▶ Hangi Torbasız Vakum Alınır?

Evdeki toz ve kirden hızlı ve rahat bir şekilde kurtulmak isteyen herkesin ellerini kaldırmasına izin verin. Onlardan biri olduğunu biliyoruz. Bu yüzden süpürgeyi bırakmaya ve Elektrikli süpürge.

Şu soruyu sormuş olabilirsiniz: “Benim için hangi elektrikli süpürge doğru?” Eğer pratik bir insansanBosch’tan bir tane satın almanızı tavsiye ederiz torbasız elektrikli süpürge, elinizde yedek çanta bulundurma endişesi yaşamayacağınız gibi sayısız avantajla.

İlgilenir misiniz? Ardından, size bu elektrikli süpürge modeli ve Bosch’ta hangi seçenekleri bulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Torbasız süpürgenin tam olarak ne olduğunu biliyor musunuz?

Elektrikli süpürgeler, kirin emilmesinden, içine hapsedilmesinden ve odaya temiz hava verilmesinden sorumludur. Ancak tozu tutmanın iki yolu vardır: çantada dolduğunda başka biriyle değiştirilir veya bir depoda sık sık boşaltılan kalıcı. Bu ikinci sistem, torbasız elektrikli süpürgelerde kullanılan sistem olup, tank içerisinde oluşan ve kiri içeride tutmayı başaran hava akımları sayesinde çalışır.

Her iki model de evinizi temizlemek için uygundur ve birini veya diğerini seç daha çok bir zevk ya da ihtiyaç meselesidir. Bu yazıda size torbasız elektrikli süpürgeler hakkında daha fazla bilgi vermeye devam ediyoruz, ancak elektrikli süpürgeler hakkında çok daha fazla bilgiyi adresinde bulabilirsiniz. bizim blogumuz.

Bosch Prosilence Relaxx elektrikli süpürge

Torbasız elektrikli süpürgenin faydaları.

Artık nasıl çalıştığını bildiğinize göre, torbasız elektrikli süpürge satın almanın size sağlayabileceği faydaları bilmek ister misiniz?

  • Gerçekten etkili bir temizlik elde edeceksiniz. Torbalı elektrikli süpürgelerde, torbanın ne zaman doldurulduğunu bilemezsiniz ve elektrikli süpürgenin etkinliğini kaybettiği bir zaman vardır, torbasız elektrikli süpürgede performansını koruyabilirsiniz çünkü her zaman tankın ne kadar dolu olduğunu görürsünüz ve boşaltabilirsiniz.
  • Zaman ve paradan tasarruf edeceksiniz, çünkü çanta yedek parçası satın almanıza gerek yok. Depoyu çıkarmak ve çöp kutusuna boşaltmak kadar basit.

Yeni torbasız elektrikli süpürgenizi satın almadan önce …

Bakmanız önemlidir tank kapasitesi. Bu genellikle çantadan daha küçük olmasına rağmen, çok çeşitli bulabilirsiniz. Örneğin, Bosch’ta tankları 1,4 ila 3 litre arasında olan elektrikli süpürgelerimiz var. Her boşaltma arasında daha fazla zaman harcayabileceğiniz için ne kadar büyük olursa o kadar fazla konfor sunar. Ayrıca, depozito olmalıdır çıkarması kolay temizliği kolaylaştırmak için.

Ayrıca elektrikli süpürgede bir performansını ölçen sensör böylece her zaman etkili kalır.

Son olarak, filtre ayrıca kolaylıkla çıkarılabilir ve temizlenebilir. Etkili temizlik sağlamak için bu bileşenin özel olduğunu unutmayın.

Bosch torbasız elektrikli süpürge satın almak ister misiniz?

Bazen torbasız elektrikli süpürgelerin dezavantajlarından biri, motorlarının daha önce bahsettiğimiz hava akımlarını üretmek için çıkardığı sestir. Bosch olarak bunun bir sorun olmasını istemiyoruz! Bu nedenle ürün yelpazemiz Relaxx’x elektrikli süpürgeler ile maksimum performans sunmak minimum gürültü seviyesi gürültü ve titreşimleri emen yenilikçi malzemeler sayesinde.

Bosch Relaxx Proanimal Vakum

Bu torbasız elektrikli süpürgelerden birini satın almak istiyorsanız, az ya da çok desibel olan farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar, yararlanacağınız avantajlardan bazıları:

  • İle mükemmel temizlik daha düşük enerji harcaması.
  • Bir sensör performansı kontrol eder elektrikli süpürgenin. Hava akışı optimum olmadığında, filtreyi temizlemeniz için sizi uyaran bir LED ışığı kırmızıya dönecektir. Hangi modellere göre temizlik otomatik olarak yapılır.
  • Fırça, zemine kalıcı olarak temas edecek şekilde tasarlanmıştır ve güçlü bir emiş sağlar. her tür zemin.
  • Tasarım daha iyi hava sirkülasyonu ve gürültü olmaması için kompakt. Ayrıca, elektrikli süpürgeyi saklarken çok rahat bir şekilde taşınmasını kolaylaştıran bir tutacağı ve tüp için bir tutacağı vardır.
  • Evcil Hayvan edinmek? Ayrıca bir Saç toplamak için özel olarak tasarlanmış torbasız elektrikli süpürge aksesuarlara ek olarak üçlü filtreleme sistemi sayesinde kaybedilenler: özel kıllı fırça, döşeme için başlık ve ahşap zeminler için özel fırça.

Hangi torbasız süpürgeyi satın alacağınızı zaten biliyor musunuz? Bize deneyiminizden bahsedin ve ihtiyacınız olursa bize soru sorun.

Yazar hakkında

'src =