üflemekten sorumluyken, kondansatör genellikle evin dışında görebileceğiniz ikinci ünitedir. Bunlar genellikle çok daha ucuzdur ve kurulumu hızlıdır. 

Aslında iki türü vardır; zemin duvara monte ve tavan duvara monte. Odaya ve sizin için doğru olanlara ne aradığınıza bağlıdır.

3. Çok bölünmüş sistem klima

Bu tip ayrıca, evin dışına yerleştirilmiş tek bir birime bağlı olan birkaç iç üniteye sahip iç ve dış ünitelere de sahiptir. Bu sistemler ısıtma ve soğutma için harikadır, ancak bazı durumlarda yalnızca soğutma için tasarlanmış bir sistemle karşılaşabilirsiniz.

4. Taşınabilir klimalar

Bunlar, belirli bir odada fayda sağlayan ve bazen pencereden bir egzoz kanalı gerektiren bağımsız klima ünitesidir. Onlar çalıştırmak pahalı olabilir ama kiralamak veya garaj için ihtiyacınız varsa – bazen tek çözüm budur.

Hangisinin durumunuza daha uygun olduğuna karar verdikten sonra, sunulan belirli özelliklere göre modele odaklanabilir ve daha sonra yakınınızdaki bir klima tesisatı uzmanını arayabilirsiniz .

En iyi klima markalarından bazıları nelerdir?

Su basmış bir pazarda, yıllardır air-con üniteleri başarıyla üreten denenmiş ve test edilmiş markalara bağlı kalmak bazen iyi bir fikir olabilir. İşte en iyi seçenekler:

Daikin klimalar

1924 yılında kurulan Daikin, farklı uygulamaları ve ortamları karşılayan çok çeşitli birimler sunmaktadır. Kompakt modellerden büyük modellere kadar tüm soğutma ve ısıtma ihtiyaçları markanın enerji tasarruflu ürünleriyle karşılanabilir.

Panasonic klimalar

Bir dizi teknolojik ürün arasında güvenilir bir isimdir ve yüksek kaliteli ve güvenilir klimalar ile ünlüdür. Aslında 60 yılı aşkın bir süredir klima sektöründe faaliyet gösteriyorlar! Muhtemelen son zamanlarda en heyecan verici gelişmelerden bazıları olan pencere tipi ve WiFi’ye hazır klimalar da dahil olmak üzere en son gelişti.

Mitsubishi klimalar

Ticari, konut ve endüstriyel sektörlerde faaliyet gösteren Mitsubishi, her ölçekteki bütçe için bölünmüş sistemlerden çok bölmeli ve kanallı ünitelere kadar her şeyi tüketicilere sunmaktadır.

Marka bir faktör olsa da, satın almayı planladığınız birimin türünü de anlamanız gerektiğini hatırlamak da çok önemlidir. Farklı sistemler özel bakım ve benzersiz gereksinimler gerektirir. Klima ünitesinin sizin için en iyisi olduğunu belirlemeden önce fonksiyon, gürültü, maliyet ve estetiği göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz. Bunu uzun yıllar güvenmek istediğiniz bir yatırım olarak düşünün!

2020’de piyasadaki en iyi klima üniteleri

Performans, fiyat, estetik ve marka gibi faktörlere dayanarak mevcut en iyi üniteyi seçtik. Bu klimalar bir dizi koşul ve hane halkına uyacaktır, böylece sizin için doğru olanı bulmak kolay olacaktır.

Bu listenin araştırmanıza yardımcı olmasına izin verin! Piyasadaki en iyi seçenekleri görün ve yüksek kaliteli bir üniteye doğru yola çıkın. İyi bir air-con sistemi, evinizin tüm yıl boyunca tamamen rahat olmasını sağlayacaktır.

En iyi duvara monte split sistem klimalar

Dan Beyazı Ses aktivasyonu ile WS split sistem klima  LG

Özellikleri

 • Klimanızı uzaktan kontrol etmek için dahili Wi-Fi
 • ThinQ® uygulaması ile Aktif Enerji Kontrolü ile enerji kullanımını kontrol edin
 • Google Asistan ile görevlere temsilci seçme veya soru sorma

LG WS Split System ürün yelpazesinin ana fark noktası, Google Asistan ile uyumluluğudur, böylece Google Asistan Uygulaması veya uyumlu bir konuşmacı aracılığıyla görevleri devredebilir veya soru sorabilirsiniz. Örneğin, ‘Tamam Google, klimayı açın’ veya ‘Tamam Google, sıcaklık nedir?’ Komutunu verebilirsiniz.

