% 100 buharlı fırınlar ve katkılarıyla tariflerinize neden çok fazla hayat verdiklerini açıklıyoruz

Bazıları buharlı pişirmenin modern bir şey olduğunu düşünüyor çünkü harika şefler bu tür pişirme yöntemlerinde fırın kullanıyor. Aksine, yemek pişirme buharda pişirilmiş yüzlerce yıldır kullanılmaktadırDoğu mutfağının temeli olduğu için. Elbette, o zamanki tekniğin şimdiki teknikle çok az ilgisi var ve hepsi sayesinde Ek buhar ile% 100 buharlı fırınlar, bu bin yıllık geleneği toplayan ve ekleyen en son teknolojik gelişmeler. Bugün sizlere mutfakta buharlı fırınınızın bulaşıklarınız için ne ifade edeceği konusunda büyük bir adımdan bahsetmek istiyoruz.

Buharlamanın avantajları

Bunlardan en önemlisi iyi beslenme ve sağlıkla ilgilidir: Buharda pişirme sağlıklı bir diyet için idealdir, çünkü düşük sıcaklıkta pişirmek, yiyeceğin tazeliğini, lezzetini ve besleyici özelliklerini korumasını sağlar.. Ayrıca yağ varlığının en aza indirileceği ve daha hafif olacağı her türlü tabakta kullanılabilir.

Bu özellikle% 100 buharlı fırınlarda dikkat çekicidir, çünkü maksimum pişirme sıcaklığı 100ºC’dir ve işlem boyunca sürekli olarak buhar uygulanır. Eklenenlerde buhar, geleneksel pişirmeye mükemmel bir tamamlayıcı olarak çalışır ve hemen hemen her fırın programıyla birleştirilebilir. dışı gevrek ve içi sulu ve yumuşak. 3 farklı seviyeye kadar ilave buhar seçebilirsiniz. Bu özelliği hem Seri 8 hem de Seri 6 fırınlarda bulacaksınız.

Öte yandan, buhar aynı zamandaÖnceden pişirilmiş yemekler oluşturun, böylece taze yapılmış olsunlar ve hatta işlem sırasında su kaybetmeyecek şekilde yiyeceklerin buzunun çözülmesini hızlandırın, oda sıcaklığında çözülmüş gibi kalır.

Ayrıca% 100 buharlı veya ilave buharlı fırınlarla geleneksel bir fırında olduğu gibi veya her iki tekniği birleştirerek de yemek pişirebilir, böylece performansınızı kaybetmezsiniz. Mutfağınızı zenginleştirin!

Bosch buharlı fırınların sizin için başka neler yapabileceğini öğrenin

Yemek pişirmeyi sevdiğinizi ve en iyi araçlarla yapmayı sevdiğinizi biliyoruz, bu yüzden size buharlı fırınlarımızın işlevlerinin işleri sizin için nasıl çok kolaylaştıracağını göstermek istiyoruz.

İlki PerfectRoast termostatı, almanıza yardımcı olacak mükemmel yemek pişirme en karmaşık rostolarda bile. İçinde Seri 8 fırınlar Üç ölçüm noktasına sahiptir ve seri 6’da bir tane vardır. Sadece yapmalısın ölçmek için yiyeceğe ekleyin İçerideki sıcaklık ve yiyecek içeride seçilen sıcaklığa ulaştığında fırın kapanacaktır.. Dışı kuru ve içi çiğ bulaşık yok!

Ve seninki hamur işleri ise, sensör PerfectBake Fırın boşluğundaki nemi ölçer ve hamur, kurabiye veya kek hazır olduğunda size haber verir. Steam, iyi bir pasta şefinin en iyi müttefikidir! Pastayı neredeyse tüm yüzeye delmek zorunda kalmayı unutun!

Harika bir yardım nedir? Daha fazlası var çünkü Asist işlevifırınlarımız neredeyse kendi kendine pişiyor. Çok sayıda tarif içerir.Fırın parametrelerin geri kalanını otomatik olarak ayarlayacağından, sadece hangi yemeği pişirmek istediğinizi ve ağırlığını belirtmeniz gerekecektir. ve hatta hangi yüksekliğe yerleştirmeniz gerektiğini size bildirecektir. MasterChef gibi pişirin neredeyse zahmetsiz.

Ayrıca teşekkürler Home Connect, Bosch buharlı fırınınızı istediğiniz yerden açıp kapatabilir, tarifler gönderebilir ve hatta buhar tankının yeniden doldurulması gerektiğinde cep telefonunuza bildirim alabilirsiniz.

Görüyorsunuz, Bosch girişli% 100 buharlı fırınlar mutfağınızda devrim yaratmaya ve yemeklerinizi en üst seviyeye çıkarmaya hazır Hangisini tercih ettiğinizi zaten biliyor musunuz?

Yazar hakkında

'src =