▶ Bulaşık makinesi aksesuarları ◀ Hayatınız için yenilik

O bulaşık makinesi bize yardım etmek için her zaman orada olan o arkadaş gibi. Kirli bulaşıkları ve bardakları içine koyarız ve onları temizler, bizi su israfından ve onları ovalamaktan kurtarır. Ancak sadece bulaşıkları yıkadığını söylemek çok genel olur. Hem ekipmanının hem de ekipmanının tüm olasılıklarını biliyor musunuz? bulaşık makinesi aksesuarları? Size söyleyeceğiz!

en iyi bulaşık makinesi bosch

Bulaşık makinesi parçaları

Bulaşık makineniz çok pratik unsurlara sahiptir içeride standart olarak yer alan ve kullanımlarını kolaylaştıran. Onları biliyor musun? Bosch bulaşık makinesinin nelerden yapıldığını görün:

  • katlanır çubuklar Tabak, tava, tencere yerleştirmeyi kolaylaştırmaya hizmet ederler ve genel olarak, hacimli konteynerler. Kullanımı çok kolaydır: Yıkamak istediğimiz yüke bağlı olarak kaldırmanız veya katlamanız yeterlidir. Ayrıca gördüğünüzden farklı bir konuma sahip olabilen her şey olan mobil puanlarla da oynayabilirsiniz. Modele bağlı olarak, hepsini bir arada veya dönüşümlü olarak katlayabilir, iç mekanı ihtiyaçlarınıza veya çok derin kaseler gibi bulaşıklarınıza uyarlayabilmek için esneklik kazanabilirsiniz.

bulaşık makinesi bosch-aksesuarları

  • üçüncü tepsi VarioDrawer Pro iki konumu sayesinde çok pratiktir: çatal bıçak takımı ve küçük kahve fincanları. Bu ikinci modun keyfini çıkarmak için, kırmızı ile gösterilen kenarlardaki tırnaklara basın ve yaklaşık 5 cm daha fazla derinlik elde edeceksiniz.

aksesuarlar-çatal-bıçak-bulaşık makinesi

  • Aynı şey cesta üstün RackMatic, yüksekliğini üç seviyede düzenleyebileceğiniz. Her iki tarafta da iyi ya da sadece bir, varsa çok pratik bir şey büyük boy plakalar alt sepette. Ayrıca bu hareket bulaşık makinesi yüklü ve tamamen güvenli bir şekilde yapılabilir.

sepet-raflı-bulaşık makinesi-bosch

Bosch bulaşık makineniz için aksesuarlar

Bulaşık makinenizin olanaklarını genişletmek ister misiniz? Hem cihazı temizlemek hem de belirli kapları yıkarken kolaylık sağlamak için bulaşık makinesi için aksesuar satın almak iyi bir seçenektir. Bosch bulaşık makineniz için bu altı pratik aksesuarı keşfedin:

bulaşık makinesi şişe tutacağı

  1. Bir Şişe tutacağı 18,5 cm yüksekliğinde, bu boyut ve şekildeki diğer kapları yıkamak için de kullanılabilir. yerleştirilmiş Ö biberonlar. Alt sepete yerleştirilir ve bu kapları düzgün bir şekilde temizlenmeleri ve döngü sırasında devrilmemeleri için sabitlemenizi sağlar.

bosch-bulaşık makinesi-kelepçeleri

  1. Kelepçeler Üst sepetin çubuklarına bulaşıkları ve küçük parçaları takmak için. Bu şekilde bu nesnelerin birbirine fırlamasını ve kırılmasını engellersiniz.

yıkama-gümüş-bosch-gümüş eşya

  1. İyi çatal bıçak takımını her çıkardığımızda hepimizin istediği bulaşık makinesi aksesuarı bu parça gümüş eşyaları yıkamak. Çatal-kaşık sepetine yerleştirebilirsiniz ve gümüşü korozyondan koruyacaktır.

destek-gözlük-bosch

  1. Bulaşık makineleri için aksesuarlar arasında bir başka büyük kahraman da gözlükler için özel tutucu. Olası darbelerden korkmak için elle yıkama görevinden kaçınarak içine dört bardak yerleştirilebilir. Destek sayesinde bulaşık makinesini risk almadan doldurabilir ve bardaklar gerçekten kuru ve parlak çıkacak. Ayrıca çeşitli ebatlardaki katlanır çubuk sepetler ile uyumludur.

sepet-bardak-bardak-bosch

  1. Bu bardak ve uzun bardak yıkama sepeti Evde bir şeyi kutlarken ve şampanya ile kadeh kaldırırken de çok faydalı olacaktır. Merak etmeyin, bu tür ince ve uzun kaplar doğrudan bulaşık makinesine gidebilirler. Takmak için, alt sepetteki esnek ekleri katlamanız yeterlidir.

makine temizleyici-bulaşık makinesi-bosch

  1. O makine temizleyici gresi, kireci ve kireci gidermek için etkili bir şekilde çalışır. kalanlar. Ürünü ekleyin, ‘Küveti temizle’ programını seçin, bulaşık makinesi yeni gibi olacaktır. Ek olarak, bulaşık makinesinin iç bileşenleri de tamamen temizdir. Bu ürünü her 30 döngüde bir kullanmak en iyisidir.

Bulaşık makinesi aksesuarları, ihtiyacınız olan her şey, böylece tüm bulaşıklarınız her zaman daha uzun süre mükemmel olur.

Yazar hakkında

'src =