Ürün yelpazesi, daha fazla gönül rahatlığı için 10 Yıl Kompresör Parçaları Garantisi sunar ve evde olmadığınızda sistemi kontrol etmeyi kolaylaştıran klimanıza akıllı telefonunuzdan erişmenizi ve kontrol etmenizi sağlayan LG ThinQ® uygulaması ile birlikte gelir .

Mevcut enerji kullanımını klimanızın panelinde görüntüleyebilirsiniz ve Akıllı Teşhis kullanım kalıplarınıza göre kullanım ipuçları ve faydalı bilgiler sağlar. Aktif Enerji Kontrolü, soğutma verimliliğini artırmak ve güç tüketimini azaltmaya yardımcı olmak için enerji seviyelerini ayarlamanıza olanak tanır.

LG Çift İnvertörlü Kompresör ™, inverter olmayan bir kompresörden daha az dalgalanma ile ideal bir sıcaklığı korumak için hızlar değiştirilecek şekilde sürekli olarak ayarlanır. Bu üniteler, panjurları önceden ayarlanmış bir konuma uygun şekilde ayarlayan ‘Comfort Air’ seçeneği ile sorunsuz çalışma için düşük ses seviyelerinde çalışır, böylece dışarı çıkan hava ekstra konfor için odanın sakinlerinden uzağa yönlendirilir.

Dan Blackwood Zena split sistem klima  Daikin

Özellikleri

 • Ters Çevrimli (Isıtma ve Soğutma)
 • Kapasiteler 2.5kW, 3.5kW, 5.0kW, 6.0kW
 • Beyaz Saç Çizgisi veya Siyah Ahşap kaplama

Daikin’den şık Zena split sistem kliması enerji verimliliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Evinizde hangi temanın çalıştığına uyması için beyaz ve siyah seçeneklerde estetik bir görünüm ve kompakt bir form faktörü sunar.

Bu ünite ayrıca dahili WiFi bağlantısı sunar, böylece dışarıda ve dışarıdayken bile evinizin sıcaklığını bir akıllı telefondan kontrol edebilirsiniz! Bu, her zaman en uygun koşullara dönmenizi sağlayabileceğiniz anlamına gelir, artık evin soğumasını beklemezsiniz.

Bing Lee’den Beyaz Panasonic inverter RC split sistem klima 

Özellikleri

 • Tozu temizlemek, bakteri, küf ve virüslerin büyümesini engellemek ve koku gidermek için yeni nesil teknoloji, kaliteli hava sağlamak
 • Google Asistan ve Amazon Alexa ile bağlantı
 • Duş / hızlı soğutma, sessiz çalışma ve enerji verimliliği

Panasonic inverter RC split sistem kliması, bakteri, küf ve virüslerin büyümesini engellerken tozu çıkararak yüksek kaliteli hava oluşturmaya odaklanan nanoe X X yeni nesil teknolojiye sahiptir.

Panasonic klimanın pazar lideri bağlantısı Google Asistan ve Amazon Alexa ile uyumludur. Evinizdeki havayı günde 24 saat, sadece 35W / Saat’te tutarlı bir şekilde arındırarak sizi daha temiz ve daha konforlu alanlara bırakıyor.

Bu ünite daha yüksek enerji tasarrufu için dönüş hızını değiştiren bir invertör kontrolü ile birlikte sessiz çalışma ve enerji verimliliği sunar. Bu, yumuşak soğutma ve ısıtma için ayarlanan sıcaklığı otomatik olarak 2ºC’ye kadar ayarlayan ekstra bir enerji tasarrufu modu olan ECO Modu ile daha da ileri gidebilir.

Son olarak, ayarlanmış bir sıcaklığı korurken oda neminde hızlı bir düşüşü önlemeye ve 24 saatlik bir zaman dilimi içinde iki farklı başlatma / durdurma çalışma zamanlayıcısını (saat ve dakika) önceden ayarlayabilme yeteneğine yardımcı olan bir İnce kontrol vardır.

