➡ Panellenebilir, entegre edilebilir veya serbestçe monte edilebilir cihazlar⬅

Al bir cihaz satın alodaklanabileceğiniz tek şey olmasa da verimlilik ve işlevsellik çok önemlidir. Tasarım aynı zamanda seçiminizi etkileyebilecek farklılaştırıcı bir faktördür, özellikle de tasarıma nasıl uyacağı konusunda endişeleriniz varsa evinizin dekorasyonu; tüm evlerde giderek yaygınlaşan bir şey.

Senin …. ‘e bağlı tasarım ve kurulum türü, üç tür elektrikli cihaz vardır: ayaklı, tam entegre ve panele uygun. Bu ayrım esas olarak buzdolapları, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri ve kurutma makineleri.

Cihazlarımı nasıl kurabilirim?

  1. Bağımsız veya bağımsız elektrikli cihazlar.ücretsiz buzdolabı montajı bosch

Mutfaktaki herhangi bir deliğe izolasyon halinde monte edilirler. Genellikle alanı daha iyi kullanmak için tezgah altı. Bir dolabın içine yerleştirilebilse de en yaygın olanı bağımsız elektrikli cihazlardır. görünürde. Neyse ki şimdi bir çok çeşitli tasarımlar klasik beyaz rengin dışında: paslanmaz çelik, siyah ve hatta farklı renklerde camlar! Bu olanaklar, ev aletlerinin evimizde başka bir dekoratif unsur haline gelmesini ve hatta nesnelerin tasarlanmasını sağlar.

  1. Yerleşik cihazlar

çamaşır makinesi entegre edilebilir boschBu cihazlarda güzellik içeride. Montajdan önce çıplak görünürler, çünkü mobilyaların “içine” girecek şekilde üretilirler, kapılara takılırlar. tamamen gizlenmişler. Ekran içeridedir, böylece kapıyı açtığınızda erişebilirsiniz. Ankastre cihazlar, her türlü mobilyaya uyum sağladıkları ve homojenlik ve temizlik hissi verdiği için tasarım mutfaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Mutfağınız her zaman toplanmış ve açık plan bir görünüme sahip olacaktır, bu iki özellik, birleşik bir oturma odası-mutfağa sahipseniz özellikle yararlı olabilir. Ve cihazınızda başlattığınız programın bitip bitmediğini nasıl anlarsınız? Bizim ankastre bulaşık makineleriÖrneğin, bir ışık zeminde döngünün hangi durumda olduğunu gösterir.

  1. Panelli cihazlar.

Entegre veya panelli olabilirler mi? Panelli cihazlar aslında önceki ikisi arasında orta bir zemin olmasına rağmen, genellikle kafaları karışır. Bunlar mutfağınıza serbestçe monte edilebilir, ancak kapının kısmen kapatılması için kapıya bir panel de yerleştirebilirsiniz. Örneğin bulaşık makineleri ve panel tipi çamaşır makinelerinde, görünen tek şey kontrol paneli. Genel bir kural olarak, onu gizleme veya tamamen gösterme eğilimi olduğundan, piyasada çok sayıda panelli elektrikli cihaz bulunmaktadır. Aslında, Bosch olarak artık bu modeli herhangi bir ev aleti için üretmiyoruz.

Her birinin avantajları ve dezavantajları? Genel olarak, diğer iki türe göre daha çeşitli bağımsız cihazlar bulacaksınız; ki çoğu durumda daha iyi özellikler ve programlar. Geri kalanı için her şey size ve evinize bağlıdır. Sahip olduğunuz alana, mobilyanın türüne ve zevklerinize bağlı olarak birini veya diğerini seçebilirsiniz.

Kurulumu ücretsiz, entegre edilebilir veya panele hazır; Hangi cihazı seçerseniz seçin, hayatınızı kolaylaştıracağına eminiz. Şimdi, sadece seçmek ve tadını çıkarmak zorundasın!

Yazar hakkında

'src =