? Akülü Elektrikli Süpürgeler Yorumlar ?

Evinizi elektrikli süpürge ile temizlemeyi tercih edenlerdenseniz, kesinlikle bir kereden fazla kabloyla karışıklık yaratmışsınızdır. Dolaşıyor, sürüklemelisiniz, mobilyaların üzerine takılıp düşmesini önlemek için hareket ettirmelisiniz … Temizliği doğru şekilde yapmanıza engel olan birçok sıkıntı var. Neyse ki, kablosuz elektrikli süpürgeler işimizi kolaylaştırmak için.

Bir prize takılmaları gerekmediğinden, çok daha rahat ve yönetilebilirler, ulaşılması en zor köşelere erişimi kolaylaştıran ve evinizin etrafında tam bir hareket özgürlüğü sağlar. VE, Güç veya pil ömrü konusunda endişeleriniz varsa, sizi temin ederim Bosch modelleri ile her zaman geride kalacaksınız ikinizde.

Tamam, belki de kendi kablosuz elektrikli süpürgelerimizden iyi bahsetmemizin mantıklı olduğunu düşünüyorsunuz, çünkü sonuçta biz onları yapıyoruz. Yani bu yazıda size, kullanıcıların konuşmasına izin vereceğiz. Elektrikli süpürgelerimizden birini evde bulunduranların yaptığı değerlendirmelerin bir kısmını ürün dosyasından almak istiyoruz.

Bosch Unlimited elektrikli süpürgeler hakkında yorumlar

İsim, boyanmayan bu elektrikli süpürgelere geliyor, çünkü neredeyse sınırsız özerklik ve temizlik sunar*. Tüm evinizi temizleyebilirsiniz: parke, fayans, halı, masa … hatta araba! O cepillo AllFloor HighPower ve DigitalSpin motoru temizlemeye izin ver her türlü toprakta maksimum güç ve mükemmel sonuçlar elde etme. Yanında PureAir membranı filtreniz ayrıca çok daha temiz hava solumanızı sağlar

Modele bağlı olarak iki adet değiştirilebilir lityum pil ve hızlı şarj cihazı içerir, Böylece bir anda maksimuma ulaşırlar.Pil biterse, her zaman yüzde yüz şarj için bekleyen bir tane daha olur!

Bosch Unlimited elektrikli süpürge

Tam, hem pil ömrü hem de güç, kullanıcıların en çok vurguladığı şeylerden ikisidir Sınırsız ürün yelpazesiyle ilgili görüşlerinde:

Josan: “Güç hakkında konuşursak, Turbo modda çok, çok güçlüdür ve Normal modda gereksizdir.”

Benim: “Pil, tüm evi bir kerede süpürmeye yetecek kadar uzun dayanıyor. Ayrıca kiri topladığı kabın sökülmesi ve temizlenmesi çok kolay ”.

Pedro Maria: “Emme kapasitesi, kullanım kolaylığı ve pil ömrü ile çok ilginç bir seçenek.”

Anlıyorsun, Bosch Unlimited elektrikli süpürgeyi deneyenler aynı fikirde: gücü ve özerkliği evinizi kısa sürede temizlemenize yardımcı olacak. Ve memnuniyetinizin sınırı olmayacak.

* Bir BHZUC181 hızlı şarj cihazı, iki Bosch Power 4ALL 18 V 3.0 Ah BHZUB1830 pil içeren ve bir pil kullanılırken diğeri şarj edildiği için normal güç modunda kullanılan Bosch paketiyle özerklik neredeyse sınırsızdır.

Bosch’tan Athlet elektrikli süpürge incelemeleri

Bu aralıktaki elektrikli süpürgeler her şeye adapte olurlar. Evinizde temizleyemeyeceğiniz bir yüzey veya bunlardan biriyle ulaşamayacağınız bir yer olmayacak. Ayrıca bir cepillo AllFloor HighPower, bu da mafsallıdır, böylece kanepenin altındaki zemini eğilmenize gerek kalmadan parlak bırakabilirsiniz, yatay olarak yerleştirin ve mobilyayı hareket ettirmek zorunda kalmayacaksınızveya fırçanın kalkmadan her şeyi etkili bir şekilde emdiğinden emin olun.