Harvey Norman’dan Rinnai inverter split sistem ters çevrimli klima 

Özellikleri

 • 3D hava akışı teknolojisindeki en son gelişmeler
 • Hızlı soğutma için Turbo Mod güçlendirme
 • 24 saatlik gecikme zamanlayıcısı

Rinnai 2.5kW İnvertör Split Sistem Ters Çevrim Klima, en yeni 3D hava akışı teknolojisini kullanır. Bu, soğutma veya ısıtma yoluyla duvardan duvara konfor ürettiği anlamına gelir. Tamamen rahatlamak için ‘sessiz’ moduyla sessiz çalışır.

24 saatlik gecikme zamanlayıcısına sahip Rinnai Inverter Reverse Cycle, günün tam istediğiniz saatinde çalışmasını ayarlamanızı sağlar. Taze ve şık bir tasarımla inşa edilen tesis, çeşitli oda iç mekanlarıyla sorunsuz bir şekilde birleşiyor.

Bu ünite, istediğiniz sıcaklığa kolaylıkla ulaşmanın avantajını sağlayan bir Turbo Modu takviyesi ile donatılmıştır. Ayrıca yenilikçi uyku modu sayesinde daha kapsamlı kontrol ve konfor sunar.

RinnaiAir Saç Kremi ayrıca, gece bile sıcaklık durumunu kolayca izlemenizi sağlayan yarı saydam bir sıcaklık ayarını gösterir. Ayrıca Wi-Fi özelliklidir, böylece sıcaklığı kontrol etmek için akıllı telefonunuzu bir uygulama aracılığıyla uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Good Guys’tan Hisense ters çevrimli split sistem kliması 

Özellikleri

 • Gümüş İyon Filtresi hava kirliliklerini ortadan kaldırmak için Negatif İyonlar kullanır
 • I FEEL Modu oda sıcaklığını otomatik olarak ayarlar
 • Düşük güç olmadan daha düşük ses seviyesi için optimize edilmiş hava tüneli tasarımı

Hisense C3.5kW H4kW Ters Çevrim Bölünmüş Sistem, enerji faturalarını düşürmek için inverter teknolojisini kullanır. Hem ısıtma hem de soğutma için 4 yıldız enerji derecelendirmesine sahiptir.

Ünite ayrıca sıcaklık ve hava akış yönünü otomatik olarak ayarlayan Akıllı Mod’a sahiptir. Bu, optimum performans sağlarken, I FEEL modu üniteyi otomatik olarak ayarlayan bir sıcaklık sensörü kullanır. Tüm bunlar, yıl boyunca evinizi rahat tutmanızı kolaylaştırır.

Dahili Negatif İyon Filtre, havanızı ferahlatır ve tamamen Yıkanabilir PP Filtresi ile çıkarılabilir Panel temizliği kolaylaştırır.

Uyku İşlemi veya Sessiz Mod sayesinde harika bir gece uykusu gecesi garanti edilir. Bu ters çevrimli split sistemin asla gereksiz yere bırakılmamasını sağlayan 24 saatlik bir zamanlayıcı da vardır. Bu ünite ile hem maliyet hem de enerji tasarruflu olmak kolaydır.

Fujitsu General’dan yaşam tarzı serisi duvara monte ters çevrimli klima 

Özellikleri

 • Otomatik olarak yukarı ve aşağı hareket eden salınım panjuru
 • Geçici bir güç kaybı için otomatik yeniden başlatma; güç geri geldiğinde ünite aynı çalışma modunda yeniden başlatılır
 • Geceleri rahat uyumanızı sağlayan oda sıcaklığını kademeli olarak değiştiren uyku zamanlayıcısı

Fujitsu General Lifestyle serisi, markanın en enerji tasarruflu klima seçeneklerinde şık ve standartlaştırılmış bir tasarım sunuyor. Fujitsu, optimum verimlilik ve sıcaklık kontrolü sağlayan bir insan sensör kontrolüne sahip üniteler tasarladı.

Zamanlayıcı ayarları da hiçbiri ikinci değildir. Tamamen özelleştirilebilir bir programla, ayarlayıp unutabilirsiniz. Bu, enerji faturalarınıza zarar vermeden günün 24 saati mükemmel sıcaklıklar sağlar.

