10 Göz Alıcı Mutfak Fayans

Karo ve ev yenileme dükkanları, kileriniz için gerekli olacak ürünlerin değerini belirlemenize izin verebilir. Mutfak mozaik karo planı oldukça güzel ve size mutfağınıza ferahlatıcı bir görünüm sunma fırsatı veriyorlar. Mutfak fayans mutfak dekor başka bir büyük eklenti.

Döşemenizi dolaplarınız ve tezgahlarınızla koordine etmeyi seçebilir veya kontrast oluşturmaya karar verebilirsiniz. Tüm karolar mühürlenmemelidir. Mevcut karoların çoğu, döşemeye ek olarak duvarlara da uygundur, böylece bir veya başka bir uygun duvar yüzeyinde fayans uzatabilirsiniz.

Bir döşemenin tam gövdeli olup olmadığını öğrenmenin basit bir yolu, döşemenin arkasını incelemektir. Artık yer karonuzu seçmeye hazırsınız. Yeni başlayanlar için başlamak için fantastik bir çini değil, ancak seramik karoları asmak istediğinizde, porselen kesinlikle kendi zemini döşeme yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi artırmak istiyorsanız takip etmek için akıllıca bir karardır.

Taş mutfak duvar karoları, mülkünüzü karşılayacak bir stil olmasını sağlayan bir dizi malzeme, renk ve desenle gelir. Piyasadaki mevcut karo seçimi, özel bir ifade oluşturmak için varyasyonların yanı sıra sınırlı bir renk, doku ve tasarım paleti öngörür. Tezgahta bulunan aynı karoları kullanabilir veya tasarımla farklı boyutta bir karo seçebilirsiniz.

DIY kiremit montajcılarının büyük bir kısmı ikisi arasındaki farkı soruyor ve cevap şaşırtıcı. Eviniz için en uygun karo türünü keşfetmek için kapsamlı kılavuz için daha fazla bilgi edinin. Özellikle fayanslar için tasarlanmış boya önemli bir fikirdir.

Daha önce de belirtildiği gibi, çoğu kişi temiz beyaz çini görünümünü evrensel olarak çekici buluyor. Yani, burada da yer hakkında çok şey çok verimli ve yeterli bir şekilde artırmak amacıyla hizmet veren çok çeşitli kiremit tezgahı ile boşuna mümkündür. Ayrıca, seramik karolar yangına dayanıklı olarak evinize güvenlik katar.

Banyolar yoğun trafik ve çok fazla nem alır, meydana gelebilecek herhangi bir sorunun hasarını azaltmak için seçim yapabileceğiniz harika döşeme seçenekleri vardır. Seramik yer karolarının çıkarılması zor bir iş olduğu gibi, aynı zamanda düzenli bir iş değildir. Uzun bir süre boyunca, siyah ve beyaz fayanslar mutfak zeminine ek olarak banyo zeminleri için üstün bir seçim olmuştur.

Kaygan zeminlerden endişe ediyorsanız, cilalı bir taş sağlam bir alternatif olacaktır. Etraftaki diğer karolara zarar vermek istemediğiniz için yalnızca birini çıkarıyorsanız yavaşça kaldırın. Komple gövde porselen karoları yoğun trafikli yerler için mükemmeldir.

Bir cevap yazın