Ve iyi sporcular gibi bu elektrikli süpürgeler her zaman maksimum performansı garanti eder. onun SensorControl sistemi, filtrenin temizlenmesi gerektiğinde hava akışındaki düşüşleri tespit ederve Daima tam güçte bir LED’i yakarak sizi uyarır!

aspiradora Athlet de Bosch

Şimdi görelim kiİnsanlar evlerinde Athlet elektrikli süpürgeler hakkında ne düşünüyor?:

Ricardo: “Günlük kullanım için mükemmel elektrikli süpürge, güçlü ve dayanıklı yük.”

Ana18: “Çok pratik çünkü kablosu yok. Birkaç gücü vardır ve batarya uzun süre dayanır. Çok beğendim ve her zaman elimde tutuyorum ”.

Joan: “Tek kelimeyle harika, her gün kullanıyorum ve yaklaşık 3 dakika içinde 60 metrekaremi vakumladım. Güçle berbat ve yönetilebilir ”.

Görüyorsunuz, biz bunu sadece söylemiyoruz: Atlet elektrikli süpürgeler en yüksek seviyede rekabet eder.

Yorumlar Bosch Flexxo elektrikli süpürgeler

Flexxo elektrikli süpürgeler size uyum sağlar. Kablosuz, torbasız ve zahmetsiz. Dik bir süpürgenin en iyilerini elde taşınır cihazların en iyileriyle birleştirirler çünkü bir tane içerirler! Çıkarın ve herhangi bir köşeye sorunsuz bir şekilde ulaşın. Parkenin cilalanmasından masadaki kırıntıları toplamanıza izin veren kazanan bir bahis.

Flexxo elektrikli süpürgelerin sizin için daha birçok sürprizi var çünkü Aksesuar kitiniz, örneğin ulaşılması zor yerler için uzatılabilir bir aralık başlığı veya döşeme ve diğer hassas yüzeyleri temizlemek için özel bir başlık içerir.. Ek olarak, kullanmak istediğinizde her bir aksesuarı aramanıza gerek kalmayacaktır, çünkü hepsi her türlü araziye uygun elektrikli süpürgeniz Flexxo’nun içine entegre edilmiştir.

Bosch Flexxo elektrikli süpürge

Hala şüpheniz mi var? Endişelenme, Bakalım zaten ona sahip olanlar ne diyor:

Enrique: “Çok iyi bir satın alma oldu. İyi aksesuarlarla hafif, verimli, çok yönlü ”.

Luciana: “Günden güne en iyi arkadaştır. Aksesuarlarıyla sadece genel temizlik günlerinde temizleyebileceğiniz yerlere ulaşabileceğiniz için evi daha iyi durumda tutmanızı sağlıyor ”dedi.

Tertemiz: “Çok iyi süpürür ve çok az ses çıkarır ve ikisi bir arada olduğu için küçük ve erişilemeyen alanlar için çok pratiktir. Aksesuarlar, onları kaybetmemek için çok iyi entegre edilmiş ”.

akülü elektrikli süpürge Bosch

Onlar hakkındaki yorumları okuduktan sonra, hangi kablosuz vakuma ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Güç, çok yönlülük, özerklik … Bosch’ta aradığınız ne varsa bizde var. Ve hala sorularınız varsa, bize yorumlarda sorabilir veya diğer kullanıcıların görüşlerini okumaya devam edebilirsiniz. Elektrikli süpürgenizin tadını çıkardığınızda, gelecekteki alıcılara yardımcı olmak için fikrinizi de gönderebilirsiniz. Birlikte en iyi topluluğu oluşturuyoruz!

Yazar hakkında

'src =