➡ Bardak mı yoksa El Blenderi mi? ⬅

Bize yardım etmek hepimiz için iyidir, özellikle mutfak, her tarifin farklı süreçler ve hazırlıklar içerdiği ve bazen karmaşıklaşabildiği yerlerde. Bunun için bulabilirsin mükemmel lanet cihazlarınız arasında. Elbette bir yemek tarifi hazırlarken, cam karıştırıcı veya el, hakikat?

Açıklığa kavuşturmamız gereken şey, kimsenin diğerinden daha iyi olmadığıdır, ancak seçim ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır. Cam karıştırıcının mı yoksa el blenderinin mi sizin için daha iyi olduğunu öğrenmek ister misiniz? Okumaya devam et ve cevabı bulacaksın.

El mikseri ile ne yapabilirim?

Muhtemelen hiçbir mutfakta eksik olmayan küçük cihazdır. el blenderi Tuzlu veya tatlı tarifler için yiyecekleri ezmek, karıştırmak, doğramak ve karıştırmak için kullanılır. El mikseri ile bir sebze kreması ve sosu, aynı zamanda tatlı olarak da hamur yapabilirsiniz. Hazırladığınız hemen hemen her yemek için pratik olarak kullanabilirsiniz.

Bosch el mikseri

El mikseri, kolay kullanmanıza ve saklamanıza olanak sağlayan boyutundan dolayı oldukça pratiktir. herhangi bir dolapta. Bir tane almaya gittiğinizde, kullanım ve hafifliğine dikkat etmeniz önemlidir.

Ek olarak, birçok el mikseri şunları içerir: Aksesuarlar, olanaklarını genişletmenize ve ayrılmaz pincheniz haline gelmenize izin verir.

El mikserlerimiz.

İkincisine cam veya el blenderi arasında karar verirseniz, Bosch’ta üç modelimiz var:

  • MaxoMixx: hasta 1.000 W1 En sert yiyecekleri ezme gücü, istenen dokuyu elde etmek için 12 vitesli seçici, sıçramayı önlemek için kubbenin özel tasarımı ve hassas kesim için bıçaklar. Ayrıca modele bağlı olarak ölçü camı, krema veya beyazları çırpmak için çırpma teli, doğrayıcı ve üniversal işlemci gibi aksesuarlar içerir.
  • ErgoMixx Style ve ErgoMixx: öncekiyle aynı özelliklere sahiptirler ve ayrıca daha rahat bir kullanım için tutuşları ergonomiktir.

Blender ile ne yapabilirim?

Cam karıştırıcının veya el mikserinin sizin için daha iyi olup olmadığını öğrenmek için, şimdi cam karıştırıcı hakkında daha fazla ayrıntı verme sırası. Bu aynı zamanda çırpma, ezme ve kıyma ve hazırlamak için kullanılır sallar, smoothie’ler, kremler, soslar ve çorbalar. Yani hamur işleri için elde taşınırken tavsiye edildiği gibi değildir.

Bosch cam karıştırıcı

Avantajları şunları içerir: büyük kapasite sürahisinden, büyük miktarlarda hızlı bir şekilde hazırlamanıza izin verir. Ek olarak, daha fazlasına sahip olma eğilimindedirler. güç el mikserlerine göre en sert ve lifli bileşenlerle bile mükemmel sonuçlar verirler.

Cam karıştırıcılarımız.

  • VitaMaxx: Bu 2’si 1 arada vakumlu blender, sıvı veya katı yiyecekleri karıştırmanıza ve vakumlamanıza olanak tanır. Bu şekilde sallama durumunda beş kat daha fazla C vitamini korunur ve yemek durumunda iki kat daha fazla tazelik sağlanır.

VitaBoost: 1.600 W ve 45.000 dev / dak ile Bosch’un profesyonel mikseridir. İstediğinizi çırpmanın yanı sıra 2 litrelik sürahisi ve sıcak çorba yapma programı vardır.

  • SilentMixx: Sürahinin dizaynı ve motorun izolasyonu ile en sessiz modelimizi sunuyoruz. 800 W gücüyle, lezzetli smoothie’ler hazırlamak için yerel buzu da minimum gürültüyle kırabilirsiniz.
  • Mixx2Go: Müstahzarlarınızı hazırlayıp her yere götürebileceğiniz plastik şişe sayesinde bireysel kullanım için pratik bir model.

Bardağı mı yoksa el mikserini mi tercih edeceğinize karar verdiniz mi? Gördüğünüz gibi, her biri farklı ihtiyaçları karşılar, bu nedenle mutfakta mükemmel bir tamamlayıcıdırlar. Kaç tarifin tadını çıkaracağınızı göreceksiniz!

  1. Modele bağlı olarak.
  2. Modele bağlı olarak.

Yazar hakkında

'src =