Mitsubishi Electric 7.8kW ters çevrimli split inverter klima

Özellikleri

 • Enerji tüketimini azaltan ve klimanızın ömrünü uzatan kolay temizlik için akıllı tasarım
 • Yüksek hızlı soğutma ve ısıtma için gelişmiş inverter teknolojisi sayesinde enerji tasarruflu
 • 24 saatlik zamanlayıcı, klimanın açılmasını veya kapanmasını istediğiniz günün saatini ayarlamanızı sağlar

Mitsubishi Electric 7.8kW ters çevrimli split inverter klima, çevreye daha az zarar verme riski yaratan R32 soğutucu akışkan kullanır. Süper sessiz çalışma sağlamak için “Sessiz Mod” ayarına sahiptir ve yatak odasına kurulum için mükemmeldir.

Akıllı ayarlarda “i-save” modu bulunur. bu akıllı ayar, bir düğmeye basarak tercih ettiğiniz sıcaklığı hatırlatır. Düşük güç tüketimi için en uygun klima ayarlarına sahip olduğunuzdan emin olmak kolaydır.

Daha büyük 71/80 modelleri “Geniş kanatlı” moda sahiptir. Bu ayar, odanın herhangi bir köşesine ulaşmak için hava akış yönünü ve havayı daha ileri itmek için “Uzun” modunu ayarlayarak daha dengeli bir klima deneyimi sağlar.

Bu yenilikçi teknoloji, evinizdeki Mitsubishi Electric klimanızı akıllı telefonunuza, tabletinize veya çevrimiçi hesabınıza da bağlar. Böylece hareket halindeyken her üniteyi herhangi bir internet bağlantısı üzerinden tam olarak kontrol edebilirsiniz.

Kelvinator Appliances Online’dan sadece split sistem invertör klima soğutma 

Özellikleri

 • Otomatik yeniden başlatma fonksiyonu ani elektrik kesintilerine karşı koruma sağlar
 • Belirli zaman aralıklarında koşmak için 24 saat zamanlayıcı
 • Daha rahat dinlenmenize yardımcı olmak için tasarlanmış uyku modu

Kelvinator Sadece Soğutma Split Sistem İnvertör Kliması şık ve çağdaş bir tarz sunar. Evinizdeki havanın kalitesini artırmak için tasarlanan bu ünitede HEPA ve iyon filtreleri ile arka kapaklı LCD ve ışıldayan tuş takımına sahip bir uzaktan kumanda bulunur.

Inverter kompresör teknolojisi, mükemmel enerji verimliliği avantajı ile sizin için daha fazla konfor ve kontrol anlamına gelir. Mükemmel hava akışı için on bir fan hızı vardır; a Klimayı programınıza göre ayarlamak için sıcaklığı bir sensöre ve 24 saatlik bir zamanlayıcıya göre ayarlayan Beni Takip Et komutu.

Bu üniteler üç kombine filtre sayesinde gelişmiş hava kalitesi sunar. Bu filtreler, evdeki hava yoluyla toz toplamak, havayı temizlemek ve bakterilerin yüzde 95’ini ortadan kaldırmak için çalışır.

En iyi taşınabilir klimalar

COOL FOCUS taşınabilir klima ___ ‘dan  Close Comfort

Özellikleri

 • Üç hızlı çalışma
 • Dört tekerlekli ve taşıma kulplarıyla kolayca taşınabilir
 • Sıcaklık kontrolü

Close Comfort’un COOL FOCUS’u taşınabilir, verimli ve egzoz hortumu, kurulum veya pencere kitine gerek duymadan takmaya ve kullanmaya hazır bir buzdolabı gibidir.

Bu özel ünitenin fikri, odaları değil insanları soğutmak, yatak odaları, ofisler, barakalar, çadırlar, tekneler veya biraz soğumaya ihtiyaç duyan 240V gücüyle başka bir yere uygun hale getirmektir. Ünite ayrıca piller, eklenti invertörlü güneş enerjisi veya küçük jeneratörlerle de çalışır. Bu, hemen hemen her yerde doğrudan soğutma ve rahatlık için mükemmel bir ünitedir.

Uzaktan kumanda ile çalışabilir, odak iyileştirici ve soğutmalı klima ve fan arasında geçiş yapma işlevselliği ile birlikte gelir. Ünite 220 – 240 Volt ~ 50 Hz ile uyumludur ve standart bir taşınabilir klima ünitesinden yaklaşık yüzde 75 daha az olan sadece 300 watt elektrik kullanır.

Beyaz Eşya Online Esatto 4.1kW taşınabilir klima 

Özellikleri

 • Ayarlama ayarlarını kolaylaştırmak için tasarlanmış basit arayüz
 • Kaliteli hava için ION özelliği
 • Tüm klima ihtiyaçlarınızı karşılayan dört farklı soğutma programı

Esatto 4.4kW taşınabilir klima serisi, büyük yatak odaları veya orta boy salonlar için uygundur ve kurulumu kolaydır. Kurulum için gereken tek şey egzoz için uygun bir penceredir.

Salınım işlevselliği, sıcaklığı gece boyunca ayarlayan uyku moduyla verimli bir şekilde soğur. Ayrıca, ION özelliği, sıcak aylarda temiz hava ve rahatlama için hava kirliliklerini gidermeye yardımcı olur.

Basit arayüz kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Dört farklı soğutma programından (Otomatik, Soğuk, Kuru ve Fan) seçim yapmanızı sağlayan kullanışlı bir uzaktan kumanda dahildir. Zamanlayıcı özelliği ayrıca üniteyi 10 saate kadar yarım saatlik artışlarla kontrol etmenizi sağlar. 24 saate kadar 1 saatlik artışlara da geçebilirsiniz.

Bing Lee’den Excelair taşınabilir klima 

Özellikleri

 • Üç farklı fan hızı
 • Uzaktan kumanda dahildir
 • Sadece 35 kg ağırlığında

Bu taşınabilir küçük ünite, çeşitli yerlerde kendinizi rahat hissetmeniz için 4.7kw 16.000 BTU Soğutma Kapasitesi ve Otomatik Buharlaştırma Sistemi sunar.

LCD Uzaktan Kumanda, üç hızlı fan (Yüksek, Orta ve Düşük) yanı sıra çok çeşitli soğutma ve fan işlevlerine sahiptir ve çok yönlü bir ünitedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir ‘Yer Tipi’ veya Duvara Monte ‘sistemi seçmeli miyim?

Her ev ve gereksinimleri değiştikçe, doğru klimanın seçilmesi birçok faktöre bağlı olacaktır. Hangisinin sizin için en iyi olduğuna karar vermek için, özellikler, kapasite aralığı ve kurulumun uygun konumu arasındaki farkı göz önünde bulundurmalısınız.

Evimde birden fazla odayı klimalandırmak istiyorsam ne yapmalıyım?

Günümüzde çoğu model esnek bir dizi klima teknolojisi sunmaktadır. Bu, evinizde klimalı konfor için bir dizi seçenek sunar.

Çok bölmeli sistemler, aynı anda iki ila beş oda arasında soğutma veya ısıtma için çalışan birden fazla iç üniteye bağlı bir dış ünite kullanılarak açıkça tasarlanmıştır.

Soğutma veya ısıtma gerektiren odaların her birine ayrı split sistem klimaları monte edebilirsiniz. Bu seçeneklerin her ikisi de size her bir iç ünite için ayrı oda sıcaklıkları ayarlama olanağı verir.

Öte yandan, tüm eve klimalı konfor sağlamak için ideal olan kanallı sistemler seçeneği vardır.

Klima nasıl çalışır?

Klimalar genellikle oda soğutucusundaki koşullarla ilişkilidir. İlginç bir şekilde, bir klima kullanarak bir odayı soğuk yapmanın arkasındaki bilim, aslında bir binanın içinden dışarıya ısı transferini içerir.

Bir klima, bir odadan gelen fazla ısıyı emmek için kendi sistemi içinde bulunan soğutucu akışkanı kullanır, bu daha sonra bir boru ağı üzerinden bir dış bobine pompalanır.

Bir fan bu sıcak serpantin üzerine ortam havasını üfler. Bobin soğutucu akışkanı içerir, ısıyı soğutucu akışkandan dış havaya aktarır.
Soğutucu akışkan daha sonra iç mekana geri pompalanır ve işlem baştan başlar.

Konforunuz için sadece soğuk hava bırakarak ısı alınır. Bu daha sonra odaya geri üflenir, böylece iç alanı daha da soğutur. Bu işlem, bir odayı bir klima kullanarak ısıtmak için tersine çevrilir.

Yeni bir klimaya ihtiyacım var, eski sistemi aynı kapasitede yeni bir sistemle değiştirmeli miyim?

Evinizin gereksinimleri değiştiyse, yeniden düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Genel kat planınızı veya ev yalıtımınızı değiştirdiniz mi? Bu, sisteminizin çıktı gereksinimlerini etkileyebilir.

Eviniz aynı kalsa bile, klima teknolojisinin sürekli değişen manzarasını düşünün. Her ünitede gelişmeler var, bu da sizin için daha verimli ve etkili bir klima çözümü olabileceği anlamına geliyor. Mevcut olanın sunduklarına göre en iyi sistemi seçtiğinizden emin olmak çok önemlidir.

Artık ihtiyaçlarınız için en iyi klimayı seçtiniz. Düzenli klima temizliği ile bakımınızı korumayı unutmayın , uzun vadede daha az sorun yaşayacağınız anlamına gelir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Klima aylık ne kadar yakar Klima aylık ne kadar yakar

Klima tüketimi Klima bana aylık ne kadara mal olur? Klimam ayda ne kadar tüketiyor? modeli enerji sınıfı soğuk tüketim ısı tüketimi Güç...

İç mekandaki aynalar, fikirler ve yerleşim kompozisyonları İç mekandaki aynalar, fikirler ve yerleş...

Farklı fonksiyonel alanların özelliklerini dikkate alarak konut içlerinde aynalar ve kullanımları. Ayna, içinde bulunduğu odanın ışığı,...

Hostelworld nasıl çalışır? Hostelworld nasıl çalışır?

Seyahat etmek hayatın önemli bir parçasıdır. İşleri ve diğer işleri ile aşırı yükü olan insanlar her zaman bir mola vermek için bir fır...

Dış cephe mantolama nedir hangisi daha iyi Dış cephe mantolama nedir hangisi daha i...

Yapacağımız ilk şey, mantolama nedir şu anda ele aldığımız kaplama teriminin etimolojik kökenini belirlemeye devam etmektir. Spesifik o...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Klima aylık ne kadar yakar Klima aylık ne kadar yaka...

Klima tüketimi Klima bana aylık ne kadara mal olur? Klimam a...

İç mekandaki aynalar, fikirler ve yerleşim kompozisyonları İç mekandaki aynalar, fik...

Farklı fonksiyonel alanların özelliklerini dikkate alarak ko...

Hostelworld nasıl çalışır? Hostelworld nasıl çalışır...

Seyahat etmek hayatın önemli bir parçasıdır. İşleri ve diğer...

Pencere panjur fiyatları 2021 Pencere panjur fiyatları ...

ÖNCÜ FİRMA Model Fiyatı PİMAPEN ELEKTRIKLİ PANJUR 160 – 200 ...

Oda hava soğutucularının seçimi için öneriler Oda hava soğutucularının ...

Hava soğutucu kalitesi, sunumu, ürünün büzülme miktarı, soğu...

En İyi hava soğutucu tavsiye En İyi hava soğutucu tavs...

En İyi Hava Soğutucuları Klimaların pazarı ele geçirdiği yad...

Çamaşır makinesi su alıyor ama dönmüyor Çamaşır makinesi su alıyo...

Çamaşır makinesi dönmüyor: nedenleri ve sorunun aranması Çam...

Sukulent türleri ve çiçek açan türleri Sukulent türleri ve çiçek...

 Sukulentleri keşfetmek Sulu meyveler veya sulu meyveler, su...

Dış cephe mantolama nedir hangisi daha iyi Dış cephe mantolama nedir...

Yapacağımız ilk şey, mantolama nedir şu anda ele aldığımız k...

Yerli oyun şirketi rollic games satıldı Yerli oyun şirketi rolli...

Zynga, Hızla Büyüyen Hiper Günlük Oyunlar Sektöründe Lider o...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